Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: Kyoto 8500 cihaz ekranından nokta dönüp duruyor.

Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1212

New Icon9 Kyoto 8500 cihaz ekranından nokta dönüp duruyor.

Selamlar,
    Cihaz ****+ cihazıydı, üzerinde normal bir yazılım yükledim ve 8500 v oldu. Dün akşam cihaz üzerindeki menüde nokta dönüp dönp duruyo ve tv ekranı 16:9 modunda bekleyip duruyor. Cihazın ekranındaki noktaların dönmesi hiç bitmiyor. Böylece cihazı kapatmak zorunda kalıyorum.

Acaba flash memory yandımı. Yoksa başka bir sorunmu var.

Ne tavsiye edersiniz.

Teşekkürler

:help1:

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    68 Aksaray
    Üye No
    14

yazılımdan uygun versiyon yükle düzelir

Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1212

8500 via için uygun yazılımı nereden bulacağım. Ayrıca yükleme programı için ne tavsiye dersiniz. Morselektronik sitesinde v600.zip bulunuyor. Acaba uygunmudur.

Teşekkürler

Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1212

Mors Elektronik ile görüştüm. Flash bozulmuş ve destek olmadığı için cihazı çöpe atın diyor. Kötü yaa nasıl olurki bir flash yüzünden cihaz kulanılamaz hale gelirmi yaa.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    68 Aksaray
    Üye No
    14

işte türkiye burası flaş olmayınca çöpe atacan hani 10 yıl yedek parça garantisi

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    3022

o flash sadece bu cihazda kullanılmıyordur heralde.belki arasan bulabilirsin elektronikçilerde.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    68 Aksaray
    Üye No
    14

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cemali
    o flash sadece bu cihazda kullanılmıyordur heralde.belki arasan bulabilirsin elektronikçilerde.
    bu flaş bulunmaz çünkü sadece handan için üretildi bu flaşlar
    handanla anlaşmayı kestinmi bitinide vermez bu firma

Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1212

Napalim.. Ben kendime Next almistim bu cihazi babama vermiştim. Yeni bir cihaz alacağım.

Herkese teşekkürler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    5319

selam türk malı dedik aldık.şunların dediğine bak.cihazı çöpe at.bu mors elektronikten nefret ediyorum.yenilikler olur.modül cihazla uyum sağlamaz.yeni yazılım çıkmaz.ekranda frekans sinyal seviyesi şifrenin ne olduğunu göstermez.teknik servis çok yakındı!!!!!! tuzlaya taşındı.telefon açarsın doğru dürüst cevap vermezler. başımdan geçen bir olayı anlatayım şöyle ki batı uydularında cihazı aç kapa yaptığımda cihaz limit ayarlarını kaybediyor ve batının sonuna kadar gidiyor.tekrar limit almak zorunda kalıyorum.aynı problem tp veya otomatik tarama yaptıktan sonra da yapıyor.fabrikaya derdimi anlattım.ilginç dediler.peki dedim sizde motorlu anten varmı diye sordum var çalışıyor dediler.problemi orada onlara göstermek için üstüne basarak telefonda defalarca sordum.sarıyerden fabrikaya yani tuzlaya vardığımda ee şey antenin kablosu çıkmış şimdi bakamayız diye cevap verdiler.bana telefonda çalışıyor diyorlar fabrikada teli kopuk.bu güne kadar gördüğüm en laçka firma.bunu türkiyede yaparlar.dünyada görmediğim ülke kalmadı gibi.bu olayı bana amerikada yapmalarını temenni ederdim.bak o zaman nasıl sizi ağlatıyordum.arkadaşlar biraz içimi size döktüm.başıonızı ağrıttıysam özür dilerim.cihaz alırken cihazdan çok arkasındaki firmayı da araştırın.SAYGILAR.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı