Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: next2500dpcı için yardım

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Üye No
    1265

next2500dpcı için yardım

Selam;
    next2500 dpcı kullanıyorum.(fme 603a 10.07 yazılımı var.)Geçen gün cihaz bilgisinde denemek için kırmızıyı tuşladım ve 1 2 3 4 girdim;doğal olarak şifreliler kapandı sonra tekrar aynı şeyi yapıp kanalların açılmasını sağladım.Sorunsuz izliyordum.Dün gece baktımki cihaz bilgisine girince ekran bomboş geliyor.(fakat halen kanallar açılıyor)Ne yapmam lazım.Şimdi diyeceksinizki neden karıştırdın diye ama benim esas sorunum şuydu:Eurosport,BBC Prime gibi 8-10 kanal (bildiğim kadar bunlar 1'li sistem ve emu ile problemsiz açılanlar)****** güncel olmasına rağmen açılamıyor.Son olarakta emunun açıldığını görmek cihaz bilgisi sayfasında emu aktif olur diye bahsetmiş arkadaşlar bunu tam olarak açıklarsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler kolay gelsin..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    374

Emu açıkken zaten cihaz bilgisi ekranı boş çözülmeyen kanallar için şifreleri güncelle

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Üye No
    1265

Sağol culutas arkadaşım.Fakat daha önce cihaz bilgileri görünüyordu demekki emu açık değildi ama şifreleri çözüyordu sorun yoktu peki bu nasıl oluyor?Yani tekrar 1 2 3 4 girsem bilgiler geri gelecek ama emu kapanacak öyle mi?

New Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2004
    Mekan
    54 Sakarya
    Üye No
    52805

arkadaşlar bende next 2005dci var. bu cihaza kup 230 ile sunny'ye ait şubat yazılımını atmıştım. daha sonra next'in 1 mart tarihli orjinal yazılımını atmayı denedim ancak yükleme yapılamadı. yazılımlarda uyumsuzluk olduğuna dair uyarı alıyorum. bunun üzerine eski yazılımı tekrar yüklemeyi denedim ama hiçbir yazılım yüklenmiyor. bu hata neden kaynaklanıyor olabilir ve nasıl çözerim yardım ederseniz sevinirim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    15395

boyle yapmakla yardım alamazsın :) size link verdim hemde 2 dk sonra ama siz cavaba bakmadan yeni msj yazıyorsunuz..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı