Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: Proğram başlatma hatası

Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2809

Proğram başlatma hatası

Sevgili arkadaşlarım. Ben tv den kayıt yapmak istiyorum.Pentium 3 bilgisayarım var. Ulead 7 diye bir proğramı kullanmak istiyorum ancak açamıyorum Hep başlatma hatası veriyor. TV kartım fly video,ses kartım cvibra 128 ekran kartım ise Asus . Bunlardan birimi desteklemiyor.Ne yapabilirim Saygılar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    8

eger baska bir program kullanma imkanin varsa onu bi dene.
    bir ara fly tv kartlari ile bir sorun vardi. bazi boardlarda kendi tv programi bile acilamiyordu. board uyumsuzlugu vardi. bu da olabilir. ancak board denemektense yazilimi denemek daha kolaydir.

Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2809

Sevili kösem 99;Ulead 7 formatında VCD yada MPEG2 formatında direk kayıt yapabilen ne fly video kartı ile uyumlu çalışan bildiğin bir proğram varmı varsa siteden indirebilir miyim adres verebilirmisin. ? Saygılar

Junior Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    1532

ulead video studio 7 programı kayıttan ziyade daha çok bilgisayarında veya cd deki "dat,mpg,avi" dosyalarını üzerinde oynayabilmene imkan sağlıyan bir program olarak kulanılıyor.Ayrıca fly tv kartında sade olarak bir kayıt yapmaya kalktığında ya kaliteyi çok düşüreceksin yada çok fazla hdd de yerin olması gerekli yüksek kalitelli bir kayıt yaptığında 10 dakikalık bir görüntü yaklaşık 2 gb tutmakta mecburen kayıt sırasında compres kullanmak zorundasın.bunun için divix in codeklerini öneririm divix codeklerini kurduktan sonra copres ten divix sıkıştırmasını seç kaliteli bir şekilde yaklaşık 80 dk'lık bir görüntü bir cd ye sığmakta dolayısıyla mpg kartın olmadan bu kaydı yapabilmektesin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1263

Sana tavsiyem "cetin45" arkadas; fly video'n varsa; WinDVR veya WinVCR (cinax) diye iki yazilim var, onlarla guzel kayit yapabilirsin. MPEG-1 ve MPEG-2 seklinde iki formatta da bire bir guzel kaydediyor. RAM en az 128 falan olmasi lazim lazim ama, yoksa kitleniyor. veya www.cinax.com'dan bulabilirsin. Saygilar...

Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    5710

winvcr2.0olması gerekiyor 2000 de sorun cıkarabiliyor (sesin arkadan gelmesi gibi) ama 98 ikinci surumle iyi calısıyor real time vcd kayıt yapabiliyor mpeg kart olmadan tv kartı sart fly tv felan craclemezsen 10 dk kayıt yapıyor sonra duruyor

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı