Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: Uyan Model varmı

Starting Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Üye No
    190

Uyan Model varmı

Nextwave CX 6010 modeline uyan YUMATU modeli varmı. Hangi modelin yazılımını yükleyebiliriz. Güzel bir cihaz ancak yazılım desteği olmayınca elimizde patladı. Ekonomik koşullar malum keşke değiştirme imkanım olsa. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    326

Arkadaşım, önce cihazının kapasitesini araştır. Buna göre yazılım ararsın. Selamlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    1048

Selam Martini arkadaşım ne dediğini tam anlamadım biraz daha açık yazarsan yardımcı olmaya çalışırız.
    Saygılar.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Üye No
    190

@Saros kardeş selam. Kırmızı Viaccess modüllü Nextwave cx 6010 cihazım var. Yayınlar en azında 3in1 olduklarında multileri ve TPS leri izleyemiyorum. Bu cihazın yazılım desteği de artık sitesinden verilmiyor. Başka forumlarda yumatu modellerinden bu cihaza uyan yazılımlar olduğunu okumuştum. Doğrumudur. Emu yapanlar da çoğaldı. Bu sebeple elimdeki cihaza fayda getirecek yazılım bulabilirmiyim diye bilen arkadaşlardan yardım istedim. @Alusta kardeş uzman olsam yardım istemezdim. Kapasitesini araştır demişsin. Özellikler bilinmekte ama bu özellikler beni nerelere götürür yada neleri taşır bilemiyorum ki. Biliyorum ki bu forumda üstat olmuş arkadaşlarımız var. Bu mesajı yazmakla bilgi birikimlerini paylaşırlar diye düşündüm. Sevgilerimle.

Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Mekan
    43 Kütahya
    Üye No
    1449

@Martini arkadaşım bir araştırma yaptım ama bu cihaz için aşağıdakinden başka bir yazılım bulamadım.Yine de adresi vereyim bir bak istersen.
    Kod:
    http://www.hc-electronica.de/

Version Number 1.0920.06.02
    Saygılarımla

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    1048

Selam martini arkadaşım alusta arkadaşımız yanlış bir şey yazmamış ama detayda yazmamış yani ikinizde haklısınız.Martini arkadaş cihazın flash kapasitesini bir araştır bir yolunu bulmaya çalışalım.

Saygılar.

ps:bu arada eğer bu cihazı yumatu ürettiyse elinde patlamaz korkma.
    Düzenleyen SAROS : 26-03-2004 at 02:53

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    326

Selam martini, Yanlış yorumlama , aradığın bilgiye ulaşmak için ip uçları lazım. En önemlisi cihazın flaşı . Buna göre 1mb ise 5500cı, 2mb ve üzeri ise 8000 serisi emu deneyebilirsin. Tabi bunun riski var. Ben daha önce yumatu cs5500cı cihaza nextwave2300 yükledim oldu, hatta 2500cas bile yükledim,fakat bu slotları görmedi. Birde 2200 yazılımı denedim, cihaz kitlendi. Sen de eğer cihazdan sıkıldın ise dene, sonucu yaz. Ancak yüklemeden forumu iyice oku. Selamlar.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    6085

:love: selam arkadaşlar next wave yumatunun ürettigi bir cihazdır ve yazıl olarakta 8500 ler için olan emu uyuyor sebebide nextwave için ayrı bir yazılım cıkarmaya gerek duyulmadıgından.........

Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Mekan
    43 Kütahya
    Üye No
    1449

@sender arkadaşım ilk önce şu konuyu açıklığa kavuşturalım.Senin yüklediğin 8500 serisi emu nextwave in hangi modeliydi?Veya yükledin mi?Yüklediysen bahsedilen Nextwave CX 6010 modeli mi?Çünki bu modelin kendi asıl (ana) flash yazılımı yaklaşık 1 MB.Senin bahsettiğin ise 2 MB lık bir flash dosyası ve de bunun yüklenmesi makinenin servise gitmesine sebep olur.Tahminimce 5500-7500 serisi için olan emu yüklenebilir ama bunun bile garantisi yok.Denemeden bir şey söylemek imkansız.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1240

arkadasım menusu ymtunun hangi menusune benziyor?

SAYGILARIMLA

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı