Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: baff güvenilirmi?

Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3702

baff güvenilirmi?

sizce baff marka olarak güvenilirmi? ben şüphe duymaya başladım. bütün markalar emu yazılımları piyasaya sürdüler, bizim markada tık yok.o kadar araştırdık alman malıdır iyidir dedik baff3700 receiver aldık. ama hat mı yaptık bilmiyorum. marka yetkilileri malının arkasında durmuyor. satıp başka receiver almayı düşünüyorum. soranlara da kesinlikle tavsiye etmeyeceğim. bu marka bu haliyle piyasada nasıl tutunmayı düşünüyor acaba? bence bir marka satıştan sonra da markadan desteğini çekmemeli. herkes yazılımları hergün yeniliyor. bizimkierden haber yok. sizlerin fikirleri nedir?

Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2004
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    5381

arkadaşın türkiyede vestel fabrikalarında üretilen ve katologlarda punto harflerle MADE IN GERMANY yazdığı zaman alman malımı oluyor sorarım size ???
    cihazların ön panelleri hariç tüm dizayn özellikleri rex vestel ve baff aynıdır.
    zaten baff satan yerlerde bu markaların en az 2 si hep çoğunlukta bulunur.
    it is a törkiş technologi bayım.
    canınızı sıkmak istemem ama bu böyledir.
    aslında türk malı diye yazsalardı gurur verici olurdu ama yazmamışlar.

iyi seyirler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    155

Rex 3000 Fta, Rex 3100 Ci Vestel Mamülü...
    Baff 3000, 3100, 3700 ler Vestel mamülü değil...
    3700 lere emu hazırlık aşamasında...
    cihazda emu dışında bir sorunun varsa yardımcı olabilirim...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    394

Baff 3000, 3100, 3700 bu cihazlar kore malı arkasında made in kore yazıyor Almanyada Baff diye bir cihaz bile yok...

Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    2587

baff 2000 IC yi vestel üretmedi mi anlayamadığım bir şey faklı farklı fabrikalarda mı üretilmekte bu baff cihazlar ve niye üreten veya ürettiren markasına sahip cıkmıyor her sitede şikayetçi oluyorum ama bir savunanı yok ürettiren firma bu kadar ilğisiz mi?

Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2004
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    1827

selam.
    menşei neresi olursa olsun aslında pekte o kadar önemli değil bence.
    önemli olan benim işimi görmesi.
    en azından ben öyle düşünürüm.
    ayrıca türkiyede üretiliyor olması o kadarda olumsuz bişey değil.
    aksine gurur duylacak bişey.
    milletcek hep tüketmeye değil birazda üretmeye çalışmalıyız.
    bunlar sadece benim fikirlerim ve sadece beni bağlar.
    değişik görüşteki arkadaşların fikirlerinede saygı duyarım.

selamlar saygılar.

Member
    Giriş Tarihi
    02-03-2004
    Mekan
    31 Hatay
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    5217

İlbera

[aynen Katiliyorum

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    549

baff patent olarak kore malı,,sadece dizaynı almanyadan patentli
    baff ı ithal eden firma istanbul sultanbeylide,,baff,ın vestel ile yakından uzaktan alakası bile yok baff 8008-9009-2003 -2004-2005 serilerine zaten sürekli yazılım destegi veriliyor,,,yazılımda şu ana kadar verilen en güzel emu yazılımı çünkü birsüre önce matrix modüllerde donma ve açma problemi yaşanırken baff recevierler hiç problemsiz hispasat ve polsat kanallarında auto açıyordu..
    belki işinize yarar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    162

vestel uretimi degilse isini gorur,eger vestel uretiyorsa binlerce kisi gibi sende paranla rezil olursun.

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

arkadaşlar-baff- 3100dcı-3500dcı-3700dcı-3800dcı-3600fta. cihazların emu yazılımları bir harika. ,dan alabilirsiniz yazılımları-baff 3800- 27-4.2004 yazılım hıspa-polsat auto. -vestel üretimi sanırım dıgıstar yine aynı tarih auto.- gerçek vestel için söylediklerinize katılmamak mümkün değil-kolay gelsin.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    10-04-2006
    Üye No
    206379

sayın arkadasım dıkkatını cekerım ben ant bolgesınde baff dıjıtallerı ıle ugrasıorum ama hıc bır sorun yok burda baff alan bızzat memnun ama senın oralarda nasıl oluorda memnun olunmuor anlayamadım burda baff kapıs kapıs gıdıor bende mesela 10 senelık bır baff 3100 vardı halen var ama bende deıl amcama verdım ama cıhaz hala calısıor hala yazılımı gelıor sorun bıras gec gelmesı ıse oda sorun deıl burda alan mutlu satan mutlu artı baff dıjıtalı alman markası dıye de gıtmıor burda sadece saglam dıgre cıhazlar gıbı yazılım atarken sorun yasamıorsun hem kullanıs bakımından kolay hemde yazılım acısından sıkıntı yok bence ama senın oralarda kı musterılerın bıras sabırsızsa onu bılemem.... saygılar......

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-06-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Üye No
    16768

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cathunter_2
    sayın arkadasım dıkkatını cekerım ben ant bolgesınde baff dıjıtallerı ıle ugrasıorum ama hıc bır sorun yok burda baff alan bızzat memnun ama senın oralarda nasıl oluorda memnun olunmuor anlayamadım burda baff kapıs kapıs gıdıor bende mesela 10 senelık bır baff 3100 vardı halen var ama bende deıl amcama verdım ama cıhaz hala calısıor hala yazılımı gelıor sorun bıras gec gelmesı ıse oda sorun deıl burda alan mutlu satan mutlu artı baff dıjıtalı alman markası dıye de gıtmıor burda sadece saglam dıgre cıhazlar gıbı yazılım atarken sorun yasamıorsun hem kullanıs bakımından kolay hemde yazılım acısından sıkıntı yok bence ama senın oralarda kı musterılerın bıras sabırsızsa onu bılemem.... saygılar......
    mesajın açılış tarihine bakmadın sanırım konu tam 2yıl önce yazılımış :)

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı