Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 1 mesajdan 1 ile 1 arası

Konu: Nedi

Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    5170

Hangi Receiveri seçmeli???

Ben ilkdefa digital uydu alacağım çok araştırıyorumDolayısıyla kolay karar veremiyorum zaten satıcılar bu işi dahada zorlaştırıyor. Ellerindekini satmaya çalışıyorlar.
    İlk önce next 8000 al dediler sonra Humax 5400 daha sonra yok bunlar öldü goldmaster 9400 al dediler en son bugün bir mağazaya gittiğimde Goldmaster 9400 işe yaramaz sen 11400 al Sky modül var içinde dediler,orada 115cm Mega anten yoktu başka yere gittim oradada Goldmaster 9500'de matrix 2 cam var sen bunu al dediler.Kafam karman çorman oldu.İzmir'den Fransızca paketi olan uyduları çekmek istiyorum.Galiba Astra da ve hotbird de varmış bu kanallar.İnanırmısınız Astra 120cm çanakla çekilir derken ellerinde bu boyda çanak olmadığını anladıklarında 105cm Megada olur diyenlerle karşılaştım.Herkes kendi elinde olan malı satmaya çalışıyor.120cm'den büyük çanak için diseq motor olmuyor 18"motor oluncada fazladan kablolar falan çekiliyormuş kurması ve verim alınması çok zormuş.DiSEqC 1.2 and USALS nedir mesala bu usalsı ilkdefa duydum 11400'de varmış.Lütfen bana bilginizle yardım edin.Emin olunki Ürünü aldıktan sonra ,Herhangi bir aksilikle karşılaşırsam sizi hiç bir şekilde hiçbir şeyle suçlamayacağım.Sadece açık yüreklilikle bana yol göstermenize ihtiyacım var.

Saygılarımla
    Düzenleyen pruvat : 01-03-2004 at 20:16

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık