Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Garİp Bİr Fİrma Elİt Ve Garİp Formu

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Üye No
    3507

Garİp Bİr Fİrma Elİt Ve Garİp Formu

bir süredir ziyaret edip yazdığım,elit elektroniğin resmi olmasada, onların desteklediği ve değişik nicklerle girdikleri uzaysat forumdan atıldım.sebeb ise elitin teknik desteğini eleştirmem imiş.bu nasıl bir forum ki yada bu nasıl bir firma ki eleştiriye tahammülü yok.bakıyorumda next topiğine adamlar o biçim eleştiri yaparken bile next için çalışanlar aldırış etmeden çalışmalarına devam ediyorlar,hatta bu tip eleştiriler sanki hızlarına hız katıyor.peki niye diğer firmalarda böyle yapmıyor.niye eleştirilere karşı tavır alıp insanları forumlardan atıyorlar.çok ayıp hem de çok ayıp....şu kaon için niye bir yetkili çıkıpta birşey yazmıyor yada bizimle muhattap olmuyor anlamıyorum.yetkili derken tabiki ithalatçı firmanın yetkililerinden bahsediyorum.sorunlar olunca insanlar kendi aralarında halletmeye çalışıyor,bilgisi olan arkadaşlarla bu iş hallediliyor.peki hani o firmanın desteği nerede,yok yok yok...bu yazıyı yazmamdaki amaç o forumu ziyaret eden arkdaşlarında burda olmasıdır.onlarda bu konuda bilgilensin istedim...
    saygılar....

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    22-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3943

meteas usta selamlar...
    bende o forumdandım..,ismimi tanırsın..,
    h...... z.....
    senın orada kalman ıcın cok ugrastık ama olmadı ne yapalım burada karsılasmak varmıs... bu arada yazılarını ozlemeye basladım...
    saygılarımla...

Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1252

merhaba meteas, ben o forumdan 2 defa atıldım meglio ve reward olarak, ikisindede konu sendin. aranızda geçen muhabbeti bilmiyorum ama otomatik yapışan hakarete hiç bir üye kayıtsız kalmamalı diye düşündüm...

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Başka forumlarda olan biteni buraya yazmak anlamsız,öyle olsaydı gelen şikayetler doğrultusunda burada kimse kalmazdı.

Lütfen forum konuları ilgili forumlarda kalsın,buraya taşınmasın..

Konu Kapanmıştır

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı