Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: anakart tavsiyesi

Junior Member
    Giriş Tarihi
    23-06-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    226776

New Icon9 anakart tavsiyesi

yeni anakart almayı düşünüyorum. asus p5b delüx wifi ,gigabiyt DQ6 veya DS-4. gigabiytlar hakkında fazla bilgi bulamadım .bunlar için yardım ve önerilerinizi bekliyorum. birde işlemcilerdeki önbelleğin nerelerde ne işe yarıyor boyutunun önemi nedir. hafta sonu açıklamalarınız yardımıyla yeni anakart ve işlemci alıcam şimdiden teşekkürler

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-10-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    271446

Arkadaşım asusun p5.mx Modeli çok güzel onu tavsiye ederim pcıx16 ddr2 çift işlemci desteği soket 775 gibi birçok özellige sahip bir kart benim tavsiyem odur arkadaşım işlemci bir pcnin olmassa olmazıdır işlemcin kötü ise digerlerin son model olsa bile hiç birisinden verim alamassın o yüzden işlemcini çok iyi ve yükseğini alıcaksın birde unutmadan veri hızı 0 a en yakın olanını al

Saygılarımla!!!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4180

arkadaşım öncelikle hayırlı olması dileği ile inşallah gönlüne göre makinayı toplarsın link i incele istersen belki faydası olur :

New Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    68138

merhaba ben su anda gigabyte 965p-dq6 kullaniyorum.ekran kartim 8800 gtx ve 1 gb 800 mhz lik ram var.oda twinmos marka.askina bakarsan bunlari belki sen yada baska arkadaslar yardimci olur diye yazdim.bu arada 550 watt lik bi power supply kullaniyorum.sisteme cok para vermeme ragmen gercekten cok sorun yasadim.ozellikle anakart cakilmalara sebep oluyordu.aslinda windows acilmiyor yada istediginde aciliyordu her yeni cikan bios versiyonunu yukledim.su an f9 yuklu o bi nebze bu sorunu hafifletti.bilgisayar acilirsa uctugunu soyleyebilirim.sorun tam olarak nedir bende bilmiyorum ama ya guc yetersiz kaliyor yada yeni hardware olarak anakartin bazi sorunlari var ki bu daha gercekci geliyor zira gigabyte sayfasinda 3 hafta icersinde 3 yeni bios versiyonu c****.bana sorarsan buda son kullanicilar icin verilen servis acisindan iyi bir nokta ama yasadigim bu sorunu sizlerle paylasmnak istedim.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    23-06-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    226776

New Icon12

arkadaşlar sonunda P5W-DH DELUXE ve sapphire 1950pro aldım kurdum çalıştı fakat windows hatalı doğrudüzgün çalışmadı. sistem açıkken win xp tekrar yükleyemiyorum cd nin versiyonu yüklü olandan eskidiyor cd den başlatdiyor yeniden başlat yapıyorum bir türlü cd le başlatamadım ne yap mam lazım

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı