Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 11 mesajdan 1 ile 11 arası

Konu: 30300 sky cım dt tam izleyememek

Member
    Giriş Tarihi
    12-01-2007
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    307261

30300 sky cım dt tam izleyememek

dt alıcım vestel bunda da bir skat giriş çıkışından başka hiç bir özeliği olmadığından, dt uyumlu bir cihaz alayım dedim,ayyıldız firmasının tavsiyesiyle GM30300skycım aldım lig tv denedim açtı ancak vestelle izlediğim 90 kanaldan,GM ile ancak 60 kanalı izleyebiliyorum,tüm kanalların hepsi kayıtlı olmasına rağmaen.Cihaz garantili old.için firmaya,dt kartı ile birlikte göndermeme rağmen bir çözum üretemediler,sadece dt kanalların hepsini açacak diye bir garanti vermedik deyip cihazı geri gönderdiler.Siz saygıdeer konu ile alakalı ustalarımdan yardımlarınızı ve önerilrinizi beklerim.Saygılar.[/QUOTE]

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-01-2005
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    58083

izleyemediğiniz kanallar hangileri?

Member
    Giriş Tarihi
    12-01-2007
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    307261

kanal d,star,mgm,actıon max,n.gegrph,the hıstr.dıscvr(zaten tamamem gitti),fasıon w,pro7,zdf,raı1private rus,art,trace,seyredecek,salonda,ve haberde ne var gibi kanalları vestelle izliyorum ama 30300skycımm izleyemiyorum.kusuruma bakma aktv ustam biraz geç****m

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    93783

arkadaşım lnb ayarlaranı kontrol et lnb modeli nedir vantac ise lnb ayarlarından 10450-10000 yap sanıyorum sorun düzelecek

Member
    Giriş Tarihi
    12-01-2007
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    307261

next-3db lnb,vestelle bu kanallar açılıyor,kardeşim başka yerde yaşıyor ve botech'si var o alıcıdada tüm kanallar çalışıyor 30300skycım alıcımı orada da denedim açılmadılar.Lnb ayarlarını akşama ancak kontol edebilirim tşk.
    Düzenleyen burgas01 : 17-01-2007 at 12:34 Sebep: detaylı bigi vermekti

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-08-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    24675

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi burgas01 Mesajı Göster
    kanal d,star,mgm,actıon max,n.gegrph,the hıstr.dıscvr(zaten tamamem gitti),fasıon w,pro7,zdf,raı1private rus,art,trace,seyredecek,salonda,ve haberde ne var gibi kanalları vestelle izliyorum ama 30300skycımm izleyemiyorum.kusuruma bakma aktv ustam biraz geç****m
    Hiç bir zaman izleyemezsiniz bu kanalları cihazın içindeki modul destekliyor izlemenizi. DT modul alın onunla izleyin sorun kalmaz

Member
    Giriş Tarihi
    12-01-2007
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    307261

hocam zaten vestel cihazım var şu anda onunla seyrediyorum ama arkasında bir skat giriş-çıkışından başka bir şeyi olmadığı için 30300 skycım dt destekliyor diye aldım,botechin gömülü mdülünü denedim tüm kanalları açıyor,DT modülünu bayisinde denedik donma yapıyor bu bahsettiğim kanallarda onun için boşu boşun apara vermeyim dedim,hocam bu gömülü modüllere yazılım güncellenemezmi tşk.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-08-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    24675

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi burgas01 Mesajı Göster
    hocam zaten vestel cihazım var şu anda onunla seyrediyorum ama arkasında bir skat giriş-çıkışından başka bir şeyi olmadığı için 30300 skycım dt destekliyor diye aldım,botechin gömülü mdülünü denedim tüm kanalları açıyor,DT modülünu bayisinde denedik donma yapıyor bu bahsettiğim kanallarda onun için boşu boşun apara vermeyim dedim,hocam bu gömülü modüllere yazılım güncellenemezmi tşk.
    zamanında bunun eleştirisini cok yapmıştım ama malesef çözüm bulunamadı .Bu cihazlarda dt seyretmek imkansız.

Member
    Giriş Tarihi
    12-01-2007
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    307261

tşk.ustam yine de bir çözüm üretilebilirsi iyi olur pek te ucuz bir cihazda değil çöpe atmak için,biraz kandırıldık galiba.Saygılar.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    23-09-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    265735

Cool bu cihazlar beş para etmez

arkadaşım bende 11400 cım var yani aynı cihaz bende aynı problemle karşılaştım ve goldmaster firmasını banada aynı şeyleri syledi anlıyacağın bunlar laf oyunu yapan millete bin bir vaadle malını satmay calışan sokak satıcıları

san tavsiyem bir x cam orion modül al ... sorunsuz her kanalı izlersin aynı zamanda modülün emusu ile cözülebilen her kanalı seyredersin. artı 2 tane ***** knal var bu modülde biliyorsun

Member
    Giriş Tarihi
    12-01-2007
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    307261

apacii kardeş x cam orion ayni zamanda dt tüm kanallarına da uymlu,klusuruma bakma çünkü dün bir türlü foruma giremedim ve mesajını ancak bügün okuyabildim

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı