Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: next 9000 cı

Senior Member
    Giriş Tarihi
    18-08-2006
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    251994

next 9000 cı

sistem bilgisini göremiyorum.keylere nereden girilir.yazılım atacagım .saygılar.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    18-08-2006
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    251994

yeni yazılım yükleyince sistem bilgisi geliyor.

Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2006
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    267929

next 9000 cı

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mittiro Mesajı Göster
    sistem bilgisini göremiyorum.keylere nereden girilir.yazılım atacagım .saygılar.
    sistem bilgisini görebilmen için önce forumdan 07 09 2006 yazılımını at daha sonra kumandadan menü sag ve sol tuşunu kullanarak sistem bilgisi şeçenegine gelerek okeyle info tuşuna bastıgın zaman atmış oldugun yazılımın bilgisini görürsün keylerede kumandadan mute+exıt tuşlarına bas *** bölümü gelir *** menüsünü aktif edebilmen için menü +sistem bilgisi+okey e bas bilgi barı gelince 1973 yaz üstteki sistem bilgisi yazısı yeşil olacak yazılım *** atma ve kanal listesi atma şekilleri araştırırsan forumda mevcut yazılım atmadan ve attıktan sonra cihaza reset atmayı unutma kolay gelsin:lovely:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    184162

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi tako 2000 Mesajı Göster
    sistem bilgisini görebilmen için önce forumdan 07 09 2006 yazılımını at daha sonra kumandadan menü sag ve sol tuşunu kullanarak sistem bilgisi şeçenegine gelerek okeyle info tuşuna bastıgın zaman atmış oldugun yazılımın bilgisini görürsün keylerede kumandadan mute+exıt tuşlarına bas *** bölümü gelir *** menüsünü aktif edebilmen için menü +sistem bilgisi+okey e bas bilgi barı gelince 1973 yaz üstteki sistem bilgisi yazısı yeşil olacak yazılım *** atma ve kanal listesi atma şekilleri araştırırsan forumda mevcut yazılım atmadan ve attıktan sonra cihaza reset atmayı unutma kolay gelsin:lovely:
    sayın tako bu kadar etraflıca nalatmalarından dolayı senden çök iyi öğretmen olurdu,galıba mesleğı yanlış seçmek durumunda kalmışsın selamlar..

Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2006
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    267929

next 9000 cı

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi muammereksi Mesajı Göster
    sayın tako bu kadar etraflıca nalatmalarından dolayı senden çök iyi öğretmen olurdu,galıba mesleğı yanlış seçmek durumunda kalmışsın selamlar..
    sayın muammer abi iltifatına teşekkür ederim bizde bir zamanlar aynı yeni başlayan arkadaşlar gibi soruları ustalarımıza sorardık ama zamanla tabi ustalarımızın sayesinde azda olsa bir şeyler ögrendik ve onların açıklama tarzlarında devam ediyoruz ögretmenlik en kutsal meslektir büyük ATATÜRK ne demiş BANA BİR HARF ÖGRETENİN KÖLESİ OLURUM bir birilerimize yardımcı olup sorunları bi nebzede olsa hallede biliyorsak ne mutlu bizlere küçük yaştan beri otomobil merakımdan dolayı oto elektrikçilik meslegini seçmişimdir meslegime saygı duyuyorum tüm forum dostlarına selam ve saygılar:lovely: :love: :wave: :smiles34: :pepper: :banana:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    12-12-2006
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    296055

tako hocamin bilmeyenlerden yardimlarini eksik ettigini daha gormus degilim.
    saygilar tako hocam, sayende millet birseyler ogrendi

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi tako 2000 Mesajı Göster

New Member
    Giriş Tarihi
    20-12-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    298958

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ronyg Mesajı Göster
    tako hocamin bilmeyenlerden yardimlarini eksik ettigini daha gormus degilim.
    saygilar tako hocam, sayende millet birseyler ogrendi
    ronyg kardeşime katılıyorum tako hoca bu konuda kendini aşmış her türlü desteği sinirlenmeden sabırla öğreterek bilgi veriyo hatta benim gibi anlayışı kıt arkadaşlara telefon desteği bile veriyor kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum çalışmalarında başarılar diliyorum...:bravo: ( aslında seni gecenin dörtdünde arayıp abi absatlar göstermiyo desem bana sinirlenirmisin onu merak ediyorum):bravo:

Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2006
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    267929

next 9000 cı

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi medrem Mesajı Göster
    ronyg kardeşime katılıyorum tako hoca bu konuda kendini aşmış her türlü desteği sinirlenmeden sabırla öğreterek bilgi veriyo hatta benim gibi anlayışı kıt arkadaşlara telefon desteği bile veriyor kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum çalışmalarında başarılar diliyorum...:bravo: ( aslında seni gecenin dörtdünde arayıp abi absatlar göstermiyo desem bana sinirlenirmisin onu merak ediyorum):bravo:
    sevgili arkadaşım bende sizler gibi biraz bir şeyler yapmaya çalışıyorum ama bu seviyeye gelmemin nedeni forumlarda bizden daha iyi bilgiye sahip olan degerli hocalarımız sayesindedir kendilerine üstün bilgilerini bizlerle paylaştıkları için sonsuz teşekkür ediyorum elimden geldigi ve de bilgim oldugu konuda hiç bir ayrım yapmadan bilgi alış verişinde bulunmaya devam edecegim eger yanlış bilgi verirsem uyarmanızı rica ederim gecenin dörtünde senin ne işin var ayakta yat aşagıya yarın iş var ekmek parası kazanalım bu tabi espiri absat paketi yanılmıyorsam sabaha karşı 4.15 de keyleri son onun için demekki son anına rastlıyon hepinize saygı ve selamlarımı sunar candan kucaklarım:lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :lovely: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :smilies39: :smilies39: :smilies39: :smilies39: :smilies39: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı