Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: 8000 XCAMPLUS yardım

Starting Member
    Giriş Tarihi
    25-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    55714

New Icon22 8000 XCAMPLUS yardım

Arkadaşlar şöyle bir problemim oluştu. Nex 8000 Xcamplus cihazım şu ana kadar gayet güzel çalışıyordu. Bu gece cihaza yeni softcam yükledim. yüklemeden sonra Viaccess şifreli kanalları açıyormu diye gezerken bir kaç kanal açtım. kanal gayet güzel çalıştı mesela AB1 AB2 Animux vs vs ve bir kanal üzerine gelip onu açmak istedim.Ekranda sadece arapça yazılar olduğunu(test yayınına benzetebildim karıncalamalar vardı) görebildiğim bir kanalda iken makine kilitlendi. sonra on off düğmesinden makinayı kapatıp tekrar açtım. yanlız açtığımda makine hiç açılmadı. yani displayde makinenin çalıştığına dair hiç bir belirteç yok. hiç ışık yok. acaba sigortasımı attı diye düşündüm önce. makineyi açtım ve sigorta göremedim. acaba flash mı yandı yoksa işlemcidemi problem oldu. flash yansa makinede bi canlılık belirtisi olur diye düşünüyorum. yardımcı olacak biri varsa memnun olurum.
    Sağlıcakla

(Forumda 1 yerde daha yazdım ama acil olduğundan buraya da yazmak istedim kusuruma bakmayın)

Member
    Giriş Tarihi
    17-01-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    176634

Arkadaşım flashtan olduğunu sanmıyorum ama 8000 serisi cihazların kilitlenme problemi üst düzeyde next 8000 serisi belki en iyi cihazlarından biri ama bu sorunu can sıkıyo bence servise götürsen iyi olur hoşcakal...

Starting Member
    Giriş Tarihi
    25-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    55714

galiba benim başıma gelen sorunu kimse yaşamamış

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-04-2004
    Mekan
    28 Giresun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    9808

Sayin Arkadasim 800 Xcam Pulus Ilk Modelİ Aynen Dedİgİ Kanallarda Yapiyor Su Yazilimi Gİr 25 112006 Prolemİ Gİdecek
    Düzenleyen SEREFOGUZ : 15-01-2007 at 00:27

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-04-2004
    Mekan
    28 Giresun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    9808

25 11 2006yazilimi At Kesİn Donmuyaca

Starting Member
    Giriş Tarihi
    25-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    55714

Teşekkürler ama benim problemim donma değil. Receiver hiç çalışmıyor. benim problemim bu. yani öndeki ekranda çalıştığına dair bişey yok. neyse bende devrelerini kontrol ettim bi sıkıntı görünmüyor. power kartından gerekli voltajlar cpu ya geliyor. sanıyorum cpu da sıkıntı var artık gerisiyle servis ilgilenecek sanırım.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı