Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Yardım Lutf.Toshiba SD-360e HDMI/DiVX altyazı Prob.

Member
    Giriş Tarihi
    11-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    39806

New Icon28 Yardım Lutf.Toshiba SD-360e HDMI/DiVX altyazı Prob.

Toshiba SD-360e HDMI/DiVX DVD Player aldım ancak bir divx fontu varki küçük ve tombul. 5-6 m. 106 ekranda bile zor okunuyor. Aldıktan sonra anladımki bu aletin hiçbir yerde orjinal firmware yok. Yandık Toshiba sitelerindede bulamadım. Ayrıca alt yazı sürekli seçilmek zorunda
    Bir bilen varmı acaba service kodlarını bulabilirmiyiz. Ben sadece Bölge kodu kaldırmayı öğrendim

Adviser
    Giriş Tarihi
    29-12-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    57205

ah işte bütün mesele de bu hep aldıktan sonra soruyorsunuz almadan değil değiştirme şansın varsa iade et yoksa böyle kullanmaya devam

Adviser
    Giriş Tarihi
    13-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    186608

Bunun chipseti Mediatek değil. O yüzden çok fazla seçeneğin yok. Üreticinin update'ini falan beklemen gerekecek. Ah kardeşim almadan önce okusaydın ya şu forumları

Adviser
    Giriş Tarihi
    13-02-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    319795

Dün akşam Toshiba 42EL67Z televizyon ve Toshiba SD-360e divxplayer aldım. Font çok şık değil doğru ama genelde divx playerlarda böyle oluyor sanırım. Upscalingi 1080i yapınca biraz daha güzel gözüküyor. Font büyüklük açısından bence gayet tatminkar. Okuyamama durumu yok. Türkçe karakter desteğinde problem yok. Dün bir xvid seyrettim gayet hoştu. Sony ve philips HDMI divx playerlarında font çok küçükmüş. Philipste firmware güzelliği var tabii ama ondada bunda olan dts desteği yok. Bence toshiba 360e çok iyi bir player. Dediği gibi HDMI bağlantısıylar 1080i'yi denemende fayda var.

Average Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    292929

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi exenonline Mesajı Göster
    Dün akşam Toshiba 42EL67Z televizyon ve Toshiba SD-360e divxplayer aldım. Font çok şık değil doğru ama genelde divx playerlarda böyle oluyor sanırım. Upscalingi 1080i yapınca biraz daha güzel gözüküyor. Font büyüklük açısından bence gayet tatminkar. Okuyamama durumu yok. Türkçe karakter desteğinde problem yok. Dün bir xvid seyrettim gayet hoştu. Sony ve philips HDMI divx playerlarında font çok küçükmüş. Philipste firmware güzelliği var tabii ama ondada bunda olan dts desteği yok. Bence toshiba 360e çok iyi bir player. Dediği gibi HDMI bağlantısıylar 1080i'yi denemende fayda var.
    Arkadaşım bende bu aleti çok araştırdım tam alacakken philips 5960 çıktı onu aldım,usb cabası.HDMI ya okadar takma çok aman aman bir fark göremedim lcd de.DTS e gelince 5960 yok doğru ama sinema sisteminde dts varsa bu sorun otamatikmen kalkıyor.Önce naviga ,şimdide MeTePe üstadlar 5960 şı uçuruyorlar zaten tek başına bu yeterde artar bile:smilies39:

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı