Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: next 2000 serisi gbox paylaşımı açıklaması

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2005
    Üye No
    76887

New Icon26 next 2000 serisi gbox paylaşımı açıklaması

sharemax prog. açıyoruz...prog. içersinde sgbox klasörünü açıyoruz..
    -bu kısım çok önemli şimdi ayarları yapmaya başlıyoruz..cwshare dosyasını paylaşım aldıgımız kişiye göre editliyoruz. ve gbox_cfg dosyasını editliyoruz..
    -bu editleme işlemleri bittikten sonra gboxcontrol açıyoruz..start basıyoruz kartların geldigini görecegiz..
    - hsıc prog. açıyorum setingsten com port seçiyoruz. ve gbox seçeegini seçiyoruz.update basıyoruz.
    -cihazımızdan menü tercihler hsıcgbox seçiyor kaydediyoruz bu kadar basit tabi ki modemimize port açmamız gerekiyor bu paylaşımı alabilmemiz için

sorunu olanlar yazarsa buradan cevap verebilirim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-04-2005
    Mekan
    77 Yalova
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    93084

selam

sharemax proğramı ile gbox a bağlanabilirsiniz, hsıc proğramına gerek yoktur, sharemax proğramı zaten gbox bağlanma özelliği vardır,

saygılar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2005
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    60208

elininize sağlık dostum

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    155838

hocam cwshare editledim. gbox_cfg editlemedim aynen sharemax içindeki gibi. HSIC programını sharemax içinde bulamadım senin daha önce bu programı verdiğini biliyorum. ne işe yaradığını soran arkadaşa sharemax içindeki eski bu yeni versiyon demiştin. ama ben sharemax içinde bulamadığımdan bi anlam veremedim. HSIC 3.00 ı sharemax içinemi yoksa SGBOX kalsörü içinemi atıyoruz? AYrıca şunuda belirteyim. paylaşımcı arkadaşın bilgileri ile benimkiler cwshare içine kusursuz editlendi. bazen bağlantı oluyor bazen olmuyor bağlandığım arkadaşta 2 dns adresi var ikiside cwshare içine editlendi. ama sadece birine bağlanabiliyorum ve sadece 1 kart görebiliyorum arkadaşta 100 küsür kart görünüyor bende sadece 1 tane oda ıncxtv. kanalı açmıyor tabi.HSIC 3.00 kullanmadan yaptım tüm bunları. şunuda belirteyim port açtım dns update aktif.

Member
    Giriş Tarihi
    04-07-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    114680

gbox_cfg dosyasının içeriğini öğrenebilir miyiz?

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı