Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 13 mesajdan 1 ile 13 arası

Konu: next 8000 xcam card sharing

Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    20611

next 8000 xcam card sharing

belki açtığı topic silinecek ama merak ettiğim için soruyorum acaba 8000 ler için card sharing düşünülüyormu? üstad doktorun ümit verici bir mesajı vardı.
    saygılar.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    89

Next 8000 Xcam Plus (card Sharİng)

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi guide1 Mesajı Göster
    belki açtığı topic silinecek ama merak ettiğim için soruyorum acaba 8000 ler için card sharing düşünülüyormu? üstad doktorun ümit verici bir mesajı vardı.
    saygılar.
    :smiles22:
    guide1 Arkadaşım bu çağrına ben cevap vermeye çalışayım, bende next 8000 xcamplus var. Tabiki card sharing bizim bu cihazlarada verilse güzel olacak amaaa;
    Birde bu ticari acıdan düşünelim, bu card sharing bize verilirse diğer öbür cihazlar satılabilecekmi ne dersiniz.
    Bu bakımdan benim görüşüm, satılmayan cihazları yürürlüğe koymak...
    Nerde o eski ATA SÖZÜ ( MÜŞTERİMİ KAYIP EDECEĞİME PARAMI KAYIP EDEYİM).....dimi.....onun için, hiçmi hiç, bu beklentiye girmeki kendini üzme...
    Kal sağlıcakla.....:smiles22:
    Düzenleyen amatör : 08-01-2007 at 20:08

Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    21579

amatör kardesim haklı bencede....
    zaten olanak yok bizim cihazların LAN ğirişleri yok.yani yeni cihazlar almamız gerekir..

Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    21579

next9000ultra,next2500super plus gibi.pamuk eller cebe beyler.artık emuların ustune fatiha okuyalım.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    89

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi stk4231 Mesajı Göster
    next9000ultra,next2500super plus gibi.pamuk eller cebe beyler.artık emuların ustune fatiha okuyalım.
    stk4231 arkadaşım, bizim bu cihazların rs-232 üzerinden bu tür bağlantı yapılamazmı acaba, ben sadece mantıka göre hareket ediyorum, daha fazla teknik bilgim yok.....bilmem bu şekilde olurmu..... hoşça kal...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    138

Bana göre 2000 plus ve 2000 süper plus serisine ilk verilmesi gayet matıklı.Yazılım tabanları aynı ve süper pluslar yeni seri,reklama ihtiyaçları var.

1-En geniş seriye(2000 serisi) yazılım verdiler.Next kullanıcılarının büyük bir kısmını mutlu ettiler.
    2-2000 süper pluslara vererek satış potansiyelini arttırdılar.Yani bi taşla 2 kuş vurdular.

VE DE;
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi doktor
    elindekine önce yazılım gelen yada geç yazılım gelenler kesinlikle haksızlık ediyor,her seferinde güncellenmesi gereken 50 nin üzerinde yazılım ve beraber çalışılması gereken 5 yazılım grubu var,,,lütfen herkes 50 sine birden yazılımı aynı anda beklemesin...

Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    20611

ben diğer model receiverlere verilmesi konusuna katılıyorum. ama lan girişleri konusunda sharing com portla da yapılabiliyor. öğrenmek istediğim böyle bir çalışmanın olup olmadığı.
    saygılar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3772

arkadaşlar mach1 üstadın kesin tavrı vardı.8000 serisine verilmeyecek diye.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    22-11-2004
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    43374

2 yıldır bu bölümde ne fırtınalar koptu. Kaç kişi bu yüzden forumdan banlandı. Hakaret eleştiri sataşma daha neler neler. Adım başı yazılım çıktığı günlerde yazılım diğer cihazlardan yalnızca 1 saat gecikse hemen yaygaralar koparıldı. Şimdi card sharing açılsa onbinlerce 8000 kullanıcısı yüklense ve bir tanesi kalkıp dese server da arıza var sizin yapacağınız buydu zaten... İşte o zaman adamlar yaptıklarına pişman olur ederiz yani. En iyisi kafalarını ağrıtmamak için ( belki ) vermiyorlar.

Member
    Giriş Tarihi
    20-07-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    20611

amacım bağcıyı dövmek değil sadece bilgi almaktı. bekleyeceğiz o zaman.
    saygılar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-03-2004
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    8831

yahu neet 8000 kullunıcıyız diye tu kaka mı olduk en iyi makina diye aldığımız ve sevdiğimiz ve değiştirmeyeceğimiz makineyi yapılabiliyorsa daha iyi kulllanmayı istemek suç mu oluyor yahu Yoksa 9000 lerin satışını etkilemesin diye mi yapılmıyor acaba Babama aldığımız inf 2000 serisine var biz kaliteli aldımız makinede yok kafa buluyorlar bizimle ya

Average Member
    Giriş Tarihi
    03-06-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    106618

Bu cihazları alırken sharing yapacaksınız diye satmadılar..o halde...verirlerse öpüp başımıza koyalım..yoksa avanda su dövmenin anlamı yok..ama biri çıkıp kardeşim teknik olarak 8000 lerde sharing (RS232 olarakta) mümkün değil o yüzden verilmiyor desin kimse bi daha bu konuyu açmasın...kalın sağlıcakla

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

Çok net olarak ve defalarca verilmeyeceği açıklandı. Tekrar tekrar konu açmanın anlamı yok ki.

Birisi açıklasın deniyor hep... Birisi değil bir sürü kişi olmayacak diye açıklama yapıyor, yine aynı şey yazılıyor. "Birisi" diye beklediğiniz kim?

Teknik olarak comportu bulunan tüm cihazlara (markası, modeli ne olursa olsun, Next, Goldmaster, Yumatu, Sunny vs farketmez) yazılımla bu olanak sağlanabilir. AMA....

Firma oturmuş bir karar vermiş bu desteği vereceği cihazları seçmiş (nedeni bizi ilgilendirmiyor) ve garantisinde/sözleşmesinde bulunmamasına rağmen bazı modellerine bu desteği vermiş. "Niye bana yok?" sorusunun bir anlamı yok...

Kolay gelsin.

Konu kapatılmıştır.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık