Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 16 mesajdan 1 ile 16 arası

Konu: Nerden aldım bu IQ yu

Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    34618

New Icon15 Nerden aldım bu IQ yu

Şu Iq yu aldığıma ne kadar pişmanım bir bilseniz, hiç bir yazılım desteği yok . Ne la ligayı ne premier lig maçlarını izleyebiliyorum, siriustaki huslerler yok, şimdide polsat keylerini girmeme rağmen onlarıda açamadım... bana kafayı yedirecek bu makina ne olur ustalar bana yardımcı olun yazılım varsa hangisini atmalıyım ne olur bana bilgi verin.. çok çaresizim...:crashs: :crashs: :crashs: :crashs: :smiles22: :smiles22: :smiles22: :smiles35: :devilprv:

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2004
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    33849

Şu Iq yu aldığıma ne kadar pişmanım bir bilseniz, hiç bir yazılım desteği yok . Ne la ligayı ne premier lig maçlarını izleyebiliyorum, siriustaki huslerler yok, şimdide polsat keylerini girmeme rağmen onlarıda açamadım... bana kafayı yedirecek bu makina ne olur ustalar bana yardımcı olun yazılım varsa hangisini atmalıyım ne olur bana bilgi verin.. çok çaresizim...

Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    34618

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi h_yolcu55 Mesajı Göster
    Şu Iq yu aldığıma ne kadar pişmanım bir bilseniz, hiç bir yazılım desteği yok . Ne la ligayı ne premier lig maçlarını izleyebiliyorum, siriustaki huslerler yok, şimdide polsat keylerini girmeme rağmen onlarıda açamadım... bana kafayı yedirecek bu makina ne olur ustalar bana yardımcı olun yazılım varsa hangisini atmalıyım ne olur bana bilgi verin.. çok çaresizim...
    BU NEDEMEK ŞİMDİ?????????????

Starting Member
    Giriş Tarihi
    31-03-2006
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    203265

sayın dostum nerden aldım bu yumatu ıq ü demişsin artık şifreleme sistemini unutacaksın bir şey seyredeceksen bedelini ödeyeceksin kacak seyretme devri kapanacak boşuna feryat etme

Banned Member
    Giriş Tarihi
    08-11-2005
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    149795

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi dogan.elektroni Mesajı Göster
    sayın dostum nerden aldım bu yumatu ıq ü demişsin artık şifreleme sistemini unutacaksın bir şey seyredeceksen bedelini ödeyeceksin kacak seyretme devri kapanacak boşuna feryat etme
    :hah: :hah: :hah: Buda bi başka bakış açısı kutlamak lazım tabi.

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-01-2006
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    174904

sayin dogan.elektroni yazmis oldugunuz sey(mesaj bile diyemiyorum) mesaj kirliliginden baska birsey degil bu arada sizin yuzunuzden bende ayni seyi size cevap yazmakla yapiyorum ama birisinin size cevap vermesi gerek uzun lafin kisasi bu kiside bu tur yayinlarin parayla seyredilebilecegini biliyor ama nu siz nede ben bu kisinin maddi durumunun buna elverip vermedigini bilemeyiz dolayisiyla bu sekilde ona yardim edemeyiz neyse cok uzatmadan umarim gerekli sahislar bu kisi ve ben dahil olmak uzere bizlere bir care gosterirler herkeze kolaygelsin (bu arada kimseyi rencide etmek istemem amacim bu degildi)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    68842

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi oziremkan Mesajı Göster
    Şu Iq yu aldığıma ne kadar pişmanım bir bilseniz, hiç bir yazılım desteği yok . Ne la ligayı ne premier lig maçlarını izleyebiliyorum, siriustaki huslerler yok, şimdide polsat keylerini girmeme rağmen onlarıda açamadım... bana kafayı yedirecek bu makina ne olur ustalar bana yardımcı olun yazılım varsa hangisini atmalıyım ne olur bana bilgi verin.. çok çaresizim...:crashs: :crashs: :crashs: :crashs: :smiles22: :smiles22: :smiles22: :smiles35: :devilprv:
    sirus daki kanallarda sorun yok. bendeki cihaz açıyor

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15257

ne alaka

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi oziremkan Mesajı Göster
    bikere sirus var.polsatta elle girince var,la lliga da ok.

Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    34618

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi verdi64 Mesajı Göster
    bikere sirus var.polsatta elle girince var,la lliga da ok.

evet ama hangi yazılım gerekiyor ben onu merak ediyorummm

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    68842

Bu cihazın *** menüsüne nasıl giriliyor?

Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    34618

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi DericiMehmet Mesajı Göster
    Bu cihazın *** menüsüne nasıl giriliyor?
    9339 u tuşla

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

İlk mesajınızı yeniden okuyun. Nasıl yaparım diye sormak yerine, nerden aldım bu cihazı hiçbir yazılım desteği yok gibi bir yargıya varmışsınız. Yetersiz bilgi yüzünden yapamadığınız bir şey için kolaya kaçıp hemen cihazı kötülemişsiniz. Ve şu ana kadar da düzeltme gereği görmediniz.

Biraz daha özen lütfen.

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-03-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    8813

sizi anlamak mümkün değil ıq serisi paylaşım olararakta emu olarak ta en popiler cihaz bence piyasanın en iyisi cihaza haksızlık ediyorsun biraz araştırma yaparsan cihazın ne kadar popiler olduğunu görürsün arkadaşıım

Senior Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2005
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    70633

gerksiz bir karalama diye düşünyorum fiyatına bakılırsa özelik olarak birçok makinadan iyi diyebilirim d+ polsat sirüs bu kıtlıkta + turksattaki belgeselerde super xxxxytl bukadar varsa paran 600$,700$ daha farklı şeylerden faydalanırsın 3 paraya 5 köfte olmaz IQ super bir makina bence saygılar...

Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    34618

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi haydut Mesajı Göster
    İlk mesajınızı yeniden okuyun. Nasıl yaparım diye sormak yerine, nerden aldım bu cihazı hiçbir yazılım desteği yok gibi bir yargıya varmışsınız. Yetersiz bilgi yüzünden yapamadığınız bir şey için kolaya kaçıp hemen cihazı kötülemişsiniz. Ve şu ana kadar da düzeltme gereği görmediniz.

Biraz daha özen lütfen.
    bu topicteki 9 nolu mesaj ve deki 3 nolu mesajımda sürekli hangi yazılımı yüklemeliyim diye sormuşum ama tek bir cevap dahi alamamışım... Ayrıca benim firmayla alakalı bir sıkıntım yok.. ben sadece bu makinayla ilgili dertlerimi buradan dile getirdim. amacım polemik yaratmakta değil.. hadi sirius ve polsatıda geçtim ben sadece tüerksattaki maçları izlemek istiyorum amacım sadece bu... kaldıki ben 5 yıldır yumatu kullanıcıdıyım ve yumatunun şimdiye kadar ki hizmetlerinden de memnundum... en son mx ile değiştirdiğim için pişmanım sadece o kadar...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    183253

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi erdinc101 Mesajı Göster
    gerksiz bir karalama diye düşünyorum fiyatına bakılırsa özelik olarak birçok makinadan iyi diyebilirim d+ polsat sirüs bu kıtlıkta + turksattaki belgeselerde super xxxxytl bukadar varsa paran 600$,700$ daha farklı şeylerden faydalanırsın 3 paraya 5 köfte olmaz IQ super bir makina bence saygılar...
    :smiles26: :smiles26: :smiles26: :smiles26: :smiles26: :smiles26: al bendende o kadar:smiles34: :smiles34: :smiles34:

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı