Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: N80

Member
    Giriş Tarihi
    30-12-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    302332

N80

Bu telefon cok tutulmadi mi galiba tutulmadi cunku bu odada hic kimse konusmuyor ben bir soru sorucaktim da su siemens sgx 75 de navigasyon oluyorda GPRS varmis evet Nokia N80 de de var GPRS neden nokia N80 de navigasyon kurulmuyor kursan bile GPRS aygiti yok diyor anlamadim gitti yaww:tflag:

Adviser
    Giriş Tarihi
    30-09-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    136984

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi opelcomfort Mesajı Göster
    Bu telefon cok tutulmadi mi galiba tutulmadi cunku bu odada hic kimse konusmuyor ben bir soru sorucaktim da su siemens sgx 75 de navigasyon oluyorda GPRS varmis evet Nokia N80 de de var GPRS neden nokia N80 de navigasyon kurulmuyor kursan bile GPRS aygiti yok diyor anlamadim gitti yaww:tflag:
    Ne Bahsettiğiniz Cihazda Nede N80 De Gps Özelliği Yok,Navigasyon Programı Yükleseniz Bile Gps Cihazınız Olmadığından Bu Uyarıyı Vermesi Tamamen Normal Sizcede Öyle Değilmi ?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    46654

ben memnumum telefondan

Starting Member
    Giriş Tarihi
    07-12-2007
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    404784

n 80 den bende memnunum :)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    04-02-2004
    Mekan
    47 Mardin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1679

N80 şu an piyasadaki birçok telefondan daha iyi opelconfort arkadasın sorusunagelınce tomtom navigasyon map yani harita yükleyebilirsin 2g hafıza kartı ve GPS rsiverı lazım sana 100 yada 150 ytl en fazla telefonunla bu cihaz arasındakı baglantıyı bloutoht ile baglantı kurularak navigasyon devreye girer ben N95 kulanıyorum istanbul ve ankarayı nokyanın kendi sitesinden yükledim ama n95 içindeki modul biraz zayıf ancak bina dısından en az 3 uyduyla baglanması gerekirki bulundugun yerin kordinatlarını sana vererek çalışır tabiki birde nokya sitesinden yılık abon ucreti var euro bazında kıredi kartından ödeyerek 3ay-6ay-12ay aktive ederek faydalanabilirsin kolay gelsin

New Member
    Giriş Tarihi
    01-05-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    97493

Ben de cok memnunum Nokia N80'dan. Wlan özelligi var birde tomtom yükledim extra gps anteni aldim tomtom süper calisiyor.Internete giriyorum Wlan üzerinden beles disarida Wlan agi bulunmadigi yerde ise uyuddan giriyorum Müzikleri gayet iyi net, Video kalitesi mp4 süper. Kisacasi telefon olarak kullan, Yol haritasi navi sistemi olarak kullan, Internet araci olarak kullan filim bakmak icin kullan,müzik dinlemek icin kullan güzel flas resimler isikli isiksiz ortamlarda kullan,ya v.s v.s saymakla bitmez saygilar..!

Starting Member
    Giriş Tarihi
    07-12-2007
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    404784

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Batuhan1 Mesajı Göster
    Ben de cok memnunum Nokia N80'dan. Wlan özelligi var birde tomtom yükledim extra gps anteni aldim tomtom süper calisiyor.Internete giriyorum Wlan üzerinden beles disarida Wlan agi bulunmadigi yerde ise uyuddan giriyorum Müzikleri gayet iyi net, Video kalitesi mp4 süper. Kisacasi telefon olarak kullan, Yol haritasi navi sistemi olarak kullan, Internet araci olarak kullan filim bakmak icin kullan,müzik dinlemek icin kullan güzel flas resimler isikli isiksiz ortamlarda kullan,ya v.s v.s saymakla bitmez saygilar..!
    tomtom hakkinda biraz yardimci olabilirsen cok guzel olur aslinda , yuklemek istedim fakat yeterli dokuman bulamadim malesef , yardim icin tesekkurler ...

Member
    Giriş Tarihi
    11-07-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    116691

N80 harika bir aygıt öncelikle bunu belirteyim. nokia nın sitesinden "http://europe.nokia.com/A4509291" N80 için nokia maps i yükle, sonra ister nokia map loader ile Türkiye'yi bilgisayardan, ister programı telefonundan çalıştırıp wireless ile Türkiye üzerinde gezerek haritaları telefonuna kaydet "senin kaydetmek için bişii yapma gerekmez, gezin yeter, o halledio ;)" zaten şehirleri cadde cadde sokak sokak görebiliosun, gideceğin yere rota çizdirip yol ve mesafe hesaplatabiliosun, sokak, cadde eczane vs arattırabiliosun, gprs veya wireless ile biyere bağlanmadan üstelik. Çok eğlenceli bir program ayrıca. eğer 70 - 80 ytl verip bi GPS cihazı alırsan harita üzerinde bulunduğun noktayıda görebilirsin.. bunların hepsi beleş!! ok?
    ayrıca wireless ile internete bağlan, divx film izle, oyun kur oyna, msn de gezin, fotoğraf video çek, radyo müzik dinle...... daha ne olsun yaw...

Starting Member
    Giriş Tarihi
    07-12-2007
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    404784

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi urperty Mesajı Göster
    N80 harika bir aygıt öncelikle bunu belirteyim. nokia nın sitesinden N80 için nokia maps i yükle, sonra ister nokia map loader ile Türkiye'yi bilgisayardan, ister programı telefonundan çalıştırıp wireless ile Türkiye üzerinde gezerek haritaları telefonuna kaydet "senin kaydetmek için bişii yapma gerekmez, gezin yeter, o halledio ;)" zaten şehirleri cadde cadde sokak sokak görebiliosun, gideceğin yere rota çizdirip yol ve mesafe hesaplatabiliosun, sokak, cadde eczane vs arattırabiliosun, gprs veya wireless ile biyere bağlanmadan üstelik. Çok eğlenceli bir program ayrıca. eğer 70 - 80 ytl verip bi GPS cihazı alırsan harita üzerinde bulunduğun noktayıda görebilirsin.. bunların hepsi beleş!! ok?
    ayrıca wireless ile internete bağlan, divx film izle, oyun kur oyna, msn de gezin, fotoğraf video çek, radyo müzik dinle...... daha ne olsun yaw...
    N80 icin cok yakin bi zamanda eklenmis heralde daha once yoktu bizde tomtom mumtum la ugrasiyoruz canavar gibi nokia maps :D

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı