Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: prog dvb de aygıt başlatılamadı hatası

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    57

prog dvb de aygıt başlatılamadı hatası

Arkadaşlar bir süre önceye kadar bilgisayarın ilk açılışında prog dvb çalışıyor fakat kapatıp tekrar açmak istediğimde aygıt başlatılamadı bilgisini alıyordum. Aygıt seçenekleri ile ilgili adımları takip etmeme rağmen aygıt başlamıyor ben de bilgisayarı aç kapa yapıyordum. Fakat bugün iş daha da kötüleşti şimdi ilk açılışta da aygıt başlatılamadı diyor hem de bir sorunla karşılaştı şimdi kapatılması gerekiyor diye bir mesajla birlikte böylece aygıt seçeneklerine bile girmeden kapanıyor. Şimdi başına böyle birşey gelmiş tecrübeli arkadaşlardan ve ustalardan bilgi istiyorum. Bu durum nasıl çözülür?

Member
    Giriş Tarihi
    11-10-2005
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    139802

ProgDVB yi kaldırıp yeniden kurup bir dene ama Channels klasörünün yedeğini almayı unutma ki kanallarla tekrar uğraşma

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-01-2007
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    305367

arkadaşım benimde aynı problem başıma geldi sen eğer skystar2 ise cd bul tekrar yüklet ben öyle hallettim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-06-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    17626

@engin1975,
    ProgDVB yi kaldırıp yeniden kurup bir dene ama Channels klasörünün yedeğini almayı unutma ki kanallarla tekrar uğraşma

Dediği gibi yap sorun büyük ihtimale çözülecektir.çözülmese progdvb nin başka bir versiyonununu dene

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı