Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: 9000 ultrada sinyal sorunu

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-06-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    106320

9000 ultrada sinyal sorunu

Merhaba arkadaşlar cihazımda animal planeti veya discowry i açtıgım zaman sinyal yok diyor. biraz bekliyorum değişen bişey yok kanal değiştirip tekrar açıyorum biraz sonra sinyal geliyor .aynı sorun star tv de de oluyor .29.12.2006 yazılımı atılı cihaz resetlenmiş ve yeniden taratılmış şekilde. Bu sorun sadece bende mi yoksa sizlerede de böyle bir sorun varmı? çözümü nasıl? teşekkürler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    43 Kütahya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    97

arkadaşım kablonu diseqc anahtarını ve bağlantı uçlarını tekrar elden geçir veya dahada olmazsa lnb ayarını kontrol et.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    92435

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi zeytun2 Mesajı Göster
    Merhaba arkadaşlar cihazımda animal planeti veya discowry i açtıgım zaman sinyal yok diyor. biraz bekliyorum değişen bişey yok kanal değiştirip tekrar açıyorum biraz sonra sinyal geliyor .aynı sorun star tv de de oluyor .29.12.2006 yazılımı atılı cihaz resetlenmiş ve yeniden taratılmış şekilde. Bu sorun sadece bende mi yoksa sizlerede de böyle bir sorun varmı? çözümü nasıl? teşekkürler.
    arkadaşın dediği gibi bağlantınızı kontrol edin ve Lnb yi saat 5 yönünde sabitlerseniz sorununuz düzelir sanıyorum;
    saygılar

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı