Uydumarket Banner  

6 sayfadan, 1. sayfa 123456 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 114 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: nba tv sorunu

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-11-2006
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    288780

nba tv sorunu

Arkadaşlar bildiğiniz gibi forumda yerel kanallarla ilgili şifre bilgileri yazmak istemek vs. yasak.. Lütfen görüş yazacaklar buna uysun ve konumuz kapanmasın. derdimizi rahatça anlatalım.. evet, ıslanmadan denize gireceğiz.. :)

nba tv de dün gece 2:30 da 29 aralıkta oynanan ve 3 kez uzatmaya giden lal-bobcats maçını verdiler. arkasından 5:30 da gene uzatmaya giden lakers-s.kings maçının canlı yayını vardı..

bu gece 3:30 da utah-houston maçını canlı yayınlayacaklar..

ve bu maçları yasal aboneliği olan sadece kablolu yayın izleyicileri izleyebildi..:crashs: :crashs: :crashs:

ben de tıpkı bu adam gibi kafayı yemek üzereyim..

nba tv nin uydu yayınlarıyla ilgili sorunu için benim öğrendiklerim: m.murathanoğlunun radyospor daki programını maille boğmuşlar.:) yayına m.kosova bağlanmış ve uydu yayınlarının şifrelerinin kırılması illegal,kablolu yayın izleyicileri izleyebilir demiş. e bunu biz de biliyoruz da kablolu yayın heryerde var mı be kosova? digiturk mü bu?

nba stüdyo ya akın akın amil atılacaktı ama baktım programa, nba stüdyo bugün yok. bjk-beykoz maçı ve belgesel var.. :( ntvde gece 3te spurs-dallas maçını verceklerdi, haftalık program öyle. ama ana sayfada pistons-pacers maçı yayınlanacak diyor,bugun oyle bir maç yok ki.. bunlar iyice sallamış işi anlaşılan..

sorunun çözümü için ne yapmak lazım anlamadım..

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-11-2006
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    288780

ntv ana sayfasındaki hata sayfayı hazırlayanların.. geçen haftaki program var orda.

bjk-beykozu yenmiş geçen hafta.:) bugun maç vereceklerse alpella-gs maçı var. onu verirler..

yani bu gece spurs-dallas maçı izlenebilir ntv den.

Member
    Giriş Tarihi
    01-12-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    47048

walla bu akşam olması lasım Nba stüdyo ama ewt yasık oldu nba tw kapandı acılcakmıs gibide gorunmuyor.:(

Member
    Giriş Tarihi
    03-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    303650

arkadaşlar nba stüdyo bu akşam 20:00 de canlı yayınla ekranlarda olucak ntvspor.net web adresinde anket soruları yapılmış ve gecede 03:00 dallas-spurs maçını verecekler hadi herkez mail yollasın proğrama başka çaremiz yok.

Member
    Giriş Tarihi
    03-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    303650

arkadaşlar herhangi bir gelişme yok galiba nba tv için.

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-10-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    143633

kıdd arkadaşlar herhangi bir gelişme yok galiba nba tv için.
    Maalesef hiç bir gelişme yok, her gün forumlara bakıyorum ama sonuç yine aynı. Kanalı para vererek izlemek istiyoruz ama bu konu hakkında hiç bir girişim olmuyor. Kanala telefon ediyorum bu sorunumu nereye bildireceğim cevap yok, Murat abilerin zaten bu şifreleme olayları ile ilgili bilgileri yok. Şu an kanal yönetiminin insafına kaldık açıkçası. Ya sızıntının olmasını bekleyeceğiz yada Nba tv'nin başka bir platformda da izlenebilmesini bekleyeceğiz.....

Member
    Giriş Tarihi
    03-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    303650

napalım bekliycez artık.sıktı artık bu nba tv olayı doğuş grubu almasaydı şu kanalı bizde dijitürk üzerinden ne güzel adam akıllı seyrediyorduk maçlarımızı versinler tekrar dijitürke onlar rahat biz rahat maç seyredelim.

Member
    Giriş Tarihi
    13-01-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    62021

arkadaslar pes etmek yok bu konuyu guncel tutalim mail atalim bikmadan usanmadan ntv ye

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-06-2005
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    111745

Sanırım Nba tv başka bir uydudan frnsızca bir yayın varmış ve izlenebiliyormuş.Bilgisi olan arkadaşlar bu konuyla ilgilenirse mennum olacağım..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    7625

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ozkankirimi Mesajı Göster
    Sanırım Nba tv başka bir uydudan frnsızca bir yayın varmış ve izlenebiliyormuş.Bilgisi olan arkadaşlar bu konuyla ilgilenirse mennum olacağım..
    27 batı uydusunda bir nba tv var şifresiz..ama gelir mi gelmez mi onu bilemem...şu an o kadar izlmek istiyorsan D+ lar açık..o şekilde izleyebilirsin..çünkü bu nba tv işi artık yaş gelmez gibi...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    292029

NBA haftanın maclarına ragmen yeterınce bır acıklama yada konu hakkında kimseyi bilgilendirmmemesi belkide olaya son noktayı koyduklarının cevabıdır..saygılar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    7625

bana da öyle geliyor hiç bu kadar uzun süre kalmamıştı...açıklama da yapılmadı hiçbir şekide o kadar mailler atıldı telefonlar edildi vs vs...bilmiyorum nolcak...

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-10-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    143633

Sport + kanalı var yanılmıyorsam astra uydusunda. Bu kanalda her gün maç veriyor. Hatta dün hem Spurs hemde Lakers maçını verdi. Bu kanal paylaşım ile izlenebiliniyormu ? Bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    7625

sport + tek maç verir benim bildiğim en fazla 2 dir..fransız kanalı..bildiğim kadarıyla canal satellite france paketine dahil...bir ya da iki yıl önce emu ile izlenebiliyordu...hatta ben sırf onun için 2 metrelik çanak almaktan son anda dönmüştüm..ama kanalın adı sport + değil nba + idi...türkiye share gruplarında o kanalın paylaşıını hiç görmedim ama avrupada bulursun heralde...ama bence ona o kadar kasacağına nova ya gir...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    292029

bir sebep gösterilse yada bir acıklama yapılsa bütün basketbol hayranlarını rahatlatırlardı.onlara ulastıgımıza Murat Murathanoglu na yada İsmet Bademe ulasmak ısteseydık ulasırdık zaten konu hakkında bilgi verirlerdi insanlık namina:) bilmem katılırmısınız yorumuma:?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    7625

ben bir yerde yazdım evet ya burda ya batug da..ntv nin yaptığı ayıp değil seyirciye saygısızlıktır ...o kadar insan mail atmış en azından madem tv de açıklama yapamıyorsun maillere cevap ver...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    292029

varsa var -yoksa yok deseler yeter ıkı kelıme yazacaklardı fakat fakat fakat ıste ne yapalım umudumuz kalmadı-bu sabaha karsı mac var o macı ızlemek ısterdım NBA dan ama yıne ızleyıcem :):)ızlıyemıyen arkadaslara yazık oluyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    7625

deporte 2 veriyor maçı ordan izleyeblirsin..aynı maç zaten..clippers-n.o.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    292029

biliyordum caglar - bende ordan izleyeceğim zaten :) yardımın için teşekkür ederim..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-02-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    4950

Doğuş yayın grubunun bütün kanallarını beğenerek-severek izleyen birisi olarak tam anlamıyle kendilerinden soğutmak için parayla yaptıramayackları işi bedava yaptırdılar.

Kardeşim adı konacaksa konsun artık. Para verip kart mı alacağız yoksa başka bir şekil mi düşünülecek düşünülsün gari. Büyük şehirlerdeki mutlu azınlığın kablolu tv'lerinde var, geri kalan avucunu yalasın.

Yakınca Audi, VolksWagen, Garanti Bankası karşıtı kampanya başlatacağım resmen ya.

Hani sanılmasın ki beleş istiyoruz. Adı konsun adıı...

6 sayfadan, 1. sayfa 123456 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı