Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Köşeye bırakılan duygular sahibini bekler mi peki..?

Vip
    Giriş Tarihi
    01-07-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    114033

Köşeye bırakılan duygular sahibini bekler mi peki..?

Ruhunu dinlendirmek belkide

Neye ara verildi bilmiyorum.yazmaya mı,konuşmaya mı,düşünmye mi ???Bilemiyorum işte.Gitmek duygusu böyle bastırıyor belkide insanın içinde.Susmak dinlendiriyor ruhu.Evet belkide tek istediğin bu işte.Ruhunu dinlendirmek sesliğinde .Neye ara verildi bilmiyorum.Yazmaya mı,konuşamaya mı,düşünmeye mi,??? Yoksa dahada kötüsü sevmeyemi ara verildi.İnsan duygularını yüreğinden söküp bir köşeye koyarak "sen beni burda bekle" diyebilirmi.??? Köşeye bırakılan duygular sahibini bekler mi peki..???
    Gülhan Akın

Ya Sizce

can bedenden ayrılırmı...ve onun adı yaşamakmı olur....yoksa kendinden kaçmak mı olur..bile bile

Saygılar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-01-2006
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    172307

New Icon26

Anı yakalamakdır bence hayat iyiylikler yapmak insanı hayata bağlayan sevimli nedenlerdir.
    Duyguların temeli kalpmidir yoksa yaşanmış olayların zihnimizde bıraktığı etkilermi?
    Hırpalanmış bir zihinmi daha iyi yaşamı anlar yoksa hayatın temellerini iyiliklerle donatmış bedenmi?
    Saflık aranır temizlik beklenir oysaki hepsi hazırdır insan bünyesinde yeterki çıkarmayı bil.
    :write: :love:

Vip
    Giriş Tarihi
    12-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    13572

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi boya1 Mesajı Göster
    Ruhunu dinlendirmek belkide

Neye ara verildi bilmiyorum.yazmaya mı,konuşmaya mı,düşünmye mi ???Bilemiyorum işte.Gitmek duygusu böyle bastırıyor belkide insanın içinde.Susmak dinlendiriyor ruhu.Evet belkide tek istediğin bu işte.Ruhunu dinlendirmek sesliğinde .Neye ara verildi bilmiyorum.Yazmaya mı,konuşamaya mı,düşünmeye mi,??? Yoksa dahada kötüsü sevmeyemi ara verildi.İnsan duygularını yüreğinden söküp bir köşeye koyarak "sen beni burda bekle" diyebilirmi.??? Köşeye bırakılan duygular sahibini bekler mi peki..???
    Gülhan Akın

Ya Sizce

can bedenden ayrılırmı...ve onun adı yaşamakmı olur....yoksa kendinden kaçmak mı olur..bile bile

Saygılar

Sevgili dostum bu satırları okurken gözümde ,ruhunu becdeninden ayırıp bir vestiyer askısına bırakan bır insan canlandı. O ruhsuz beden ne işe yararsa,duygularını yitirmiş insan da o halde olur. Eline sağlık. Allah kimseyi duygularından bir an bile ayırmasın.

Kendinden kaçmak acizlerin işidir...:lovely:

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı