Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 50 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Lig tv olmadan Digitürk yayın hayatına devam edebilirmi?

Junior Member
    Giriş Tarihi
    30-12-2006
    Üye No
    302335

Lig tv olmadan Digitürk yayın hayatına devam edebilirmi?

Bence ligtv olmadan digitürk devam edemez , zaten ligtv dışındaki kanalların %95 i ücretsiz izlenebilen kanallar , geri kalan %5 i için üye de bulamaz kanaatimce , örneğin ocak ayında maç yok , fakat maç içeren paketlere yine ücret almaya devam ediyor , bu doğru bir uygulama değil , sadece atv , kanald , show gibi ücretsiz kanalları izlemek için 70 ytl ödemek zorunda bırakıyor .

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    37147

3 senedir LigTV siz onda önce LigTV li üyeyim ve sadece bahsettiğin %5 lik kanal portföyünü seyrediyorum. 12 dairelik apartmanda LigTV siz üye 6 daire var...
    Düzenleyen denthor : 03-01-2007 at 18:25

Member
    Giriş Tarihi
    14-11-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    284434

devam edemez çünkü bu kadar geniş bir üye potansiyeli ancak lig tv ile mümkündür ve lig tv izleyicileri eger ligi başka platform alırsa oraya kayar belki %5 ya da 10 luk kısım devam edebilir üyeliğe ama bu digitürkü kurtarmaz sonuç cine5 ya da star digitalden farklı olamaz bu şekli ile
    Düzenleyen come of legend : 03-01-2007 at 18:16 Sebep: eksik giderildi

Senior Member
    Giriş Tarihi
    12-04-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    92149

aktarma yayınların hepsi turksatta var üstelik digiturkte olmayan onlarca güzel kanallar var özellikle digiturk te olmayan discovery ch turkey ve animal planet gibi çok özel kanallarda turksatta D smart+turksatta ki fta kanallarla digiturk rekabet edemez zaten 2.lig maçlarıda d spor da şampiyonlar ligi star da,d smart bir kaç film kanalı daha kurdumu digiturk abonesinin %65 gider d smart a

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2006
    Mekan
    40 Kırşehir
    Üye No
    269760

digiturkun tüm üyeleri sadece ligtv için üye olmuyor. digiturkun internet sitesinde verdiği bilgide toplam üyelerin yaklaşık altıyüzbin kadarı; üye olduğu pakette ligtv yi izleyemiyor. yani bu üyeler ligtv hariç kanallar için digiturke üye oluyorlar. senin gibi çok insan her fırsatta zaten bedava olan kanallara kim para veripte izler diyor. para veripte izlemek izteyen kişiler bedavaya izleyemeyeceği kanallar için para veriyor onun dışındaki kanallarıda tek platfarmdan izleme imkanına sahip oluyor.

Member
    Giriş Tarihi
    14-11-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    284434

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hardscream Mesajı Göster
    digiturkun tüm üyeleri sadece ligtv için üye olmuyor. digiturkun internet sitesinde verdiği bilgide toplam üyelerin yaklaşık altıyüzbin kadarı; üye olduğu pakette ligtv yi izleyemiyor. yani bu üyeler ligtv hariç kanallar için digiturke üye oluyorlar. senin gibi çok insan her fırsatta zaten bedava olan kanallara kim para veripte izler diyor. para veripte izlemek izteyen kişiler bedavaya izleyemeyeceği kanallar için para veriyor onun dışındaki kanallarıda tek platfarmdan izleme imkanına sahip oluyor.
    kardeş lig tv gitsin önce lig tv üyeleri kim alırsa ihaleyi o platforma kayacaktır gelir kaybına uğrayan digitürk yeni film vermemeye ve tekrarlara başlayacaktır sonuçta önce bedavacılar sonra onu izleyecek diğer üyeler derken domino taşı etkisiyle saadet biter. Türk milletinin genel karakteristik özelliği budur kendisine değer vermeyenleri çabuk unutur.
    Düzenleyen come of legend : 03-01-2007 at 18:23

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-10-2006
    Mekan
    40 Kırşehir
    Üye No
    269760

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi come of legend Mesajı Göster
    kardeş lig tv gitsin önce lig tv üyeleri kim alırsa ihaleyi o platforma kayacaktır gelir kaybına uğrayan digitürk yeni film vermemeye ve tekrarlara başlayacaktır sonuçta önce bedavacılar sonra onu izleyecek diğer üyeler derken domino taşı etkisiyle saadet biter. Türk milletinin genel karakteristik özelliği budur kendisine değer vermeyenleri çabuk unutur.
    yayın ihalesi kimdeyse o daha fazla ilgi görecektir tabiki. ama ben digiturkun cine5 veya stardigital gibi olacağını düşünmüyorum. ligtv olmazsa eğer bu durumda digiturk diğer kanalları pazarlamak için çalışacaktır. ve şu anki duruma göre de zaten lig tv yi izlemeyen yaklaşık altıyüz bin kadar digiturk üyesi var. şu bir gerçekki bu yıl çok ciddi bir rekabet olacak.

Member
    Giriş Tarihi
    14-11-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    284434

yayın ihalesi kimdeyse o daha fazla ilgi görecektir tabiki. ama ben digiturkun cine5 veya stardigital gibi olacağını düşünmüyorum. ligtv olmazsa eğer bu durumda digiturk diğer kanalları pazarlamak için çalışacaktır. ve şu anki duruma göre de zaten lig tv yi izlemeyen yaklaşık altıyüz bin kadar digiturk üyesi var. şu bir gerçekki bu yıl çok ciddi bir rekabet olacak.
    umarım dediğiniz olur ve kalite artar bu millet herşeyin en iyisine layıktır.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    30-12-2006
    Üye No
    302335

Lig tv dışında para vererek izlenebilecek kanallara göz atarsak ; moviemax , mgm , hallmark , actionmax , goldmax ( bende 3 yıldır üyeyim , hala 3 yıl önceki filmleri yayınlıyorlar ve ligtv abonelerini kaybettiklerinde büyük gelir kaybına uğrayacakları için bu film kanallarında izlenebilecek hiç yayın kalmıyacak ) , geriye kalan 1-2 belgesel kanalı içinde kimse üye olmaz .
    Düzenleyen Pai`Mei : 03-01-2007 at 18:31

Senior Member
    Giriş Tarihi
    11-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    13487

Maç neredeyse ben ordayım gerisi beni için önemli değil,maç ihalesini alan kazanır diyorum saygılar

Member
    Giriş Tarihi
    14-11-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    284434

Galatasaray da iyice geride kaldı zaten Fener şampiyon gibi. Bari kaliteli filmler izleyelim diyoruz.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    30-12-2006
    Üye No
    302335

1 yıldır film kanallarına üye değildim , tekrar açtırdım geçtiğimiz ay , hala bıraktığım dönemdeki filmler vardı , şimdi bu şekildeyse ligtv siz kalınca nasıl olur tahmin edin artık .
    Düzenleyen Pai`Mei : 03-01-2007 at 18:46

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    279483

discovey anımal planet cok şahane 1 film kanalı ve süper ligi alsın hic düşünmeye gerek yok yaşasın rekabet yaşasın d smart

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2006
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    279674

ben spor sevmiyorum

ve benim gibi spor sevmeyen bir çok dt üyesi olduğunu düşünüyorum.

bence DT yine yayınına devam eder.

Member
    Giriş Tarihi
    14-11-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    284434

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi supradyn_2006 Mesajı Göster
    ben spor sevmiyorum

ve benim gibi spor sevmeyen bir çok dt üyesi olduğunu düşünüyorum.

bence DT yine yayınına devam eder.
    kardeş bu işler parayla oluyor elindeki üyeler uçunca nasıl devam edecek madem ki böyle bir pasta var neden kaliteli bir platform çıkıp da ben kaliteli filmlerden ve belgesel kanallarından oluşan platform kurdum diye ortaya çıkmadı ve çıkmıyor. mantıken lig giderse DT biter. d-smart da bence lig ihalesine hazırlık yapıyor ve ihale bu defa çetin geçecek anlaşılan.
    Düzenleyen come of legend : 03-01-2007 at 22:16

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    46016

Fransa ligi TPS de idi. Şimdiyse yok. Ama TPS güçlü bir platform. Maç yayını olmasa da hatırı sayılır abonesi var (Bildiğim kadarıyla 7 milyon abonesi var Fransa'da) Demek ki işler sadece maçla yürümüyor. Digitürk stratejisini iyi ayarlarsa uzun soluklu bir platform olur. Maç ihalesini almak ta var alamamak ta, sonuçta. Ama kesin olan bir şey var digital platform sayısı ne kadar artarsa rekabet ortamı oluşacağından kalite de artar.Abonelik fiyatları da makul düzeyde olur.
    Düzenleyen Backroom : 04-01-2007 at 15:30

Senior Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    257402

Burası türkiye fransa degil bence lig tv olmazsa dt devam edebilir ama çok uzun ömürlü olmaz zaten çok vasat bir yelpazesi var ben açıkcası dt deki kanalların uydudan çok farkı oldugunu sanmıyorum.

Bide uygulamalarına bakın para verip üye olldugunuz platform kendi kafasınca kanallara sansür uyguluyor bu kadar komik bir şey olabilirmi yaa.
    Düzenleyen warcass : 04-01-2007 at 16:05 Sebep: ekleme

Junior Member
    Giriş Tarihi
    30-12-2006
    Üye No
    302335

Katılıyorum burası Fransa değil , sonuçta işssizlik oranı çok yüksek , asgari ücretin oranı belli , fransadaki gelir dengesiyle bir değil , kimsenin havaya verecek beş kuruş parası yok .

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    40413

Evet TPS çok başarılı, o yüzden Canal Satelite ile birleşiyor!

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-10-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    272912

LİGTv den cok digiturk'un uye potansiyeli jojo...Kesinlikle bu kanal cok onemli digiturk için ....

aktarma yayınların hepsi turksatta var üstelik digiturkte olmayan onlarca güzel kanallar var özellikle digiturk te olmayan discovery ch turkey ve animal planet gibi çok özel kanallarda turksatta D smart+turksatta ki fta kanallarla digiturk rekabet edemez zaten 2.lig maçlarıda d spor da şampiyonlar ligi star da,d smart bir kaç film kanalı daha kurdumu digiturk abonesinin %65 gider d smart a
    2. lig maclarından kac tane mac izledin?D-smart dan hiç birşey olmaz.Bi discovery gitti diye kimse uyeliğini iptal etmez.MErak etmeyin.Digiturk batmaz.ADAM kara gecmiş nasıl batsın.O kadar kolay mı.Ben 2 ay sonra gorecem o kanallar turksat da şifrelenirse o zaman doğan grubunu da kotulersiniz.

Bence cok erken konuşmak için..Bu olayları 2009 yılından sonra konuşun değerli arkadaşlar...

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı