Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: parser'den pmct tablosuna kayıt yapıyorum sonra siliniyor ?

New Member
    Giriş Tarihi
    09-04-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    91485

parser'den pmct tablosuna kayıt yapıyorum sonra siliniyor ?

dostlar x bir kanalı sharing yapabilmem için parser'den pmct tablosuna çıkan bilgileri kayıt yapıyorum kanal açılıyor humaxı kapatıp açınca kaydettiğm pmct bilgisi siliniyor bu parserdeki bilgileri PMCTool programı ile sabitlenmesi için nasıl editleyebilirim?:crashs: caid:0b00 ecmpid :0784 provider id :0000 veriyor.saygılar.

New Member
    Giriş Tarihi
    09-04-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    91485

dostlar bu konuda epey araştırdım ve hatta teknoka ustanın da epey başını ağrıttım sağ olsun bir şekilde işimi çözmeme yardımcı oldu kendisine saygılarımı sunuyorum... fakat benim istediğim bir yerde pmct tablosunu düzenleyerek kalıcı hale getirmekti!..
    forumlarda gezdiğinizde çeşitli pmct lere rastlayabilir ve bunları download edebilirsiniz.bunları yayınlayanlarda ya kendileri pmct dosyasını oluşturuyor yada başka forumlardan alıntı yaparak yayınlıyorlardı bende bunun üzerinde epey bir araştırma yaptım ve bir pmct tablosunun nasıl editlenerek yapıldığını anlatan bir dosya buldum,bunun tercümesini dostum ahmet deniz'e yaptırdım kendisine emeğinden ötürü teşekkürlerimi sunarım..bu bilgiler bilmeyenler için bir kaynak olur belki diye sizlerle paylaşmak istedim:...saygılar
    :tflag:

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-03-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    8099

selaam arkadasım bunlar gerek yok servır için tablo lazımsa vereyim 4.4 lük
    burdaki cihazı açıp kapatınce otamatik silinecektir