Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: işi bilen cevap yazsın

New Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2005
    Üye No
    158859

işi bilen cevap yazsın

520 dsı cihaz var.şifreli kanallar için bişeyler yüklemek istiyorum bana güncel yazılım ın emu nun yada keyleri içeren dosyaların ne olduğunu ve hangi bölümde olduğunu yazarmısınız
    not:lütfen yazılım yükleme talimatının bulunduğu yerin linkini yollamayın sorduğum soruyu anlayan cevap yazsın şimdiden teşekürler saygılar...

New Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2005
    Üye No
    158859

dsı deil dcı mış

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-10-2004
    Mekan
    77 Yalova
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    35538

SLM nerdeyse 1.5 yıldır 520dci ya emu yazılım çıkmıyor. zaten hiç bir şifreli kanal şu an için tam olarak public olmuş (şifresi kırılmış) değil

burda yazılımlar ve *** dosyası var. ama yeni yazılım gelmeden bi kanal izleyemezsiniz

kolay gelsin

New Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2005
    Üye No
    158859

fikotr74 şu saatte ilgilendiğin için teşekür ederim cihazda şu anda hangi yazılım var bilmiyorum ama 1.5 yıldır yeni yazılım çıkmıyorsa verdiğin likte ki yazılım olsa gerek şimdi yanlızca keydata yı atsam bana bi faydası olurmu?yanı geçici bi süre bazı kanallar açar mı?bide yüklü olan yazılım daha eski bi yazılım ise bu 01.01.2007 keydata yı atmış olmam bi sorun çıkarırmı tekraar saygılar...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-10-2004
    Mekan
    77 Yalova
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    35538

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yung yang Mesajı Göster
    fikotr74 şu saatte ilgilendiğin için teşekür ederim cihazda şu anda hangi yazılım var bilmiyorum ama 1.5 yıldır yeni yazılım çıkmıyorsa verdiğin likte ki yazılım olsa gerek şimdi yanlızca keydata yı atsam bana bi faydası olurmu?yanı geçici bi süre bazı kanallar açar mı?bide yüklü olan yazılım daha eski bi yazılım ise bu 01.01.2007 keydata yı atmış olmam bi sorun çıkarırmı tekraar saygılar...
    slm. sayın @yung yang bir sorun çıkaran yazılımı orda tutmayız sileriz zaten. o yazılımda px132 bizim şimdiye kadar kullandığımız bir yazılımdır. .zaten keydatayıda şimdi güncelleyip 02-01-2007 tarihli keydatayı upload ettik. onu atmanız gerekecek ama izleyebileceğiniz kanallar srg ve rai kanalları (şifreli iken).birde artık şifrelerde bir kaç haftada değişir oldu. ne kadar izleyebileceğimizi kestirmek zor kolay gelsin
    Düzenleyen Fikotr74 : 02-01-2007 at 22:09

New Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2005
    Üye No
    158859

yükleme işlemi başlamıyo sebebi ne olabilir?

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı