Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 13 mesajdan 1 ile 13 arası

Konu: rekabet

New Member
    Giriş Tarihi
    01-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    303107

rekabet

Artık uydular bayilerde taksitle satılmaya başlandı. Telekom kablolu Tv ye ayda 7 YTl ödemeye devam ediyoruz. Ödediğmiz paraları bir kenara koysak 100 küsür kanallı uydu almamız işten değil :write:
    Acaba neden hala bir rekabet ortamı yaratmıyor telekom , kendine ne konuda bu kadar güveniyor anlayamamaktayım?!???

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    239815

ödeme al bir tane next tak çift çanak bedeva izle dünyayı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-09-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    261917

bencede al bir çanak izle dünyayı

Ayrıca telekomun rekabet yaratmasına gerek yok

Senior Member
    Giriş Tarihi
    28-10-2006
    Mekan
    07 Antalya
    Üye No
    277845

arık herkes uyandı kablolu tv yi terk ediyor arkadaşlar bende aldım uydu kabloluyu kapattıracam boşo boşona para veriyorum aynı kanallar hemde daha kalitelileri uyduda var nasıl olsa

Average Member
    Giriş Tarihi
    03-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    303682

bence kablonun avantajı evde tüm televizyonlarda sorunsuzca seyredilebilir olması mesela bizim evde 3 tv var uydu alırsak sadece 1 tanesinde seyredebileceğiz diğer iki tv den alabileceğimiz görüntü de tv üstü antenle bozuk bir şekilde olacaktır.

Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    290284

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi jyhun Mesajı Göster
    bence kablonun avantajı evde tüm televizyonlarda sorunsuzca seyredilebilir olması mesela bizim evde 3 tv var uydu alırsak sadece 1 tanesinde seyredebileceğiz diğer iki tv den alabileceğimiz görüntü de tv üstü antenle bozuk bir şekilde olacaktır.
    sen de 1 tanesinde izlersin...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-03-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    196221

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi eraser84 Mesajı Göster
    sen de 1 tanesinde izlersin...
    komik ne diyim annen var abin var baban var annen dizilerinden birini izliycek baban belgesel abin futbol sende kendi dizini izliycen en olacak??? tanesi 200 ytl den 4 tane recevier eder 800 ytl bunlara tanesi 50 ytl den 90 lık çanak 4 tane 200 etti sana 1000 YTL+ Yağmur yağarsa yayın gidebilir.

Kablo tv de ise 7 ytl sabit ücret ister 10 tane tv de izle ister 1 tv de izle pip özelliği varsa tv nin aynı anda bi program reklamdayken ötekini kaçırmıyon.Reklam bittiği an ötekini açıyon.Eğer uyduda bunu yapmaya kalkarsan 2 tane uydu alıcı alman gerekir.

Kablonun yanında kablo internet aboneliği de alabiliyosun.Tabi her yerde yok ama bu da bence bir artı.

Birde mesela discovery+nickelodeon+nat. geo. gibi bi ton gerekli kanal var tek gereksiz shopping tv onun dışındaki kanallar dolu dolu yani işine yarar kanallar sen uyduda bak bakalım 100 tane kanal var %75 i ara beni boya beni+ara kazan+satış kanalları ile dolu.
    Düzenleyen Usta_AsH : 03-01-2007 at 16:37

Average Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    290827

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Usta_AsH Mesajı Göster
    komik ne diyim annen var abin var baban var annen dizilerinden birini izliycek baban belgesel abin futbol sende kendi dizini izliycen en olacak??? tanesi 200 ytl den 4 tane recevier eder 800 ytl bunlara tanesi 50 ytl den 90 lık çanak 4 tane 200 etti sana 1000 YTL+ Yağmur yağarsa yayın gidebilir.

Kablo tv de ise 7 ytl sabit ücret ister 10 tane tv de izle ister 1 tv de izle pip özelliği varsa tv nin aynı anda bi program reklamdayken ötekini kaçırmıyon.Reklam bittiği an ötekini açıyon.Eğer uyduda bunu yapmaya kalkarsan 2 tane uydu alıcı alman gerekir.

Kablonun yanında kablo internet aboneliği de alabiliyosun.Tabi her yerde yok ama bu da bence bir artı.

Birde mesela discovery+nickelodeon+nat. geo. gibi bi ton gerekli kanal var tek gereksiz shopping tv onun dışındaki kanallar dolu dolu yani işine yarar kanallar sen uyduda bak bakalım 100 tane kanal var %75 i ara beni boya beni+ara kazan+satış kanalları ile dolu.
    +1 güzel kapak tek katılmadığım nokta shopping tv gerekli bi kanal alışveriş kanalı oturduğun yern ona gelene kadar daha gereksiz kanalar var

Member
    Giriş Tarihi
    26-08-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    254763

kablo tvde bazı şehirler diğerlerine göre daha fazla kanal izlior sitesine bakarsanız görürsünüz,o kanlların hepsi tüm illerde olursa daha ii olur.

Supervisor
    Giriş Tarihi
    28-04-2006
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    211683

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yorkshire Mesajı Göster
    Artık uydular bayilerde taksitle satılmaya başlandı. Telekom kablolu Tv ye ayda 7 YTl ödemeye devam ediyoruz. Ödediğmiz paraları bir kenara koysak 100 küsür kanallı uydu almamız işten değil :write:
    Acaba neden hala bir rekabet ortamı yaratmıyor telekom , kendine ne konuda bu kadar güveniyor anlayamamaktayım?!???
    çanakta tabii özgürlükde cabası

Member
    Giriş Tarihi
    05-09-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    130509

birşey söylemek istiyorum... ben kablo tv yi çanak varken aldım... çünkü discovery ve national izlemek istiyordum... ayrıca yabancı kanalları özellikle bbc prime ı *** takip etme sersi olmadan ayda 7 ytl ye izlemek ucuz... digitürkte bunun muadili paket daha pahalı...

Starting Member
    Giriş Tarihi
    05-01-2007
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    304602

Türk Telekom açıkca Türk halkının tembelliğine ve vurdumduymazlığına güveniyor,bende hem Digitürk var hemde kablolu tv ,kabloluyu gidip iptal etmedim her ay kuzu kuzu ödemekteyim,bu yazı aklımı başıma getirmemde yardımcı olacak gibi,bir hafta içinde iptal ediyorum.:pepper:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-11-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    153840

Yaw beyler Kablo-TV memleketin neresinde bolca varki!!!!!!!!
    Memleketi boşver İstanbulun bile bir alay yerinde yokki!!!!!!!!
    Köyde-Kasabada yok bilmem nerede varmı bu olay!!

Zaten abone sayısına bakarsanız anlarsınız bunların yerlerde süründüğünü,parası ise çok az ama herşey parada değildir!
    Kalite-Standart düzgün değildir,ben 1992 den beri üyeydim 2005 te
    ise iptal ettirdim üyeliğimi!
    Halen Analog,dünya Digitali terkediyor HD ye geçti bile,bizim hazretler
    bırakın Digitali daha Kablo-TV de Stereo ble yapamadılar!!!
    Terestrical dediler iyice battılar,bunuda millete yutturmaya kalktılar bilmem
    nedir ve ne olacak diye!!hatta Teres için,memleketin Bakanı bile Show yapmıştı!!!!!!!!!
    --------------
    Ayrıca bir STB artık 60/70 YTL(almayanı dövüyorlar yaw!!) bile alınıyor,
    Kurulacak iki çanaklı bir Türksat bile süper iş görür,ayrıca Kablo-TV derken
    memleketin her yerini düşüneceksiniz,sizde Kablo-TV alt-yapısı var diye bunu
    matah bir şey sanıp ahkam kesmek olmaz,olmayan yöreler ve insanlar ne olacaktır,Türkiyenin %35/40 ı Köyler yaşar+diğer yerler saymıyorum bile.....

Üstelik 15 senede kendini bir gıdım ilerletmeyen bir TT yada adı her ne
    nalet kuruluş ise!!!!!!!!Kablo-TV işinde,daha birde hükümetlerin buna yönelik siyasi zihniyetleri/görüşleri[yok şu yayın var yok bu var,yok bilmem ne oluyor ki bunları hiç saymıyorum bile,yada siyasi mülahazalarla,alınan Kanallar v.s!!

Olaya çok genel perspektiften bakarsak daha neler buluruz neler,dolayısıyla
    bunu şimdi kalkıp met etmek çok yanlıştır,hani süper bir hizmet,teknoloji v.s olsa amenna ama yok yaw böyle bir şey.........

Selamlar

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı