Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: tf 3000 ci pro için yardım

Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    399

tf 3000 ci pro için yardım

:shout: :help1: arkadaşlar dün tf nin 29 aralık 2003 tarihli yazılımını yükledim. tamam herşey buraya kadar normal. asıl olay yükledikten sonra başladı.
    1. turksat ta otomatik kanal arama yap dedigimde ban 20 tanen kanal buluyordu. sornan fark ettimki cihazın kanal aradıgı frekans listesi baya bir eks****. bencen kannalların jhhepsini manuel elle girdim. tamam bunu biraz zaman alsade hallettim. fakakt 2 nci sorun daha büyük
    2.şimdi hirdbird uydusundan kanal arama yaptırıyorum uyduyu görmüyor doğar olarak kanalda bulmuyor. antende herhangi bir sorun kesinlikle yok çünkü apartman anteni oldugundan dolay komşular da hiç bir sorun yok. birde bunda sonradan fark ettiğim birşey olduu eski yazılımda 0 tuşunan bastıgımda bana turksat ile hirdbird isimlerini gösteriyordu oysaki şimdi sadece turksatı gösteriyor. bir anlama veremedim acaba cihazdan ayar falanmı yapmam gerek. ustalarımdan yardımlar bekliyorum. :help1:

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

cihazın diseqcA-B-C-D ayarlarını yapmamışsın sanırım ikinci uyduyu onun için görmez sat tuşu olayı ise o yazılımda yok bilgine selamlar......

Senior Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Üye No
    888

alibeyamca nın dediği gibi, lnb ayarlarından hotbırd uydusunu uygun dısecq girişini ayarla, otomatik arama yaptırıp kanalları bulduktan sonra sıfır tuşuna bastığında hotbırd ü de gösterecektir.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    7

Tamamdır, ben hazır setting gönderdim, dosyadan hotbird'ün lnb ayarlarınıda yaptım...

Sevgiler...

Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    399

evet hallettim arkadaşlar. maracaibo abi ile dün gece hallettik. hepinizden allah razı olsun ;)

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı