Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: Sınırlar Arasında Programını İzliyormusunuz?

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2005
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    73970

Sınırlar Arasında Programını İzliyormusunuz?

Dünya üzerinde 196 ülke bulunmakta. Yıllık dünya ülkelerinin tümünde dönen para 41 trilyon dolar. Bu paranın 3/1'lik bölümü (a)merikanın, diğer 3/1'lik bölümü ise (a)vrupa birliği üye ülkelerine ait 4 trilyon dolar ise Japonya'ya ittir. amerika, kanada, meksikanın kuduğu kuzey atlantik paktı ve güney amerike ülkelerinin kurmuş oldukları birliktelikten tutunda afrika asya birliktelikleri siyasal ve ekonomik ayrıca askeri güçlerini birleştirmek isteyen ülkelerin kurmuş oldukları kurumlardır.
    TÜRKİYE'miz böyle bir birliktelik içinde kendisine yer aramakta, Atatürk'ün yıllar önce "Geleceğimizi Asya'da Şekillendirelim" uyarılarına kulakları tıkamış şu anda bir birleşimin uydusu olmaya çalışmaktadır.
    Sınırlar Arasında programı Gazeteci Banu AVAR'ın hazırlayıp sunduğu 15 günde bir TRT ekranlarından yayınlanan muhteşem bir programdır. Milli bilincin uyanması ve dünya üzerindeki gelişmeleri takip etmek isteyen arkadaşların kaçırmamasını isterim.
    Forumda anlık heyecenlara yönelik duyarlılıklar (diziler) hakkında arkadaşlarımın görüşlerine bakıyorum...
    Sizleri bir sefer denemekle kaybetmeyeceğiniz, biraz düşünce gücünüzü zorlayacağınız bir programa davet ediyorum.
    Unutmayalım Çok Çalışmak Zorundayız...

Average Member
    Giriş Tarihi
    27-06-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    18024

o programa bayiliyorum. goruntu kayitlarini bile buldum ama gidip TRT marketten o DVD lerini alicam

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2004
    Mekan
    Üye No
    40413

İnsanların duymak istediği şeyler söylüyor, tarıfsızlıktan uzak olan bir program.

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2005
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    73970

İnsanlarımız bazı konuları malesef duymak bir yana yanından bile geçmek istemiyor. Böyle olunca duyarsız ve tepkisiz bir konumda buluyoruz kendimizi. Sağcı ve solcu ayrımları ile bugüne değin oyalanışımızın başlıca nedenlerini araştıracak olursak milli değerlerimiz ve ulusal özelliklerimiz başta geliyor umarız 2007 yılında... diyorum ama fazla umut ve beklentimin olamdığını söylemek bana hüzün verse de umudumun ve umutlarımızın tükenmemesi gerektiğini buradan haykırıyor...
    HER ŞEY TÜRKİYEMİZ İÇİN DİYORUM....

Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2005
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    67828

New Icon26 Banu AVAR'ı tek tutarım

Gerçekten yaptığı program çok kaliteli, halkımız biraz bu tarz programlar izlese etrafımızda olan bitene biraz daha vakıf olsa olmazmı ki, kitabınıda okuma fırsatı buldum çok tatlı bir insan kendisine meslek hayatında başarılar diliyorum:smiles34:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-10-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    35997

Beğenerek izlediğim ve televizyon programları arasında parmakla gösterilecek, izlenmeye değer birkaç programdan bir tanesi. Banu Avar'ı takdir ve tebrik ediyorum. Özellikle bazılarının çıkarlarına dokunduğu halde hala sapa sağlam ayakta kalabilmesi takdire şayan.
    Düzenleyen ozcan_simsek : 07-01-2007 at 16:01

Banned Member
    Giriş Tarihi
    27-04-2004
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11955

Banu Avar bir istihbarat elemanıdır. Bilginize.

Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2005
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    67828

New Icon22

:smiles20:
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Inanc Haktan Mesajı Göster
    Banu Avar bir istihbarat elemanıdır. Bilginize.
    Kaynak Neresi ??

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2005
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    73970

Sayın arkadaşım ne olursa olsun! İçimizden bizim gibi hisseden birisi bu yeter bence. Gerçekleri ve ileriyi görelim...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı