Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: DREAMBOX 500 Bana kim yardım edebilecek???

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    382

New Icon4 DREAMBOX 500 Bana kim yardım edebilecek???

:help1: Aldığım dreambox500 içinde sadece hotbirtte 21 kanalı açıyor. 42 dereceden 30 dereceye kadar hiç bir şifreli kanalı açmıyor.Easy tv 16 derecedeki national coğrafya dahil hiç bir kanlı açmıyor bunlar için ayrı bir dosyamı yüklenecek bu dosyalar nerede ve nereye alınıp kopyalanacak.Ayrıca bu 21 kanalın yarısı cccam1.31 de diğer yarısıda MGCamd-1.16 da açılıyor.1.16da açılan var/tuxlbox/config içinde newcamd.conf olan dosya ciğeride var/etc içinde ccam olan dosya şimdi bana konuyu iyi bilen veya bu konuda bilgi sahibi olan bir arkadaşın bilgisi lazım şimdiden teşekkürler

Member
    Giriş Tarihi
    11-09-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    260672

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi dune Mesajı Göster
    :help1: Aldığım dreambox500 içinde sadece hotbirtte 21 kanalı açıyor. 42 dereceden 30 dereceye kadar hiç bir şifreli kanalı açmıyor.Easy tv 16 derecedeki national coğrafya dahil hiç bir kanlı açmıyor bunlar için ayrı bir dosyamı yüklenecek bu dosyalar nerede ve nereye alınıp kopyalanacak.Ayrıca bu 21 kanalın yarısı cccam1.31 de diğer yarısıda MGCamd-1.16 da açılıyor.1.16da açılan var/tuxlbox/config içinde newcamd.conf olan dosya ciğeride var/etc içinde ccam olan dosya şimdi bana konuyu iyi bilen veya bu konuda bilgi sahibi olan bir arkadaşın bilgisi lazım şimdiden teşekkürler
    Tüm bu saydıklarını GBOX ile açmayı denedin mi?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    382

GBOX kullanmadım henüz o aşamada değilim normal softcam ile izlenmiyormu acaba

Member
    Giriş Tarihi
    11-09-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    260672

softcam ile izleyebileceğin kanal sayısı çok az. Bence gbox ile ilgili araştırmalarda bulunursan senin için daha faydalı olabilir, hemen hemen tüm yayınları izlersin..Selamlar..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    382

Teşekürler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    382

Gbox kullanmadan diğer cihazlardaki gibi emu kullanırsak hangi dosyayı nereye koyacağız bu olsa yeter zaten paylaşımda 30 kanal var ben normal softcam ile izlemek istiyorum bu konuda bilgi bekliyorum

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    503

Gbox kullanmadan diğer cihazlardaki gibi emu kullanırsak hangi dosyayı nereye koyacağız bu olsa yeter zaten paylaşımda 30 kanal var ben normal softcam ile izlemek istiyorum bu konuda bilgi bekliyorum
    AutoRoll.***

Autoupdate.***

güncel SoftCam.***

bunları at var/**** içine chmod 755 yap attıgın dosyaları sonrada mgcamd ile izlersin sorunsuz bi şekilde

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    77241

Hangi *** dosyasının hangi Emu için kullanıldığını ve nereye atılacağını öğrenmek istiyorsanız.

Güncel ******.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı