Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: sepia 560 dvd divx player ıcın yardım

New Member
    Giriş Tarihi
    19-11-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    42403

sepia 560 dvd divx player ıcın yardım

salm arkadaslar yenı bır divx player aldım sepıa marka modelı 560 olan
    guzel ( usb ve card reader) ozellıklerı var ama alt yazı boyutunu bır turlu ayarlayamadım arkadasların verdıgı programlarıda
    denedım ama sub desteklemıyor sanırım cunku bır turlu calısmadı bu aletten kullanan arkadaslar varsa ve baska bır yolu varsa fontu buyutmenın sızlerden yardım beklıyorum cıhazın ıcındede font secenegı yok

Member
    Giriş Tarihi
    10-10-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    139392

Orjinalden alıntı: sysman85

Sepia Güncelleme: "Bu güncelleme ile Divx Filmler için altyazı daha okunabilir seviyede olacaktır" (Şahsen 70 ekran Tv de 5 metreden rahatça okunabildiğini test ettim)

Sadece "Dvd-mpg560" içindir.

http : // rapid share .com/files/11013468/dvdrom.rar

Kullanım

dvdrom.bin dosyasını rar içinden çıkartıp bir CD'ye yada bir DVD'ye yazın daha sonra "Dvd-mpg560" ürününüzün içine yazdığınız CD/DVD'yi yerleştirin ve "ENTER" tuşuna basın "Smart Upgrade" programı çalışacak kısa bir süre sonra ürün kendisini yeniden başlatacaktır. Ürün yeniden başladıktan sonra CD yi çıkartın ve "Uzaktan Kumanda" cihazi ile 9735 tuşlayın yükseltimi görün.. Divx filmler için altyazılar okunabilir seviyede olacaktır. Kolay gelsin.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    20-03-2007
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    333448

Dostum dediğin linkten 4kb bi dosya iniyo onuda rar olarak açmıyo işe yaramadı sağlam bi link varmı dostum

Average Member
    Giriş Tarihi
    01-06-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15660

Arkadaşım öncelikle upload ettiğim ve aşağıya rapid linkini verdiğim dosyayı indir. *.rar lı dosyayı aç. içindeki dvdrom adlı dosyayı ya içi tamamen boş bir cd'ye çek yada içi tamamen boş bir flash belleğ'e yazdır.
    Daha sonra cd' yi yada belleği taktıktan sonra divxplayerı aç ve bekle. hiçbirşeye müdahale etme. geriye doğru saymaya başlayacaktır. 20 sn geçtikten sonra upgrade yapmaya başlayacaktır. sonrada kendisi otomatik olarak kapanıp açılacaktır.
    Herhangi bir işlem yapmana gerek yoktur. Altyazısıda seni fazlasıyla memnun edecektir. Ayrıca srt ve sub türlerinide artık sorunsuz bi şekilde tanımaktadır. 250-300 ytl lik birçok ürüne taş çıkaracak kadarda kullanışlıdır. (Ben satıcı değil kullanıcıyım, o yüzden yanlış anlamayın. )
    Kolay gelsin.

Düzenleyen protozoolog : 17-04-2007 at 01:02 Sebep: eksik bilgi

New Member
    Giriş Tarihi
    28-06-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    230377

Selam bende sepia 560 var yalnız yazılımı attım altyazı düzeldi fakat usb bellek okumuyor. Orjinal yazılımı tekrar yüklesem düzelirmi. Yardım edermisiziniz?

Starting Member
    Giriş Tarihi
    22-08-2006
    Mekan
    17 Çanakkale
    Üye No
    253161

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi citykhan Mesajı Göster
    Selam bende sepia 560 var yalnız yazılımı attım altyazı düzeldi fakat usb bellek okumuyor. Orjinal yazılımı tekrar yüklesem düzelirmi. Yardım edermisiziniz?
    aynı sorun bende de var usb okumuyor yardım lütfen

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı