Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 23 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: NEXT 2000 CIS SUPER PLUS Siparişi verdim ancak kararsız kaldım

New Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    1488

NEXT 2000 CIS SUPER PLUS Siparişi verdim ancak kararsız kaldım

Arkadaşlar uzun zamandır uzak durduğum için fazla bilgim yok. Bugün NEXT 2000 CIS SUPER PLUS siparişi verdim ancak sonradan NEXT YE 2000 X CI PLUS sanki daha iyi bir cihaz olabilirmi izlenimine kapıldım. Tercihimin yanlış olduğunu düşünüyorsanız siparişimi değiştirebilirim. Bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-01-2005
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    61689

tercihin doğru kararını değitirme
    saygılar

New Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    1488

Bir an hata yaptığımı düşündüm insanın kafası karışıyor. Gerçi incelemekle iyi yaptım sanırım hepsiburadadan siparişi vermiştim hepsidijital sitesinde yaklaşık 50 ytl gibi ciddi bir fiyat farkı olduğunu görünce sipariş iptal isteğimi gönderdim biraz daha araştırırsam belki dahada ucuza bulurum :)) Cevap için teşekkür ederim.

New Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    1488

Kafamı allak bullak etmeleri sanırım normal aşağıya linklerini veriyorum aynı isimli ürünler 2 sitede aynı özellikler söyleniyor 3. sitedeki sanırım farklı bir cihaz.

hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=151015&productid=ev next2000cissuper

hepsidijital.com/shop/default.asp?gb=urun&id=204

garantialisveris.com/keban/str_prod.asp?storeID=1959&productID=103725

New Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    1488

Dünkü sipariş iptalimin ardından bugün biraz daha araştırdım ve atomsan'dan siparişimi vardim epeyce bir zararım olacaktı sonradan farketsem üzülürdüm. İşyerime uzak olmadığı için rica ettim kargoya vermeden kendileri getirdiler. Telefonla sorduğumda tercihiminde iyi olduğunu söylediler sanırım iyi bir seçim yaptım darısı ne alsam ne alsam diye düşünenlerin başına :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-04-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    207683

iyi yapmışsın arkadaşım,kolay gelsin

Banned Member
    Giriş Tarihi
    22-09-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    29958

2000 X CIS Super Plus; 4 Mb flaşı olan card shearing yapabilen, dahili smart kart okuyuculu+ modül girişli bir cihazdır,

2000 X CI plus 2 Mb flaşlı, sadece modül girişli cihazdır,o da crd shearing yapar ama dolayısı ile ilk sıradaki cihaz donanım olarak daha üstün!

Kararınız doğru, hayırlı olsun... ;)
    Düzenleyen sababay : 29-12-2006 at 14:31

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-03-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    8609

bende ayni cihazi aymayi dusunuyorum bakalim sonuc ne olacak birde 9000xcam ultra var ama 2000cıs supere gore fiyat cok fazla birde hdliler ciksin onlardan seçim yapariz diyorumm...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    81 Düzce
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    1327

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Blank Mesajı Göster
    Dünkü sipariş iptalimin ardından bugün biraz daha araştırdım ve atomsan'dan siparişimi vardim epeyce bir zararım olacaktı sonradan farketsem üzülürdüm. İşyerime uzak olmadığı için rica ettim kargoya vermeden kendileri getirdiler. Telefonla sorduğumda tercihiminde iyi olduğunu söylediler sanırım iyi bir seçim yaptım darısı ne alsam ne alsam diye düşünenlerin başına :)
    Tamda onu söyleyecektim miirim. Marka ve model sçimindeki isabetli davranışın satın aldığın yer konusundada tekrarlamışsın.
    Bayağı bir fiyat farkı var çünkü. Mesajlarıma bakarsan bir kaç yerde daha tavsiye etmiştim atomsanı.
    Bu arada hayırlı olsun, gülegüle kullan.

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-07-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    114233

arkadaşlar 2000xcı 2000xcıs üretimden kalktı onların yerini süper pluslar aldı tercih yapacak arkadaşlar ona göre seçsin.kurban bayramınız kutlu sıhatli olsun bol kazançlı günler.

New Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    1488

Cevap veren arkadaşlara ve Turkeyforum'a ayrı ayrı teşekkürler.

Söylediğim gibi alelacele bir karar oldu üstelik uzun zamandır ilgilenmediğim bir konuydu. Fazlaca araştırmadan alsamda ( aslına bakarsanız tek araştırmam bu forumdu ve doğru bilgi alacağımı bilerek buraya bakmamın yeterli olduğunu düşünmüştüm ) yaptığınız yorumlara da bakarsak iyi bir cihaz seçmişim. Bazen inceledikçe işin içinden çıkamıyorsunuz ve bunu bildiğim için çok kafamı karıştırmak istemedim ve sonuç böyle oldu. Son anda birde 50 YTL yi kurtarmış oldum oda ayrıca mutlu etti beni. Yaklaşık 4 yıl önce aldığım cihaz Topfield 3000 ci pro halen evde işimi görüyor bu cihazı babam için aldım ama heran el koyabilirim :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-03-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    8609

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Blank Mesajı Göster
    Cevap veren arkadaşlara ve Turkeyforum'a ayrı ayrı teşekkürler.

Söylediğim gibi alelacele bir karar oldu üstelik uzun zamandır ilgilenmediğim bir konuydu. Fazlaca araştırmadan alsamda ( aslına bakarsanız tek araştırmam bu forumdu ve doğru bilgi alacağımı bilerek buraya bakmamın yeterli olduğunu düşünmüştüm ) yaptığınız yorumlara da bakarsak iyi bir cihaz seçmişim. Bazen inceledikçe işin içinden çıkamıyorsunuz ve bunu bildiğim için çok kafamı karıştırmak istemedim ve sonuç böyle oldu. Son anda birde 50 YTL yi kurtarmış oldum oda ayrıca mutlu etti beni. Yaklaşık 4 yıl önce aldığım cihaz Topfield 3000 ci pro halen evde işimi görüyor bu cihazı babam için aldım ama heran el koyabilirim :)
    bence hemen el koy cihaza amca tf ilede idare eder.....:bed: :puah:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2004
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    34980

arkadaşım SAKIN İPTAL ETTİRME DÜNYANIN EN İYİ CİHAZINI TERCİH ETMİŞSİN,MÜKEMMEL SEÇİM,...!!!

Nextsüperplus ve next9000 türkiyeden alternatifi pek olmayan satın alınabilecek en iyi oydu alıcıylarıdır...

next bölümünde benim açtığım şu konuları lütfen tek tek incele,ne kadar doğru bir iş yaptığını daha da iyi anlıyacaksın....hedefi bulmuşsun tam isabet etmişsin,şanslısın ;) turnayı gözünden vurdum...plus serisi daha eski bir seridir süperplus ve 9000 en yeni ve üstün tekroloji ile üretilmiştir..

birde şu linkleri incele istersen,

öylesine güzel tercih yapmışsınki ancak bu kadar olur..umarım yaşamın boşunca hep böyle yanslı olursun ;)

New Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    1488

Cihazı bugün kurdum. Kendi kullandığım cihaz emektar Topfield 3000 ci pro bu cihazı babama almıştım. İlk izlenimlerim gayet olumlu. Eski cihazla mukayese edecek olursam kanal geçişleri gerçekten çok hızlı, açılışı çok daha hızlı. Kanal düzenlemesi de gerçekten çok güzel ve hızlı. Görüntü kaliteside bir o kadar güzel.

Bu arada kendim için kullandığım çanaktaki LNB yi çift çıkışlı bir LNB ile değiştirdim şimdi iki cihazda aynı LNByi kullanıyor. Yanlız eski cihazımın çekim gücü ve kalitesi Next e göre çok daha yüksek seviyede. Bir problem teşkil etmiyor ama dikkatimi çekti.
    Düzenleyen Blank : 30-12-2006 at 15:48

Member
    Giriş Tarihi
    02-01-2005
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    58553

arkadaşlar ben 2000süper plus aldım cok kötü görüntü kalitesi beş para etmez aklınızda olsun

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    284

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ysagdic Mesajı Göster
    arkadaşlar ben 2000süper plus aldım cok kötü görüntü kalitesi beş para etmez aklınızda olsun
    artık şu karalama kampanyasını bıraksak artık 5 veya 10 etmez herkes begendigi cihazı alır hiç yakışmıyor böyle laflar size....

Starting Member
    Giriş Tarihi
    28-12-2006
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    301911

ben adım memnunum sende al

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2004
    Mekan
    21 Diyarbakır
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    23330

Hangi marka ve model olursa olsun araştırdıktan sonra almak en doğrusu.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    29472

cis 2000 super plus al sen

New Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    1488

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi gungorenus Mesajı Göster
    bence hemen el koy cihaza amca tf ilede idare eder.....:bed: :puah:
    Bencede idare eder ama keşke hiç kurmadan değiştirseydim diyorum diğer özelliklerini zaten kullanmayacak ama kanal geçişlerini görünce bıdı bıdı edermi bilmiyorum :D

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı