Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: LİNUX-PARDUS ADSL Usb modem ile internete bağlanmak

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    9149

LİNUX-PARDUS ADSL Usb modem ile internete bağlanmak

LİNUX-PARDUS ADSL Usb modem ile internete bağlanmak

--------------------------------------------------------------------------------

ADSL Usb modem kullanıcılarının internete nasıl bağlanacağını anlatan belge;

Kullandığınız Pardus sürümünün minimum Pardus 1.1alfa2 olması gerekmektedir.

Member
    Giriş Tarihi
    09-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    185052

Bu kadar uğraşmayın derim ben, aynı sorunu yaşadım ve gittim kendime bir ağ kartı (ethernet) aldım 5 liraya ve sorunsuzca erişmeye başladım bilgisunara (internet).

Ağ kartı ile ağ maskesi ve ağ geçidi ayarlarını yapı yeterli oluyor. Bu ayarlarda bahsi geçen sayılar ise... 198.168.2.a (a>0) ve 255.255.255.a (a>0)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    9149

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi aydinbez Mesajı Göster
    Bu kadar uğraşmayın derim ben, aynı sorunu yaşadım ve gittim kendime bir ağ kartı (ethernet) aldım 5 liraya ve sorunsuzca erişmeye başladım bilgisunara (internet).

Ağ kartı ile ağ maskesi ve ağ geçidi ayarlarını yapı yeterli oluyor. Bu ayarlarda bahsi geçen sayılar ise... 198.168.2.a (a>0) ve 255.255.255.a (a>0)
    arkadaşım,burası bilgi paylaşım forumu.ayrıca her modemde eternet girişi yok ve her bilgisayardada eternet kartı yok.bunlarıda göz ardı etmemenizi öneririm,bilgilerinizi daha düzgün bir üslüpla paylaşmanızı dilerim.herkes istediği gibi bağlanır internete.önemli olan bilgiyi paylaşmaktır.
    Düzenleyen TOMY : 30-12-2006 at 14:04

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı