Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: SS2 Donanım problemi!!

New Member
    Giriş Tarihi
    03-01-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    171849

New Icon22 SS2 Donanım problemi!!

Arkadaşlar daha önce hiç böyle bi problem yaşamamıştım ilk kez oldu.Akşamüstü bilgisayarın başına geçtim dvb dreamı açtım knallları gezmeye başladım herhangi bi problem yoktu multıvision 6 yı açtım hiç sinyal gelmedi bu daha öncede olan bi problemdi zaten neyse ondan sonra tpslere baktım hepsi çalışıo kafam bozuldu nie oluo bu die bütün kanallar tmm bi multivisionlar yok neyse bir iki dkka sonra kapatıp açtım sonradan çok az bi sinyal geldi.sonra ss2nin koblo girişine bir dokunayım dediç acaba kabloda kırık felanmı war die bi anda pc kilitlendi.(SS2ye giren kablo çok ii işekilde sıkılmış durumdadı bi oynama felan yapmadı).Reset attım ondan sonra bilgisayar kartı görmedi aygıt yöneticisinde ss2den eser yok.Bilgisayarı kapadım ss2nin slotunu değiştirdim açtım yeni donanım bulundu kurdum felan herşeyi modem ses kablosu felan taktım gene açtım gene aygıt yok sonra eski slotuna aldım gene gördü dvbdreammı açtım sinyal var görüntü war problem yok sonra gene yeniden başlattım herşeyi yerli yerine takıp gene açtım gene görmedi kafayı yicem bi yardım ederseniz çok sevinirim..Daha önce hiç böyle bi problem olmadı yaklaşık 3 4 aydır problemsi kullanıodumYardımlarınız için şimdiden tşkrler....!!

Senior Member
    Giriş Tarihi
    21-12-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    54220

kardeş aynı problem bendede oldu aygıt yöneticisinden aygıdı devre dışı bırak sonra hemen geri etkinleştir, resetle düzelmesi lazım...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı