Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: sunny hakkında fikie serbestiliği

 1. #1
  Average Member
  Giriş Tarihi
  08-02-2005
  Mekan
  34 İstanbul
  Yaş
  52
  Mesajlar
  413
  Kan Grubu
  B Rh ( + )
  Üye No
  71254

  Failed Sm sunny hakkında fikie serbestiliği  arkadaslar burası bir tartışma flatformuysa bence herkes istediğini yazma hakkına sahiptir.bizler olmasaydık acaba bu form bu kadar buyurmuydu.biz firmaları karalasak haklılar.bizim amacımız firma karalamak değil.birmanın insan ihtiyaçlarına göre makina yapmasını sağlamaktır.kısaca biz sunny firmasının kalbiyiz.biz attığımız sürece sunny firması var olacaktır.istemiyerekte olsa sunny firmasıyla anlaşmamı yaptınız diye çok sık laflar duyar olduk.ewet haklılar anlaşma yapmadık.fakat bize mallar satılırken işte söyle işte böyle en iyi cihaz bu diye bir sürü felsefe yaptılar.edebiyat parcaladılar.bizde cihazlardan memnun kaldığımız için bütün tanıdıklara söyledik.onlarda bizi kırmayıp aldılar.hatta ellerindeki cihazları bile verip bizim cihazlardan aldılar.siz buraya yazınca şifrelermi kırılıyor diye bazı yöneticiler laf konuşuyorlar.bizi o kadar aptalmı zannediyorlar.ewet belki şifreler kırılmıyor.ama firmanın en azından geleceğe dönük yatırımlar yaparken biz son kullanıcıları dikkate alarak bazı gelişmeler gösterebilirler.bunun dünyada örnekleri çoktur.konuları kapatarak siz bizlere iyilik yaptığınızı zannediyorsunuz.yada firmaya.bırakın insanlar tartışsınlar.ama sunu unutmayın sizde bizler sayesinde burada reklam alıyorsunuz.bir markadan bahsediyor sayın yönetici arkadas.unutmayın suanda hiç ummadığımız markalarda bile cs var.ha bunu istemek suçsa oda ayrıca tartışılır.biliyorum bu konuda diğer konular gibi kapatılacaktır.enim.herkese iyi geceler.

 2. #2
  Adviser
  Giriş Tarihi
  07-07-2004
  Mekan
  04 Ağrı
  Mesajlar
  7,322
  Üye No
  19272

  ersin hep aynı arabayı kulanacak deyilsin deyilmi onlar öyle gidiyorsa sende onlara uyacaksın bukadar basit

 3. #3
  Super Moderator
  Giriş Tarihi
  22-01-2004
  Mekan
  34 İstanbul
  Yaş
  50
  Mesajlar
  27,851
  Kan Grubu
  B Rh ( + )
  Üye No
  192

  İstemek ummak hayal etmek suç değil illaki ama istemekle olmuyor ne yazıkki herşey hayatta cihazları alırken 1 sene önce 2 sene önce 1 ay önce vs size kimse ilerde share çıkacak populer olacak o zaman bizde ekleriz diye söz vermediler değilmi garantidede yazmıyor yani firma ne isterse onu yapmakta özgürdür ister eski modellere vermez sadece yeniye verir isterse hiç vermez
  isterse 0 dan sadece yeni bir model çıkartır sonuçta her firma ticaret yapmak para kazanmak için işe giriyor insanlara hayrına share vermek yazılım vermek için değil ticari olarak kafalarında ne plan varsa onu uygularlar keşke hepsine çıksa bende isterim ama birşeyler isterken hep kendi tarafımızdan değil 2 tarafında içinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak birşeyler isteyebilsek kullanıcılar olarak ....

 4. #4
  Honorary Moderator
  Giriş Tarihi
  25-01-2004
  Mekan
  06 Ankara
  Yaş
  64
  Mesajlar
  25,021
  Kan Grubu
  0 Rh ( + )
  Üye No
  775

  Bu yazdıklarınızı Sunny firmasına iletin. Hatta eğer kanuni hakkınızı gasp etmişlerse mahkemeye verin.

  Yazılanları anlamaya çalışırsanız ve kuralları unutmazsanız herkes için daha hayırlı olur. Burada herkes istediğini yazma hakkına sahip değildir. Bu forumun düzeni ve kuralları bellidir. 5 kişi ile de aynıydı 250 bin kişi ile de aynı olacak. İlerde yine 5 kişi kalsa bile bu kurallar değişmeyecek.

  Boyunuzdan büyük işlere karışıp hüküm vermeyin. Bu forumun reklama ihtiyacı yoktur. Sizin kafanızda ahkam kesen üyeye de ihtiyacı yoktur. Söylediğiniz lafın nereye gittiğini bilin.

  Konu kapatılmıştır.


Gönderme Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konuda cevap yazamazsınız
 • Eklenti yapamazsınız
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •  
 • BB Kodları Açık
 • Smiley'ler Açık
 • Resim Kodları Açık
 • Video Kodları Açık
 • HTML Kodları Kapalı