Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 11 mesajdan 1 ile 11 arası

Konu: benq p50,asus mypal 525,hp 6915 hangisi?

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    93047

New Icon22 benq p50,asus mypal 525,hp 6915 hangisi?

arkadaşlar herkes başka bir şeyi övüyor..benim de kafam karışıyor.forumları okudum,bütün alışveriş sitelerini inceledim.ama üzerinden 1 ay geçmesine rağmen hala daha ne alacağıma karar veremedim.konu açmayacaktım ama artık mecbur kaldım.
    siz değerli turkeyforum kullanıcılarının fikirleriyle bir yerlere gelmeye çalışacağım ve en sonunda karar verip alacağım.
    ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler,saygılar...
    istediğim cihazın özellikleri:
    1)cep tel
    2)bluetoooth,irda,wireless(wlan)
    3)kamera
    4)ram'i ve işlemcisi yüksek
    5)en önemlisi de kullanışlı olsun:warn:
    (benq p50,asus mypal 525,hp 6915 arasında kaldım....qtek s200 jamin'in işlemcisi zayıf kalıyor bunlara nazaran)
    Düzenleyen arpaz : 26-12-2006 at 22:47 Sebep: model belirtmek için

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    93047

hp 6815 'i düşünüyorum şimdi de..çok şık görünüyor.özellikleri de çok güzel

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-07-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    117156

Geçen haftasonu 6815'i iyice bir inceledim. Bir kere boyut ve ağırlık olarak gayet güzel. İşlemcisi de fena değil. Pil ömrü konusunda birşey söylemem mümkün değil. Ayrıca klavyenin ekran üzerinden kontrol edilmesi yazı yazmayı bayağı yavaşlatıyor. Bluetooth, wi-fi, infrared, GPRS sayesinde hemen her şekilde bağlantı kurmak mümkün. 2 MP kamera da iş görür. Bir arkadaşımdan NAVTÜRK yazılımının kolayca yüklendiğini de öğrendim. Fiyat olarak da iyi. Yani başarılı bir cihaz gibi duruyor. Ben de almayı planlıyorum.

Deep : Aldığım bir duyuma göre HP 2007'nin ilk çeyreğinde PDA'lerde entegre radyo ve TV'li modelleri piyasaya sürecekmiş. Ama tabii fiyat ne olur bilinmez.

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    93047

arkadaşım bugün hp 6815 aldım bimeks'ten.çok hoşuma gitti.inanılmaz kullanışlı.wi-fi şak diye wlanları kaptı.telefon özelliği güzel.msn,pocket office de harika.kulaklık,deri kılıf ve 1gb mini sd kart hediyeli satılıyor kampanyada.herkese tavsiye ederim.saygılarımla

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-07-2005
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    117156

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi arpaz Mesajı Göster
    arkadaşım bugün hp 6815 aldım bimeks'ten.çok hoşuma gitti.inanılmaz kullanışlı.wi-fi şak diye wlanları kaptı.telefon özelliği güzel.msn,pocket office de harika.kulaklık,deri kılıf ve 1gb mini sd kart hediyeli satılıyor kampanyada.herkese tavsiye ederim.saygılarımla
    Güle güle iyi günlerde kullan. Şöyle birkaç gün kullandıktan sonra tecrübelerini bizimle paylaşırsın artık.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-07-2005
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    117156

Bu hafta sonu HP IPAQ 6815 almak üzereyken, HP teknik servisinin ve müşteri hizmetlerinin arızalı dizüstü bilgisayarım konusunda uyguladığı müşteri memnuniyetini !!! gördükten sonra asla herhangi bir HP ürünü almamaya karar verdim. Nasıl bir ürün olursa olsun.

Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    291025

arkadasım birde casper m600 baksaydın ben cok memnunum her acıdan bence süper

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    80531

hp ipaq rw 6815 sahibiyim media playerda oynatıcıda sorun yaşıyorum hangi formatlaqrı oynatıyor anlamış değilim

Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2005
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    65931

Arkadaşlar Merhaba;
    Yaklaşık bir aydır hw6515 kullanıcısıyım ve çok memnunum.Ayrıca teknik servisleri konusunda ben diğer arkadaşlardan çok farklı düşünüyorum.Cihazım arızalandı ve teknik desteği aradım.Cihazı istanbula göndermem gerektiğini söylediler ve hemen kayıt tutup evime kargo firmasını cihazı almak üzere gönderdiler.Board arızalıymış ve 15 gün içinde değiştirip yeni board ı takıp sorunumu çözdüler.Ben hp6515 ten de, teknik servisinden de gayet memnunum..

Yada ben çok şanslıydım , bilmiyorum artık nasıl değerlendirirsiniz..

Saygılarımla

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-07-2005
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    117156

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi QuEnYa Mesajı Göster
    Arkadaşlar Merhaba;
    Yaklaşık bir aydır hw6515 kullanıcısıyım ve çok memnunum.Ayrıca teknik servisleri konusunda ben diğer arkadaşlardan çok farklı düşünüyorum.Cihazım arızalandı ve teknik desteği aradım.Cihazı istanbula göndermem gerektiğini söylediler ve hemen kayıt tutup evime kargo firmasını cihazı almak üzere gönderdiler.Board arızalıymış ve 15 gün içinde değiştirip yeni board ı takıp sorunumu çözdüler.Ben hp6515 ten de, teknik servisinden de gayet memnunum..

Yada ben çok şanslıydım , bilmiyorum artık nasıl değerlendirirsiniz..

Saygılarımla
    Bana ve çevremdeki birçok arkadaşıma kıyasla çok şanslı olduğunuzu söyleyebilirim. Ben HP'nin cihaz kalitesi için birşey demiyorum. Benim sıkıntım HP'nin teknik servisi ve müşteri hizmetlerinin davranışı. Ne kadar iyi marka tarafından üretilirse üretilsin elektronik cihazlar da sonuçta kul yapısıdır. Elbette arıza yapabilir, bu noktada bir sorun yok. Ama arızalı cihaza ve sahibine gösterilen ilgi ve alakadır bir markayı marka yapan. Neyse uzatmayayım.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    2514

hiç tartişmazsız hp6915 bir numara..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız