Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: atrac3 yardım

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    96458

atrac3 yardım

arkadaslar atrack3 mü yoksa mp3 formatımı daha iyi ses verir bilgisi olar varmı acaba.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-05-2005
    Üye No
    104196

bir cd medyası üzerine daha fazla parça sığdırmak için sony nin kullandığı bir format fakat sıkıştırma oranı daha çok olduğu için kalite düşüyor,örneğin bir cd üzerine 1000 e yakın parça sığabiliyor.

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    96458

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi parlementer Mesajı Göster
    bir cd medyası üzerine daha fazla parça sığdırmak için sony nin kullandığı bir format fakat sıkıştırma oranı daha çok olduğu için kalite düşüyor,örneğin bir cd üzerine 1000 e yakın parça sığabiliyor.
    öncelikle ilgine ve verdiğin bilgi için teşekkürler dostum.evet atrac3 sadece sony de olan bir sıkıştırma sformatıymış sonynin sitesinde gördüm.ben mp3 gibi az alan kaplayan fakat mp3ten daha kaliteli yani audio track a yakın ses verebilen bir sistem sanmıştım.radyodan bilgisayara kayıt yapıyorum bana hangi formatı tavsiye edersin acaba.waw en iyisi sanırım ama çok yer kaplıyor birde wma var tavsiyen nedir dostum.Saygılar

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-05-2005
    Üye No
    104196

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi dracula2005 Mesajı Göster
    öncelikle ilgine ve verdiğin bilgi için teşekkürler dostum.evet atrac3 sadece sony de olan bir sıkıştırma sformatıymış sonynin sitesinde gördüm.ben mp3 gibi az alan kaplayan fakat mp3ten daha kaliteli yani audio track a yakın ses verebilen bir sistem sanmıştım.radyodan bilgisayara kayıt yapıyorum bana hangi formatı tavsiye edersin acaba.waw en iyisi sanırım ama çok yer kaplıyor birde wma var tavsiyen nedir dostum.Saygılar
    Eğere wma olarak kayıt yapabilme şansın varsa wma iyidir,wma microsoft'un mp3 formatına karşı çıkardığı bir formattır,ses kalitesi mp3 e nazaran daha iyidir.

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    96458

çok saol dostum.

Member
    Giriş Tarihi
    16-11-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    284981

Tam yazıyodum ama cevap gelmiş atrac neredeyse mp3 ün iki katı kalitededir bende psp var onda çalıştırıyorum çok farklı ayrıntılı mp3 e göre

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı