Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 46 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Anket:Siz Digiturk gibi bir platform kurmaya kalksanız hangi kanalları isterdiniz??

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    267923

New Icon5 Anket:Siz Digiturk gibi bir platform kurmaya kalksanız hangi kanalları isterdiniz??

Evet arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum...
    Benim favorilerim:
    SİNEMA KANALLARI:
    MGM Movies,MGM Multi,Hallmark,Comedy Central,SinemaTurk,Fox Crime,Romantica,AXN,Actionmax,ShowTime (yeni adıyla Extreme)ve NT1

EĞLENCE VE YAŞAM KANALLARI:
    D Plus,E!Europe,Game One,Vox Channel,Life TV,Fashion TV,World Fashion,Wine Network,DMAX,Fame TV,Community Channel,TV Gusto,Sonneklar TV, Traumpartner TV ve Fox Life.

HABER KANALLARI:
    NTV,CNN TURK,HaberTURK,TGRT Haber,Haber7,Bloomberg TV,BBC WORLD,Euro News,I<Tele,France 24,CNN ve SKY News İnternational

ÇOCUK KANALLARI:
    Baby TV,Jetix,Jetix Play,Super Rtl,Nickeledeon ve JOJO

Spor Kanalları:
    Eurosport,Eurosport 2,Eurosport News,Fox Sports,Motors TV,Planeta Sport,Extreme Sports,Sailing Channel,DSF,ESPN Classic,Canal+Sport,FB TV,BJK TV,TJK,Supersport Kanalları,Sky Calcio Kanalları,Lig TV,Sky Sports Telesport,Real Madrid TV,Barça TV ve Chelsea TV

Belgesel Kanalları:
    National Geographic,Discovery Paketi,Terra Nova,Zone Reality,Travel Channel,Zone Horror,Zone Thriller,Historie,The History Channel ve Odysee

Gençlik ve Müzik Kanalları:

Europe 2 TV,RTL 102.5,NRJ 12,Mezzo,Coming Soon,MTV,Trace TV,Vh1,Musicians Channel,Kral TV,Dream TV,Dream Turk,Powerturk TV ve Fıx TV

Dünyadan Seçmeler:

Rai Uno,Due,Tre,TV5MONDE,RTL,PRO7,Sat1,Perviy Kanal Europa,İtalia 1,Canale 5,Rete 4,RTR Planeta,TVE,Ert Sat,CCTV4,CCTV9,Rtvi,Rtp
    İnternacional Deutsche Welle Tv ve Fox.

Ulusal Kanallar:
    Cine 5,Show TV,E2,Olay Tv,Kanal A,Atv,Kanal D,TGRT,Star,KanalTurk,TV8,Cnbc-E,Kanal 1,Kanal B,Kanal 7,Atr Tv,STV,Avrasya TV,Flash TV,TRT1,2,3,4 ve Businnes Channel

Ve salonlar:
    Multivisionlar...

Benim favorilerim bunlar sizde yazın sizinkileride görelim...
    Saygılar.
    Düzenleyen zaaf1 : 24-12-2006 at 21:25

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-08-2006
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    253971

eurosport olsunda isterse hiçbir şey olmasın

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-08-2004
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    22851

Eurosport,Eurosport 2

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    12707

axn, axn crime, hbo....

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    267923

Arkadaşlar konuya devam sadece 3 cevap mı??

Member
    Giriş Tarihi
    10-08-2006
    Mekan
    33 İçel
    Üye No
    249264

mct 21 volsun

Banned Member
    Giriş Tarihi
    22-03-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    200360

Discovery Channel, National Geographic, Animal Planet, NBA TV, MTV...
    Düzenleyen omererkv : 23-12-2006 at 21:55

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2005
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    141882

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi zaaf1 Mesajı Göster
    Benim favorilerim:
    SİNEMA KANALLARI:
    MGM Movies,MGM Multi,Hallmark,Comedy Central,SinemaTurk,Fox Crime,Romantica,AXN,Actionmax,ShowTime (yeni adıyla Extreme)ve NT1

D Plus,E!Europe,Game One,Vox Channel,Life TV,Fashion TV,World Fashion,Wine Network,DMAX,Fame V,Community Channel,TV Gusto,Sonneklar TV,ve Traumpartner TV

HABER KANALLARI:
    NTV,CNN TURK,HaberTURK,TGRT Haber,Haber7,Bloomberg TV,BBC WORLD,Euro News,I<Tele,France 24,CNN ve SKY News İnternational

ÇOCUK KANALLARI:

Spor Kanalları:
    Eurosport,Eurosport 2,Eurosport News,Fox Sports,Motors TV,Planeta Sport,Extreme Sports,Sailing Channel,DSF,ESPN Classic,Canal+Sport,FB TV,BJK TV,TJK,Supersport Kanalları,Sky Calcio Kanalları,Lig TV,Sky Sports Telesport,Real Madrid TV,Barça TV ve Chelsea TV

Belgesel Kanalları:
    National Geographic,Discovery Paketi,Terra Nova,Zone Reality,Travel Channel,Zone Horror,Zone Thriller,Historie,The History Channel ve Odysee

Europe 2 TV,RTL 102.5,NRJ 12,Mezzo,Coming Soon,MTV,Trace TV,Vh1,Musicians Channel,Kral TV,Dream TV,Dream Turk,Powerturk TV ve Fıx TV

Dünyadan Seçmeler:

Rai Uno,Due,Tre,TV5MONDE,RTL,PRO7,Sat1,Perviy Kanal Europa,İtalia 1,Canale 5,Rete 4,RTR Planeta,TVE,Ert Sat,CCTV4,CCTV9,Rtvi,Rtp
    İnternacional ve Deutsche Welle Tv

Ulusal Kanallar:
    Cine 5,Show TV,E2,Olay Tv,Kanal A,Atv,Kanal D,TGRT,Star,KanalTurk,TV8,Cnbc-E,Kanal 1,Kanal B,Kanal 7,Atr Tv,STV,Avrasya TV,Flash TV,TRT1,2,3,4 ve Businnes Channel

Ve salonlar:
    Multivisionlar...

Saygılar.

Zaten böyle bir platform var.Adı Digitürk.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    183502

Spor Kanalları:

Belgesel Kanalları:

bunlar fazla bile

üstteki arkadaş demi var bunların hepsi diye ama listeye iyi baksak yarısı yok :)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    15-04-2006
    Üye No
    207919

ben kısaca şöyle diyim belgesel kanalları,haber kanalları,dizi ve sinema kanalları gerisini istemem

Senior Member
    Giriş Tarihi
    25-12-2005
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    169026

kesinlikle amerikaya yayın yapan kanallar abc, fox tv gibi 24 ve smallvile anlık takip ederdim

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-10-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    143633

nba tv

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-07-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    117325

Türk kanallarından şu an yayında olan hiç birini koymazdım. Koysam bile abone olanların bile açamayacağı şekilde şifrelerdim.
    Ancak ulusal çıkarlar açısından bu yayınları sosyal düzenini bozmak istediğim komşu ülkelere yönlendirirdim.
    Ama onlar da kek olmadığından o tpleri en sonunda uzay boşluğuna verirdim. Böylece rahatsız olan uzaylılar eninde sonunda bizi bulurlardı. Ufo hikayeleri de biterdi.
    Bunu belgesel yapıp pakete koyacağım Discovery Science kanalında yayınlardım.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-03-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    8239

discovery civilization history eurosport tps benzeri kaliteli sinema kanalları

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    194677

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi zaaf1 Mesajı Göster
    Benim favorilerim:
    SİNEMA KANALLARI:

D Plus,E!Europe,Game One,Vox Channel,Life TV,Fashion TV,World Fashion,Wine Network,DMAX,Fame V,Community Channel,TV Gusto,Sonneklar TV,ve Traumpartner TV

HABER KANALLARI:

ÇOCUK KANALLARI:

Spor Kanalları:

Belgesel Kanalları:

Dünyadan Seçmeler:

İnternacional ve Deutsche Welle Tv

Ulusal Kanallar:

Ve salonlar:
    Multivisionlar...

Saygılar.
    güzel düsünülmüs bir paket ama spor paketi epey abartilmis(skycalcio kanallari ve supersportlar)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    194808

Şifresiz-parasız bir dijital paketi tercih ederim :)
    Düzenleyen büyükaltay.1914 : 24-12-2006 at 09:37

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    5506

1-peki bu kanallar ile anlaşmak için ne kadar para lazım bilıyormusnuda yazmışsınız
    2-sınema turk sadece dıgıturke aıt bır kanal nasıl başka bir platformda olmasını nasıl istersınız anlamadım
    saygılarımla

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    186504

sinema kanalları hbo kanalları belgesellerde ng ,Discovery Paketi, The History Channel, liste çok uzar aslında herkesin beklentisi farkılı bir heves ki herkes yeni bir platforum bekliyor beklenen test zamanı gecikincede biraz sitem ediyoruz çünki biz gerçek kalite istiyoruz tvde

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-09-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    267923

New Icon7

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi photographer Mesajı Göster
    1-peki bu kanallar ile anlaşmak için ne kadar para lazım bilıyormusnuda yazmışsınız
    2-sınema turk sadece dıgıturke aıt bır kanal nasıl başka bir platformda olmasını nasıl istersınız anlamadım
    saygılarımla
    Sevgili @photographer arkadaşım bu bir anket ve burada platform kurmak istesen hangi kanalları isterdin bunları yazacaksın ben bu kanalları hayal gücüme göre yazdım ben Digiturk değilim neticede.Sadece hayal hayal ve hayal.:smiles10: Ben burada kanallarla anlaşmak için ne kadar para lazım diye bir soru sormadım ki hem ben bu kanalları yazdım diye platform kuracağım anlamına gelmez.Burada sadece görüş yaz yeter.Hayal gücünü kullan,kendini bir kanal platformu kurmuş bir başkan hisset ve platformuna hangi kanalların gelmesini istiyorsan öyle yaz,yani diğer bir deyişle hayal gücünü kullan.Ayrıca SinemaTurk kapanmadan önce Premiere İnternational ve Kabel Deutschland platformlarına vardı.Umarım beni daha iyi anlayabilmişsindir.
    Saygılar.

Member
    Giriş Tarihi
    15-08-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    23538

vallahi digital platform kurmak milyon dolları ifade ediyor.
    Nedemişler
    "Zenginin parası fakirin çenesini yorarmış."

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık