Uydumarket Banner  

5 sayfadan, 1. sayfa 12345 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 85 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Mx Plus Hakkında Sorularınız ve Cevapları Bu Başlık Altında

Banned Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    298111

Success Sm Mx Plus Hakkında Sorularınız ve Cevapları Bu Başlık Altında

MX plus hakkında aklınıza takılan
    ve öğrenmek istediğiniz soruları ve sorunları bu başlık altında toplayalım
    lütfen başka topik açmayalım mesaj kirliliği oluşmasın
    böylece konulara ulaşımımız daha rahat ve kolay olsun
    konuya duyarlılığınız için şimdiden teşekkürler
    AR-GE-YU-MA-TU

New Member
    Giriş Tarihi
    09-06-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    108108

ustam la liga ve rai africa gibi kanallar için yazılım verilecek mi?iyi çalışmalar dileriz.cihaz süper olmuş.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2005
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    134244

ustam bu cihazlardada softcam girme varmı yani emü yü nerden bulacağız ayrıca her türlü kartı okuyabiliyormu

Starting Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    239744

bu mx plus ların yazılımı acaba mx lere uyar mı arkadaşlar

Banned Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    298111

Success Sm

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi skywalkermy Mesajı Göster
    ustam la liga ve rai africa gibi kanallar için yazılım verilecek mi?iyi çalışmalar dileriz.cihaz süper olmuş.
    bahsettiğiniz kanallar biss şifreleme sistemi ile şifrelenmiştir .keyleri aktif olunca ilgili bölüme yazarak açabilirsiniz
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ayhan71 Mesajı Göster
    ustam bu cihazlardada softcam girme varmı yani emü yü nerden bulacağız ayrıca her türlü kartı okuyabiliyormu
    evet her türlü kartı okur lig tv orjinal kartına digiturk box cihazından daha kısa zamanda adapte olur bekleme ihtiyacı duymazsınız
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi doktorboom Mesajı Göster
    bu mx plus ların yazılımı acaba mx lere uyar mı arkadaşlar
    hayır kesinlikle uymaz adı mx olsada alt yapısı mx değildir . sevgiler
    Düzenleyen AR-GE-YU-MA-TU : 26-12-2006 at 18:29

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2005
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    134244

te_ekkürler ar-ge yumatu hocam iyi çal1_malar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2005
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    134244

hocam bu serilere na1sl kendimiz kanallar1 s1ralay1p yükleyebiliriz kanal editörü varm1 bu serinin

Banned Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    298111

hocam bu serilere na1sl kendimiz kanallar1 s1ralay1p yükleyebiliriz kanal editörü varm1 bu serinin

bu topikte gerekli loader ve kanal listesi mevcuttur .kolay gelsin sevgiler

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    283933

hocam bende çif çanak var daıseklere takınca iki uyduyuda açmıyo tekini çıkarınca turksat çalışıyo hotbordü takınca ikiside çalışmıyo nedendir yeni mx plus aldım şimdi birini izliyorum birini izliyemiyorum saygılar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2634

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi dandanakan58 Mesajı Göster
    hocam bende çif çanak var daıseklere takınca iki uyduyuda açmıyo tekini çıkarınca turksat çalışıyo hotbordü takınca ikiside çalışmıyo nedendir yeni mx plus aldım şimdi birini izliyorum birini izliyemiyorum saygılar
    dayzek ayarlarınızı yapın.duzelmesse makınanz kapalı konumunda yenı dayzek takınız
    Düzenleyen mustafa k : 27-12-2006 at 17:09

Banned Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    298111

sanırım hotbırd LBN'nizde veya LNB - DİSEQC arasındaki kablonuzda kısa devre var size şöyle bir yol göstereyim
    evden diseqc'e giden kabloyu direkt olarak hotbird uydusunun lnb sine bağlayın bakın bakalım hotbırd çalışıyormu

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    283933

hocam hotbord uydusu çalışıyo denedim ben şöyle yapıyorum hotbord kablosunu direk cihaza bağlıyorum çalışıyo aynısı olan turksat içinde geçerli turksatı cihaza bağlıyınca çalışıyo ama diseqc le yapınca ikisini takınca çalışmıyo birini çıkarınca çalışıyo hocam

Banned Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    298111

hocam hotbord uydusu çalışıyo denedim ben şöyle yapıyorum hotbord kablosunu direk cihaza bağlıyorum çalışıyo aynısı olan turksat içinde geçerli turksatı cihaza bağlıyınca çalışıyo ama diseqc le yapınca ikisini takınca çalışmıyo birini çıkarınca çalışıyo hocam
    cihazınızın diseqc ayarlarıyla diseqc'inizin bağlantıları birbirine uyuyormu
    yani cihazınızda A olan turksat girişi diseqc'inizde de A mı yada 1 mi ?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    283933

hocam evet ayarlı bu olay dün yumatu mx plus cihazı alıp taktıktan sonra oldu bundan önceki mx cihazda böyle bi sorun yoktu ben anlamadım

Banned Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    298111

hocam evet ayarlı bu olay dün yumatu mx plus cihazı alıp taktıktan sonra oldu bundan önceki mx cihazda böyle bi sorun yoktu ben anlamadım
    Sanırım sorununuz diseqc'ten elinizde başka cihaz varsa aynı sisteme takıp deneyiniz aynı sorunu yaşarsanız diseqc'i değiştiriniz

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    283933

bu diseqc' lerin ömrü ne kadar geçen sene aldım 1 senede bozuluyomu hocam bunlar veya neden bozulabilir

Banned Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    298111

bu diseqc' lerin ömrü ne kadar geçen sene aldım 1 senede bozuluyomu hocam bunlar veya neden bozulabilir
    genelde su aldığı için yada anten kablosunu takarken yapılan kısa devre sonucu ve son ihtimal olarak şimşek çakmalarında bozulur .uyduculara ekmek parası çıkartır :) geçmiş olsun

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    283933

sağol hocam bilgilendirdiğin için hocam sana son bi soru neden truman yazılımdan orjinale geçiş yapılmıyo onu öğrenebilirmiyim

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2005
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    134244

hocam bu kanal listesini bilgisayarda kendimiz yapıp mx plus cihazımıza atabilirmiyiz oluyorsa nasıl yardım edermisiniz ha hocam bir sorum daha olacak ama cevaplayın gerekirse mailime cevap yazınhocam bu cihazı değişim yaparak aldım şimdi elim de mx plus var bunda bence bir sorun var firmaylada yumatuda fuat beylede görüştüm bana cihazımı geri isteyip yeni bir cihaz gönderdiler ama aynı sorun bunda da var.makinenin 220 ana anahtarı yok şimdi fişe taktığımda makine açılıyo gibi olup tekrar std byy durumuna geçiyor ve tekrar kumandadan açıp kapama tuşuna basıyorum ve açılıyor.cihazı kumandadan tekrar kapattığımda ve tekrar kumandadan açtığım da açılıyor bur da bir sorun yok ama kapattıktan sonra std by durumunda bir 10 dk ile 20 dk sonra tekrar std by durumunda olan cihazı kumandadan açtığım da boot yazıp tekrar std byy durumuna geçiyor ve tekrar kumandadan açtığım da bu sefer normal bir şekilde açılıyor bu fabrikaya gönderdiğim cihazda da vardı bundada var bu tesadüf mü yoksa bu serilerde böyle bir sorun var mı yada yazılımla alakalı mı 100 ytl verdim üstüne en aşağı tekrar telefon ve kargo masrafları bir 50 ytl daha harcadım öbür cihazlarda böyle bir sorun yoktu

Banned Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2006
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    298111

hocam bu kanal listesini bilgisayarda kendimiz yapıp mx plus cihazımıza atabilirmiyiz oluyorsa nasıl yardım edermisiniz ha hocam bir sorum daha olacak ama cevaplayın gerekirse mailime cevap yazınhocam bu cihazı değişim yaparak aldım şimdi elim de mx plus var bunda bence bir sorun var firmaylada yumatuda fuat beylede görüştüm bana cihazımı geri isteyip yeni bir cihaz gönderdiler ama aynı sorun bunda da var.makinenin 220 ana anahtarı yok şimdi fişe taktığımda makine açılıyo gibi olup tekrar std byy durumuna geçiyor ve tekrar kumandadan açıp kapama tuşuna basıyorum ve açılıyor.cihazı kumandadan tekrar kapattığımda ve tekrar kumandadan açtığım da açılıyor bur da bir sorun yok ama kapattıktan sonra std by durumunda bir 10 dk ile 20 dk sonra tekrar std by durumunda olan cihazı kumandadan açtığım da boot yazıp tekrar std byy durumuna geçiyor ve tekrar kumandadan açtığım da bu sefer normal bir şekilde açılıyor bu fabrikaya gönderdiğim cihazda da vardı bundada var bu tesadüf mü yoksa bu serilerde böyle bir sorun var mı yada yazılımla alakalı mı 100 ytl verdim üstüne en aşağı tekrar telefon ve kargo masrafları bir 50 ytl daha harcadım öbür cihazlarda böyle bir sorun yoktu
    cihazınız kapalı konumda iken fişini çekerseniz ,fişi tekrar taktığınızda cihaz stanby konumunda açılır. Açık konumda fişi çekerseniz tekrar fişi taktığınızda cihaz çalışır vaziyette açılır .ve bu bir sorun değildir. sevgiler

5 sayfadan, 1. sayfa 12345 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı