Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 59 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Sunny'de yazılım sorunlarını ve menü'lerde neler eksik tüm serilerde yazıyorum.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    14-11-2006
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    284296

Failed Sm Sunny'de yazılım sorunlarını ve menü'lerde neler eksik tüm serilerde yazıyorum.

Sunny,de neler ekisik menü,lerde tüm serilerde yazıyorum.

:crashs: 1.*** menü,sünde kanalların paketlerin isimi yok.
    tüm cihazlarda var x serisi yumatu,da+ beko 520 de bile sadece amstrad ve sunny yok.

:smiles7: 2. menü rengi degiştirme yok ekranı 9 bölme yok.

:smile_non 3.katite var emu destegi yok piremierler + digi romanya+ tvn turbo. vs.

:smiles20: 4. card share yok yumatu mx ve next,ler com port,lara göre uygu card share cıkartılasr 5 aydır bakıyorlar tüm kanallara.

:warn: 5. ses secenegi calışmıyor lang bazı uydularada mesala 15 batı REALY TV NEXT 8000 FTA + GM 9400 CI+ VCI,LArda tür,,e kac kare baktım şahit oldum lang berbat. yuv cıkışı ve+ s video cıkışı yok.
    görüntü kalitesi gm göre düşük.

6.:badprv: pahalı fta sı ve cı,sı diger amsrtad ve yumatu + next,e göre. vs vs

:( Benim aklıma gelenler Bunlar :love: ArkadaşlaR . ŞİMDİLİK DAHA cok eksiğgi var bizi memnun etmeyen. Sizinde aklınız gelen eksikleri varsa buraya yazın :wave: ATmaca eloktronik Okusun. :write:

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-08-2006
    Mekan
    46 Kahramanmaraş
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    246206

arkadaşım iyi güzel yazmışsında fiyat konusunda sana katılmıyorum çünkü kalite farkı ve servis ağı farkı var bunları göz önüne alarak yazsan daha iyi olurdu.çünkü senin dediğin yumatu ve ... vs gibi modeller neden ucuz bir düşündün mü
    çünkü
    cihaz kalitesiz servis ağı fazla yok firması cihazının arkasında durmuyor.bunları göz önüne al
    diğer şıklar için bişey demiyorum düzelir inşallah
    haydi bakalım

kolay gele!!!!!!!

Banned Member
    Giriş Tarihi
    14-11-2006
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    284296

ewet kardeş bende zatten öyle yazdım analamak isteyene kalite var ama yazılım destegi yok dedim şimdi millete kalite önemli olmuyor bir yerden sonra canımıza tak diyor yazılım destegi olmayınca cam,dan atasım geliyor kafamı buz gibi suya skouyorum gevcenin yazında sinir deiyor bazenj cihaz şifreli kanallarda bende hemen cihazı bir haftalıgına degişiyorum exdream modülü ile birlikte verip yumatu +next alıyorum emenet birde amstard cünki onlarda herşeyi cözüyor patent meselesi yok veriyorlar destegi neymi Kaon + Sunny alman patetli oldugunda veremiyormuş korkudan Almanya dava acra diye uydu
    yayını kuruluşları yemişim davsaın veren nası veriyor digi romanya ve astra piremieleri tvn turbo,ları ???? %80,i ? sorarım size ?
    saygılaR.

Average Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    29591

Güzel Tespitler için teşekürler umarım ileriki modelelrde gideririler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-04-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Üye No
    11874

sunny markası teknoloji ile ilgilenenler için iyi bir cihaz değil.artık kart paylaşımı devri başladı..ama ben sadece fta kanalları izleyeceğimi servisi de ii olsun yeter derseniz o zaman sunny tam size göre göre bir cihaz...

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-05-2006
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    215452

zaten bende humax yada dreambox alacaktım 1030 dan bıktım artık sana katılıyorum sunny uyuyor resmen bea

Average Member
    Giriş Tarihi
    03-03-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    5508

adamlar sankı bu 9000 serısını satmamak ıcın yaptılar ne zaman musterıye kke yuklesem resıver 1 veya 2 hafta ıcınde kapanıp acılma derdı baslıyor artık softcem atmaya korkuyorum yazılımda cıkmıyor nedı bu cektıgım bırde resıver genelde kendı kendıne kılıtlenme sorunu var

New Member
    Giriş Tarihi
    28-05-2006
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    219498

tüm yazılanlara katılıyorum. Elimdeki gm 9400 cı yazılım çıkmıyo diye yok pahasına hediye eder gibi verdim yerine sunny 9030 cı aldım ne doğru dürüst yazılım atabildim (gerçi şu an için geçerli değil ama geçmiş zaman için söylüyorum) kke atsam makina kitleniyodu vs.vs... şimdi nerde bi gm görsem derin bi ah çeker başımı öne eğer yoluma devam ederim. İnşallah bir sunny yetkilisi, sorumlusu bu forumda yazılanları okurda ilerisi için tedbir alırlar müşteri memnunuyeti adına bişeyler yaparlar.

Member
    Giriş Tarihi
    15-08-2006
    Mekan
    43 Kütahya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    250938

sevgili arkadaşlar size katılmıyorum. Bu güne kadar emular varken gıkınız çıkmıyordu. Ne zaman sistem card share sistemine döndü sizde başladınız veryansın etmeye. Ben suny yetkili satıcısı değilim. servisle falan da alakam yok ama bugüne kadar olan şey bugünden sonra olmuyor diye firmaya bu kadar haksızlık etmeyelim bence. Elbet vardır bir çaresi bekleyelim ve görelim. herkeze şimdiden en iyi bayramlar. hayırlı akşamlar olsun sevgilerle.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-12-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    53812

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi speedyy Mesajı Göster
    sevgili arkadaşlar size katılmıyorum. Bu güne kadar emular varken gıkınız çıkmıyordu. Ne zaman sistem card share sistemine döndü sizde başladınız veryansın etmeye. Ben suny yetkili satıcısı değilim. servisle falan da alakam yok ama bugüne kadar olan şey bugünden sonra olmuyor diye firmaya bu kadar haksızlık etmeyelim bence. Elbet vardır bir çaresi bekleyelim ve görelim. herkeze şimdiden en iyi bayramlar. hayırlı akşamlar olsun sevgilerle.
    Evet arkadaşım. Ne yazıkki memnuniyet bir türlü olmuyor.
    Ben sadece KKE+ hakkında bir ekleme yapacağım. Bunu defalarca izah etmeme rağmen ne yazıkki hala anlatamadım yada anlamak istenmedi.
    KKE+ ya afdedilen sorun tps autoroll yazılımlarından kaynaklanan bir sorundu ve hayatında hiç KKE+ yüklemeyenler bile bunu yaşadı, ancak ne yazıkki bazı kişilerin -ki bu kişilerin ne kadar zararlı uygulamaları da olduğu zamanla görüldü- bilip bilmeden yaptığı anlamsız eleştirilere inanılıp KKE+ gibi çok kullanışlı bir sisteme sıcak bakılmadı. Aslında o kişinin sunny kullanıcılarına yaptığı kötülüklerden biriside bu oldu.
    TPS seyredilirken iyi idi herşey, D+ lar geliyor 2 gün devam ediyodu keydeğişirse yenisi hemen geliyordu. Bazı sorunlar o zamanda vardı ve hiç dile getirilmedi. Biz zaman zaman anlatmaya çalıştık..Kimse üzerinde durmadı..
    Dediğine katılıyorum. Sorunlar var ama amaç sorunu çözmekten öteye gitmekte. Amacımız sunny lerden verim almaksa eleştiri yapalım ama karalamayalım

Member
    Giriş Tarihi
    15-08-2006
    Mekan
    43 Kütahya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    250938

isa yüksel hocam sizi görmek gerçekten güzel. bugüne kadar teknik bilginizden ve aydınlatmalarınızdan çok paylaşımlar alıp yararlandık. hayırlı akşamlar diliyorum.saygılar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-12-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    53812

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi speedyy Mesajı Göster
    isa yüksel hocam sizi görmek gerçekten güzel. bugüne kadar teknik bilginizden ve aydınlatmalarınızdan çok paylaşımlar alıp yararlandık. hayırlı akşamlar diliyorum.saygılar.
    Sizlerede hayırlı akşamlar..

Junior Member
    Giriş Tarihi
    09-07-2006
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    236641

ısa kardeşim bu güne kadar neler dinledik neler sen kafanı yorma kardeşim her şey olacağına varır boş kafadan çok ses çıkar ben bu yaşıma kadar ne sesler dinledim neler onlarda ilerde olgunlaşırlar inşallah

Banned Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2005
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    65968

:( :( :( :( :( :( :( :( :(

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-06-2005
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    107659

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi snopyy Mesajı Göster
    :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Bu kadar üzmeyiniz kendinizi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-08-2005
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    128284

Sayın arkadaşım elimde değişik markalarda uydu cihazları var
    şu an premıer kanallarını çok rahat seyrediyorum ama ortada bir gerçek var
    premıer kanallarını seyrettiğim cihaz popüler bir isim yapmış bir cihaz değil
    daha önce bu cihaza yazılım en sona çıkardı
    şimdi bir cihazdan şikayet etmek için kısa zamandaki işlevlere bakarak
    memnuniyetsizlik gösterilmemesi gerekir.
    ama dediğiniz kanalları ve paketleri piyasadaki cihazların tümüne yakını cözmüş
    olsa idi haklılıkpayınız yüksek olurdu.SUNNY Cihazlarla birlikte bir çok popüler isim yapmış cihazlarda halen bahsettiğiniz paket ve kanalları çözememektedir
    sunny cihazlara gelen yazılım fazlalığı diğer cihazlarla orantı bile yapılamaz
    burda cihazdaki özellik aranırken arka taraftan başka görüş ve düşünce art niyet arattırır.Değişik marka Cihazları mukayese yapmak düşünülenle yapılmak
    istenen şeylerin tezatlığını gösterir.Bu konuda gerçek düşüncelerini ortaya koyan bütün arkadaşlara TŞK..Ediyorum.... Saygı ve sevgiler

Junior Member
    Giriş Tarihi
    25-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    30706

ya arkadaşlar hiç bakıyormusunuz depoya bugüne kadar hep sunnylerin yazılımı hep sunny lerdestekte takip edinizmi hiç yakında sahare yazımıda çıkacak bunun altında kalmayacak takip ediniz herzaman destek ilik önce sunnylerde tşk herkse

Banned Member
    Giriş Tarihi
    14-11-2006
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    284296

piyasda en tutulan markalarda Pirwemiere var örnek :focus+next+amstard+yumatux bile bırak mx si. bize bu gidişle gelemez 1 senedir bekliyoruz piremierleri patent meselesiymiş yiyim patentini alman,alar kızarmış :D:D:D: bakın ss2 ler bile copy paste yapıp tüm kanalları acıyor Yazılımı ARGE,sini devamlı güncelliyorlar 100/75 cihazlar ve kart,lar. dogru degilmi yalan de hadi === ( Canpaare ) + ( speedyy ) ?*?? niye sustunuz ?
    AGZI olan konuşyor kim boş kafalı asıl siz,siniz. !!!! ::DD:D:

Average Member
    Giriş Tarihi
    12-10-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    140226

New Icon23 Doğro Söze ne Denir

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Şarapçı_Çetin Mesajı Göster
    piyasda en tutulan markalarda Pirwemiere var örnek :focus+next+amstard+yumatux bile bırak mx si. bize bu gidişle gelemez 1 senedir bekliyoruz piremierleri patent meselesiymiş yiyim patentini alman,alar kızarmış :D:D:D: bakın ss2 ler bile copy paste yapıp tüm kanalları acıyor Yazılımı ARGE,sini devamlı güncelliyorlar 100/75 cihazlar ve kart,lar. dogru degilmi yalan de hadi === ( Canpaare ) + ( speedyy ) ?*?? niye sustunuz ?
    AGZI olan konuşyor kim boş kafalı asıl siz,siniz. !!!! ::DD:D:
    Sayın: Şarapçı Çetin Kardeş gene Şarabı Fazla Kaçırdın erhal de hehehehe

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-05-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    13113

@şarapçıçetin dostum iyi güzel yazmışsın..dediklerien elbette katılıyorum ama şu yazdıklarını göndermeden önce bir gözden geçir be dostum...seni Türk Dil Kurumuna ihanetten içeri atacaklar valla....:puah::puah:

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı