Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: doruknet / tmkt süresiz ban edildiniz!

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

doruknet / tmkt süresiz ban edildiniz!

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi haydut
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi doruknet
    Alım/satım alanında yazdığınız ilanı kaldırdım. Forumun bu bölümü ticari satışlar için kullanılmaz. Üyelerin ellerinde bulunan genellikle 2. el ürünlerin değerlendirilmesi için açılmış bir bölümdür. Lütfen kuralları okuyun.

Kolay gelsin.

Bu bölüm altında elinizde bulanan 1.El yada 2.El her türlü ses ve görüntü amaçlı cihazın satışını gerçekleştirebilirsiniz.

buyrun kuraldan alınmış bir cumle tıpkı benim yaptıgım gibi elimdeki sıfır ve 2. el urunlerin satısı gerctekten kurallara aykırı bir durum yok ortada cok paraya ihtiyacım olan bir donemde beni zor duruma dusurdunuz belki de bugun biri alıcaktı o hoparlörü ve beni zor durumdan kurtaracaktı sanki bunları ithal eden benmısım gibi bayisi benmisim gibi davranıyorsunuz
    İthal etmeniz gerekmiyor. Hiç kimsenin 1. el 20 tane ürünü toplayacağı eşi dostu olmaz. Şu veya bu şekilde pazarlamaya aracılık yapıyorsunuz. Bu işte yanlış bir şey yok, yapabilirsiniz, ama bu forum bu tip çalışmalara kapalıdır. Burada üye olan yüzlerce cihaz bayisi, satıcısı, pazarlamacısı var, hangi biri burada ilan veriyor?

Durumunuz için üzgünüm, ama devamını getirirseniz kuralları uygulamak zorunda kalırım.

Koaly gelsin.

elimde hiç bir üründen 20 tane falan yok mesajımı yanlış okumuşsunuz adetli bulabilirim dedim sadece onu da belirttim 20 tane gibi çoık yüksek adetler bulamam dedim siz bulurum anlamışsınız herhalde elimde her üründe 3 er 4 er tane var bazılarından 1 tane ve hepsi benim ve akrabalarım adına herkesin bildigi magazalardan faturalı urunler bunda yanlış bir sey yok neden engellemeye çalıştıgınızı anlamıyorum
    Ben yanlış anladığımı sanmıyorum. Kaç tane bulacağınız, nerelerden topladığınız, kaça alıp kaça sattığınız beni ilgilendirmiyor. Kutusunda sıfır mal pazarlıyorsunuz. Ve bu forum sizin dükkanınız değil. Üyelerin ellerinde kalan ürünleri değerlendirmeleri için açılan bir bölümü ticari amaçlarla kullanmaya çalışıyorsunuz.

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi doruknet Mesajı Göster

genpa nın yarı fiyatına yani 315 ytl açılmamış kutusunda hiç kullanılmamış

ayrıca clsc 6-c de aynı şekilde hiç kullanılmamış açılmamış kutusunda yarı fiyatına yani 315 ytl

gerçekten bu teklif çok kısa bir süre için geçerli ve az adetli acele etmenizi ve bu bulunmaz fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederim
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi doruknet Mesajı Göster
    adetli olarak mevcut siz kac tane isterseniz temin edebilirim tabi cok falza adetlerden bahsetmiyorum yani 20 tane aynı modelden isterseniz temin etmem biraz zaman alır onun haricinde su anda iki modelden de elimde adetli olarak fiziksel stok mevcut

1 tanede avs 5.1 ev sinema sistemi var aynı sekılde kutusu acılmammıs kullanılmamıs orjinal sıfır bir halde ama ondan sadece 1 tane var
    Bunlar mesajlarınız. Belki unutmuşsunuzdur diye ekledim.

Uyarım geçerlidir. Konunun devamını getirmeyin, PM dahil olmak üzere pazarlama faaliyetinde bulunmayın.

peki ben sunu anlamadım benim elimde bu urunlerden 2 ser tane var kutusunda duruyo diye bunları buradan satamıyormuyum evde elimde kalmıs mal bunlar kimisi hediye kimisi benim satın aldıgım mal

dalga gectigimi sanmayın gercekten anlamadıgım icin yazıyorum yani satabilmem icin urunun kullanılmıs olma sartı mı var veya elimde sadece 1 adet olma sartı mı var bunları belirtirseniz ona gore yeni bir ilan acayım
    Son olarak anlayacağınız şekilde cevap vereyim.

Bu forumda alım/satım yapmayacaksınız. Size kuralları anlatmak için harcadığım zamana yazık.

nickinizle kişiliğinizin ne kadar uygun olduğunu ispatladığınız için teşekkür ederim .

kurallara uyarak istedigim kadar satış yaparım!

hadi satış yapma diyorsunuz alım neden yapamıyorum.

satış yapmamı belki engellersiniz de alımı biraz zor engellersiniz!!! bu nick i atarsanız forumdan baska nickle gelir alırım!!!
    nickim rahmetli kedimin adıdır. 50 yaşındayım hep "siz" diye hitap ederek saygı gösteririm ve anlamaya çalışırım. Sizi de ikna edebilmek için yarım saatimi harcadım, bildiğiniz yoldan devam edin.

Kolay gelsin.

Süresiz ban edildiniz!

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

Sanırım okuduğumuzu anlamada bir problem yaşıyoruz. Tekrar yazayım, bu forumda ticari amaçlı satış yapılmaz!

tmkt nickiniz de ban edilmiştir.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı