Uydumarket Banner  

15 sayfadan, 1. sayfa 1234567891011 ... SonSon
Gösterilen Mesajlar: 283 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Herkes Okusun

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    916

New Icon3 Herkes Okusun

kalkıp satılmayan cihazlara aylarca uğraşıp yazılım yapıldı,emek verildi MİLLET 1 milyon kişiye bedava server yok diye MAHKEMEYE VERMEYE KALKIYOR..bumu nextcilerin koruması BUNLARMI emek verilmeye değecek kullanıcılar UĞURLAR OLA...KORUMANIZ BUYSA SHARE YAZILIMLARI BİTMİŞTİR..KİMSE TEK KONU AÇMASIN..BEN SAĞ OLDUĞUM SÜRECE BU KONUYU GÖMDÜM BU NE rezill****r,bu ne kepazel****r ne saygısızlıktır ne terbiyesizl****r ARTIK yetti...
    Düzenleyen doktor : 23-12-2006 at 11:24

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    916

yazılım desteği sürüyor herkes son yazılıma dönsün...bunun üzrinden destek sürecek...kimse iyi ,kötü anlamda yada destek anlamında bile tek kelime yazmasın..
    Düzenleyen doktor : 23-12-2006 at 11:28

Senior Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    199008

Yazıklar olsun!!! :badprv: :badprv: :badprv: :devilprv:
    Düzenleyen Zehir1 : 23-12-2006 at 11:38

Member
    Giriş Tarihi
    28-07-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21448

hayırdır üstad sabah sabah esmişsin yine (üstad alıştık artık bu next köstekçilerine, ama sizlere köstek olamadılar ve görünen o ki olamayacaklarda. Sadece kuru gürültü yapıp duracaklar). Ayrıca INF serilerine yaptığınız süpriz için teşk. elleriniz dert görmesin

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-11-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    156359

usta bellıkı cok kızmıssın ama konuyu anlayamadık

Member
    Giriş Tarihi
    07-08-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    248171

zaten bizde başarılı olanlar hep aşağı çekilmek istenir kimse çalışıp onlar gibi olmaya bakmaz.Kıskananlar çatlasın...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    15-05-2004
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    13916

Üstad ne desen haklısın bizim millete iyilik yaramaz o kadar emek harcandı yazılım yapıldı verildi adam tutmuş üstüne birde server istiyor burda amaç yazılımı vermek next kullanıcılarına teknolojiyi taşımaktır.Next free server kuruluşu değildir ayrıca fmb kullanıcıları 1mb lık epromu olan cihaza daha ne yapılabir bir düşünün ve kendinizi yargılayın başkalarını değil.
    DOKTOR üstadın dediği gibi daima next
    saygılar.

saygılar

Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2006
    Mekan
    61 Trabzon
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    190723

slm arkadaşlar birkac şeyde ben ekliyeyim uzun zamandır turkiye forma üyeyim elimizde olan en güzel ve en aktif site yani (altın yumurtlayan tavuk gibi) aynı zamanda elektronikciyim ve servisim forumu hergün takip ediyorum bakıyorum sacma saban yazılar cok yazılım verilmişse veren hocararımız veriyo zati elinden geleni yapıyolar bence şu niye yok bu niye yok diye yazmanın bi anlamı yok gereksiz karalamanında bi anlamı yok yapılanlara tşk etmesini bile beceremezken bu kişiler bu emeklerinden sebep bizlerden parada talep etmezken bazı arkadaşlar itham bile ediyo gercekden cok ayıp + bu işi anlayanlar yapsın artık yeter doktoru,kasapı,öğretmeni herkes yazılım atıyo neredeyse tamircilerin işi bitti herkes işini yapsın ve yapılana saygı göstersin varsa vardır yoksa yoktur bu gibi siteyi bir daha bulamayız ve doktor gibi ,mach1 gibi ve daha onun gibi bircok değerli ustadımızın kalbini kırmamaya özen gösterelim tşk.ler herkese başarılar. murat usta

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-03-2004
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    6912

doktoru yine kızdırmış anlaşılan ama doktorum sende bu kişilerin hep olacağını kabul et artık bunların sayısı bizim gibi sizleri takdir edip teşekkürlerini sunan binlerce nextçinin yanında hava civa. üzmeyin kendinizi.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    29472

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi doktor Mesajı Göster
    kalkıp satılmayan cihazlara aylarca uğraşıp yazılım yapıldı,emek verildi MİLLET 1 milyon kişiye bedava server yok diye MAHKEMEYE VERMEYE KALKIYOR..bumu nextcilerin koruması BUNLARMI emek verilmeye değecek kullanıcılar UĞURLAR OLA...KORUMANIZ BUYSA SHARE YAZILIMLARI BİTMİŞTİR..KİMSE TEK KONU AÇMASIN..BEN SAĞ OLDUĞUM SÜRECE BU KONUYU GÖMDÜM BU NE rezill****r,bu ne kepazel****r ne saygısızlıktır ne terbiyesizl****r ARTIK yetti...
    şimdi konu nereden çıktı, yani bu mahkeme olayı nereden çıktı, kim dile getirdi bilmiyorum ama kim bunu yaptıysa çok ama çok ayıp etmiştir. niye bugun x serisi yaklaşık olarak 1 milyon sattığı Doktor tarafından söylendi, bu demektir ki bu mahkeme iddasini dile getiren zat 1 milyon kişinin hakkını aldı, yedi bitirdi. konunun nasıl cereyan ettigini bilsem daha iyi yorum yapma imkanım olacak. ama şimdi kendimce bir şeyler söylemek istiyorum. next alan arkadaşlar sizler hiçbir zaman pişman olmadız / olmayacaksınızda.

1-bir bakın verilen sözlere bir bakın, belli sayıda imkanlar ölçüsünde size 10000$ pakettleri izleme imkanı sunuldu, 5 neational geographic, 5 discovery, 2 animal planet, 4 mtv, 3 vh1, 10 dan fazla film kanalları hbo, hallmark, dilmnet2,3 vs. dahası en çok ragbet gören kısım olan ***** olayı hiç saydınız mı bilmiyorum ama bende saymadım neredeyse 40 veya daha fazla vardı. size cihaz satın alırken kimse ileride 40 tane ***** izleyeceksiniz demedi, demedi ama yinede bu hizmet verildi eger insan gibi oturup konuşursak anlaşırsak, saygı çerçevesinde hareket edersek, kimsenin hakkını yemez isek, hakaret sarfetmez isek sizlere hizmet devam edecektir ama bu size bagli, biz üstadlarımıza destek olacagımız yerde nedense bence bunu yapan nextciler degil, kim oldukları muallak ama nextci degiller. her çıkan yenilik karşısında duvar gibi karşınızdalar, niye o yok niye bu yok, diye konuşanlar var. ya çok ilginçtir bir yorum yazıldı burada shareli yazılımlar için dendi ki, Mach1 üstadda hatta hatırlayacaktır o yorumu, hiç bir extra özelliği yok dendi bu yazılımın :crashs: arkadaşlar üstad sizin için çabalayıp duruyor, keza doktor öyle. size verilen yazılımla makinanın ötmesini, uçmasını bekliyorsanız malesef next bunu yapmıyor :puah: ileride oda olur mu bilemem ama yanlış yerde şuan için yanlış istekte bulunuyorsunuz demektir. bu platform birbirimize kullanıcı - üretici parelelinde sürekli destek vermiştir / verecektirde. üç beş kişinin menfi hareketleri ne next kullanıcısını yıldırır ne de üreticiyi nede Mach1 üstad gibi doktor gibi değerli insanları yıldırır.

2- diğer bir husus 8000 lere niye gelmedi, yav kardeşim şuan nextin kaçtane modeli var söyleyin bana saymnadım ama 30 a yakın vardır şimdi düşünün üretici firmanında kendine göre cizdigi ekonomoik göstergelere göre hareket eden program ve projeleri vardır. nextte share olayı tahminimce 9000 lerin dişinda verilmeyecekti, üretici firma kullanıcı taleplerine kulaklarını tıkamadı ve imkanlar ölçüsünde sizlere bizlere share destegini verecegini söyeldi. ve ekledi, superluslara verilecek ama x serisine şuan muallak dedi. şimdi düşünün bu insanlar başta Mach1 üstad imkanları zorladılar, kimseyi mümkün olan ölçüde kırmamak için yazılımlar makinanın hardware ölçüsünün yettiği kadarıyla bazı serilere verildi. niye bazı serilere verildi bence bunun çok haklı nedeni var ama bir kaçtanesini söyleyeim. üretici firmanın ekonomik politikası, hardware yetmemezligi, kullanıcı sayısı ve talep.... daha sıralanabilir ama bence bu kadarı bile kafi. firma 8000 leri veya diger hiçbir serisi satarken sizlere bizlere server garantisini bırakın sahring yapma garantisi verdi mi böyle bir söz çıktımı bırakın sharingi emu destegi bile verilecek dendi mi? bunlar denmemesine , söz verilmemesine ragmen, taahhüt edilmemesine ragmen bu kadar sizler bizler için çırpınan, destegini esirgemeyen next camiasını niye üzüyorsunuz? niye saygısızlık yapıyorsunuz? niye hakaretler yagdırıyorsunuz?

3-bence bu hiç yakışık kalmıyor, yani yapılan hakaretler, saygısızlıklar niye mi? gerçek nextciler hiç bir şekilde böyle bir çukura düsşmezler işte birkaç ispatı: sharingli yazılımların hiçbir yeniliği extrası yok dendi, bir başlık açıldı bir kullanıcı ratafından, next benim markam diye adamlar çekemedi geldiler o başlığa bile saldırılarda bulundular, cw niye yok diye saldirilada bulundular.... uzayıp giden daha bir çok sanki yanlı gibi kokan defalarca tepki var. tepki verilecek tabi gercektiginde ama share yazılımlar verilmiş, daha ne olacak. ya piyasada free serverlar dolaşıyor, bir sürü site var yakında bu ortam daha da artar demiştim daha artacakta. next 20,000 tane bilgisayarı olacak ki, sizlere yani hepimize bugun next kullanıcısının 2,000,000 kişi oldugu düşünülürse ancak yeter diye düşünüyorum. demekki bir şeyler talep ederken birazda imkanlar düşünülmeli. dreamboxindan tutunda humaxinina daha bir çok cihaza kadar shgaring destegi verecez, sizlere free server diyen firma var mı? hayal görmeyin lütfen, buna ragmen next camiasını sizleri bizleri yanlız bırakmamaya çalışıyor imkanlar nezlinde.

3-bana kalırsa bendaha 10 sayfa daha yazarım ama sizlerin zamanının okadarda almak istemiyorum. sözlerimi şu cümlelerle bitirecem arkadaşlar. next camiasının yaptığı hizmetler ortada bakın karar verin ama vicdanınızla ters düşmeyin. diğer hususta ise, lütfen Mach1 üstad ve doktoru küstürmeyelim, bakın size bir örnek vereyim birgün foruma girdim saat 01 veya 02 civarlarıydı mach1 üstad emu *** veriyordu o sırada birçoğumuz mışıl mışıl uyurken o sizlere hizmet sunuyordu, yani şimdi bu insanlara teşekkür edilmez, saygı duyulmazda ne yapılır. Mach1 üstad ve doktora duyrulur; gerçek next kullanıcıları arkanızdadır, verdiğiniz desteginde farkındadır, yaşananan bir kaç münferit olay kullanıcıların tamamını baglamaz, biz sizlerle gurur duyuyoruz. saygılarımla....
    Düzenleyen makbal : 23-12-2006 at 12:22

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2004
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    34980

sevgili arkadaşlar unutmayınki kullandığınız 2000'ler bir efsanedir....gerek hız gerek pratiklik açısından bir efsanenin başlangııcıdır 2000'ler....bence 2000'lerinizin kıymetini bilin....cihaza sadece emu yada o kanalı açtı bu kanalı açtı gözüyle bakmayın....kullandığınız next uydu alıcıları teknik donanım olarak türkiyede uydu alıcılarının gelişmesine katkı yapmış öncülük etmiş uydu alıcılarıdır....2000'lerdeki hızı menü pratikliğini ve desteğini kolaya kolay hiçbir makinada bulamazsınız....
    Düzenleyen lodos : 23-12-2006 at 12:18

Senior Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    199008

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi lodos Mesajı Göster
    sevgili arkadaşlar unutmayınki kullandığınız 2000'ler bir efsanedir....gerek hız gerek pratiklik açısından bir efsanenin başlangııcıdır 2000'ler....bence 2000'lerinizin kıymetini bilin....cihaza sadece emu yada o kanalı açtı bu kanalı açtı gözüyle bakmayın....kullandığınız next uydu alıcıları teknik donanım olarak türkiyede uydu alıcılarının gelişmesine katkı yapmış öncülük etmiş uydu alıcılarıdır....2000'lerdeki hızı menü pratikliğini ve desteğini kolaya kolay hiçbir makinada bulamazsınız....
    katılıyorum...:bravo: :bravo: :bravo:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-11-2004
    Mekan
    14 Bolu
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    45899

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi makbal Mesajı Göster
    Mach1 üstad ve doktora duyrulur; gerçek next kullanıcıları arkanızdadır, verdiğiniz desteginde farkındadır, yaşananan bir kaç münferit olay kullanıcıların tamamını baglamaz, biz sizlerle gurur duyuyoruz. saygılarımla....
    + 1
    Saygılarımla

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    216372

Ey baska firmanın uydu alıcını kullanıpta gelıpte bu forma kotu amacla yazan rezıllık,kepazelık yapan o ınsanlar!!!!! aklınıza ve mantıgınıza sıgmayacak sekılde emege saygısızlık yapan,modern,cagdas akılcı dusunmeyıpte next ın yaptıgı bu durumu hıce sayan o terbıyız ınsanlar!!!! nedır bu bızlerın ve @doktor umuzn oldugu su an kı durum.....

Sizleri once EMEGE SAYGIYA DAVET EDIYORUM!!!!!!! Su ana degın gecesını gunduzune koyan sabahlara kadar uykusuz kalan bır emek veren @doktor ve @mach1 ustadlarımızdan OZUR DILEMEYI VE ELLERINDEN OPMEYI bır borc bılın.... el opmekle dudak asınmaz...yeter yaptıgınız bunca AYIP...kENDINIZE GELIN..
    Ben burada next ın ve ustadların avukatı degılım..bılhakıs once bır ınsan gıbı dusunce ve fıkırlerımı beyan edıyorum ve edecegımde..BEN BIR NEXT FANATIGIGIM..Bunca yapılan terbıyesızlıge de boyun egemem..O ınsanlar yuzunden de ben ve benım gıbı ınsanlar da magdur kalamaz..YETER ARTIK !!!bUNCA YAPTIGINIZ bızlere karsı terbıyesızlık YETER!!!!

Hangı uydu alıcısını kullanıyorsanız kullanın BU NEXT I cekemenın derdı nedır..derdı tasası sıze kalmadı kalmayacaktıırda...EMEGE SAYGI DUSUNCELERE SAYGI PLATFORMUNDA ınsallah bırseyler ogrenırsınız...

2.BOLUMDE ıse sunları soylemek ıstıyorum;Next kullanıcılarından istiramım lutfen ustadlarmıza karsı ve karsılıksız emek veren @doktor,mach1 ve next calısanları ıcın onyargılı yaklasma ıcersınde olmamalı daha cok BIRLIK VE BERABERLIK TAM ZAMANI dıyerek ayakta duran BIR NEXT kullanıcısı olalım..Yazılarımıız yazarken cok dıkkat edelım etmeyenlerı uyaralım...

@doktor ve mach1 ve de next ıcın calısan tum ınsanlara saygımın bır ıfadesı olarak ceketımın dugmesını onunuzde gormesenızde hıslerımle sıze gonderıyorum ve de saygıyla egılıyorum....sızlerı seven bır next FANATIGI ...

SEVGI VE SAYGININ ULASTIGI ENGIN NOKTADAKI "O" INSANLARA ...........
    POLONYALI
    Düzenleyen POLONYALI : 23-12-2006 at 12:55

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    8511

next......next...... next...............

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-06-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    17868

Next kullanıcıları hiç bir zaman mağdur olmamıştır. hocalarımız da hep bunun için çalışmıştır.önce emeğe saygı duymayı öğrenmemız lazım Türk mileti olarak.ben hocalarımızın önünde saygıyla eğiliyorum.herşey için tşk.ler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    6289

olaya sebep veren kişinin şahsım adına next kullanıcısı olduğunu sanmıyorum..nedense fatura hep biz next kullanıcılarına çıkıyor.kolay gelsin

Member
    Giriş Tarihi
    19-04-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    209119

Tüm Next'çi arkadaşlar bana paranoyak diyebilirsiniz belki ama bu olay komplo olabilir. Biz yeter ki birlik olalım...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-01-2005
    Mekan
    05 Amasya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    62651

bu ne ya rezillik onu diyenin allah belasını versin.. ulan o kadar emek verildi.. verilmeyecek denilen cihaza bile yazılım cıkarıldııı.. bu kadar belesci olmayın .. hersey sınırlıdır.. cok izlemek istiyosan ozel kurulan serverlar var git ona uye ol 1 yıl sorunsuz izle ...tps suydu buydu.. 100 ytlye yıllık mct ve ***view ler dahil veren server var bence cok para degil git uye ol.......

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-07-2004
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    18655

Haksız rekabet buna derler işte. Yapamıyorsan bari emekleri hiçe sayıp yıkma.

15 sayfadan, 1. sayfa 1234567891011 ... SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı