Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 17 mesajdan 1 ile 17 arası

Konu: Au'dan Kurtulup Eskİ Emuya DÖnÜŞ İÇİn Buraya

Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    64 Uşak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    377

Au'dan Kurtulup Eskİ Emuya DÖnÜŞ İÇİn Buraya

SUNNY CİHAZINI TEKRAR ESKİVERSİYONUNA DÖNÜŞTÜRME ŞEKLİ

1-ÖNCELİKLE CİHAZ KAPALI İKEN KUP 216 AÇILIR BURADA NEW VERSİON BİNARY YAZAR ARDINDAN TEKRAR FİLE OPEN YAPILIR VE BURADAN 6.1.6 LOADER SEÇİLİR.KUP DOSYASINDA OLD VERSİON BİNARY YAZISI ÇIKAR HEMEN YANINA MOUSE İLE TIKLANIR VE 12345 RAKAMLARI KLAVYE İLE TUŞLANIR.SUPER VİZOR MODU YAZISI ÇIKAR[BU İŞLEMLERİ YAPINCAYA KADAR CİHAZ KAPALI OLACAKTIR]

2-TEKRAR AYNI KUP DOSYASI İLE FİLE OPEN YAPILIR VE ORADAN YÜKLEMEK İSTEDİĞİN
    İZ SUNNY ORİJİNAL YAZILIMINI SEÇİNİZ.[ATMACA’NIN DOWNLOAD SAYFASINDAN CİHAZINIZA UYGUN YAZILIMI ALIN H/W DİKKAT LÜTFEN]BU İŞLEMİDE YAPTIKTAN SONRA CİHAZI ARKA ANAHTARINDAN AÇIN.CİHAZA YÜKLEME BAŞLAYACAKTIR.

3-YÜKLEME BİTİNCEYE KADAR CİHAZI KAPATMAYIN.

4-YÜKLEME BİTTİKTEN SONRA CİHAZINIZ AYNI ESKİ VERSİYONA YANİ EMUSUZ VERSİYONA DÖNECEKTİR.[YİNE LOGOLU- OYUNLU V.S]

5-AYRICA BU ŞEKİLDE ESKİ AU EMUYU SON VERMİŞ OLURSUNUZ.

6-DAHA SONRA TEKRAR İLK EMU VERSİYONUNU YÜKLEMEK İSTERSENİS KUP 226 İLE EMU DOSYASINI YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.ÇÜNKİ BEN ÖYLE YAPTIM İLK EMU YAZILIMI DAHA GÜZEL BENCE.

7-BUNU BÖYLE AYRINTILI BİR ŞEKİLDE AÇIKLAMAMIN ASIL SEBEBİ BANA BU KONUDA KİMSE YARDIMCI OLMADIĞINDAN[DUNE VE ALTANSAT USTA HARİCİNDE] BENİM DURUMUMDA OLAN ARKADAŞLAR BUNLARDAN FAYDALANSINLAR.BİLGİ BENCE BU ŞEKİLDE PAYLAŞTIKCA ÇOĞALIR. :shout:

8-ARKADAŞLAR BU ŞEKİLDE RAHATLIKLA İŞLEMİNİZİ YAPIN SİSTEM SÜPER HA AYRICA ŞU KUP 208 İLA 212 TANITMA OLAYI VARYA ORADA KUPATSKY İLE YÜKLEYİN YAZMIŞLAR YÜKLEYENELER CİHAZI OTOMATİK FLASHI KİLİTLENİR BUNUDA BELİRTSELERDİ İYİ OLURDU AMA SAKIN BENCE O DOSYAYA GÜVENMEYİN ÇÜNKİ ONUNLA BİR ARKADAŞIMIN FLASHI KİLİTLENDİ VE SERVİSE GÖNDERMEK ZORUNDA KALDI.BUDA KISA BİR UYARIYDI BENCE.

SAYGILAR SUNARIM BEN SPİDER KÖTÜLERİN DÜŞMANI İYİLERİN HİZMETKARI

Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    81 Düzce
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3637

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi spider
    SUNNY CİHAZINI TEKRAR ESKİVERSİYONUNA DÖNÜŞTÜRME ŞEKLİ

1-ÖNCELİKLE CİHAZ KAPALI İKEN KUP 216 AÇILIR BURADA NEW VERSİON BİNARY YAZAR ARDINDAN TEKRAR FİLE OPEN YAPILIR VE BURADAN 6.1.6 LOADER SEÇİLİR.KUP DOSYASINDA OLD VERSİON BİNARY YAZISI ÇIKAR HEMEN YANINA MOUSE İLE TIKLANIR VE 12345 RAKAMLARI KLAVYE İLE TUŞLANIR.SUPER VİZOR MODU YAZISI ÇIKAR[BU İŞLEMLERİ YAPINCAYA KADAR CİHAZ KAPALI OLACAKTIR]

2-TEKRAR AYNI KUP DOSYASI İLE FİLE OPEN YAPILIR VE ORADAN YÜKLEMEK İSTEDİĞİN
    İZ SUNNY ORİJİNAL YAZILIMINI SEÇİNİZ.[ATMACA’NIN DOWNLOAD SAYFASINDAN CİHAZINIZA UYGUN YAZILIMI ALIN H/W DİKKAT LÜTFEN]BU İŞLEMİDE YAPTIKTAN SONRA CİHAZI ARKA ANAHTARINDAN AÇIN.CİHAZA YÜKLEME BAŞLAYACAKTIR.

3-YÜKLEME BİTİNCEYE KADAR CİHAZI KAPATMAYIN.

4-YÜKLEME BİTTİKTEN SONRA CİHAZINIZ AYNI ESKİ VERSİYONA YANİ EMUSUZ VERSİYONA DÖNECEKTİR.[YİNE LOGOLU- OYUNLU V.S]

5-AYRICA BU ŞEKİLDE ESKİ AU EMUYU SON VERMİŞ OLURSUNUZ.

6-DAHA SONRA TEKRAR İLK EMU VERSİYONUNU YÜKLEMEK İSTERSENİS KUP 226 İLE EMU DOSYASINI YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.ÇÜNKİ BEN ÖYLE YAPTIM İLK EMU YAZILIMI DAHA GÜZEL BENCE.

7-BUNU BÖYLE AYRINTILI BİR ŞEKİLDE AÇIKLAMAMIN ASIL SEBEBİ BANA BU KONUDA KİMSE YARDIMCI OLMADIĞINDAN[DUNE VE ALTANSAT USTA HARİCİNDE] BENİM DURUMUMDA OLAN ARKADAŞLAR BUNLARDAN FAYDALANSINLAR.BİLGİ BENCE BU ŞEKİLDE PAYLAŞTIKCA ÇOĞALIR. :shout:

8-ARKADAŞLAR BU ŞEKİLDE RAHATLIKLA İŞLEMİNİZİ YAPIN SİSTEM SÜPER HA AYRICA ŞU KUP 208 İLA 212 TANITMA OLAYI VARYA ORADA KUPATSKY İLE YÜKLEYİN YAZMIŞLAR YÜKLEYENELER CİHAZI OTOMATİK FLASHI KİLİTLENİR BUNUDA BELİRTSELERDİ İYİ OLURDU AMA SAKIN BENCE O DOSYAYA GÜVENMEYİN ÇÜNKİ ONUNLA BİR ARKADAŞIMIN FLASHI KİLİTLENDİ VE SERVİSE GÖNDERMEK ZORUNDA KALDI.BUDA KISA BİR UYARIYDI BENCE.

SAYGILAR SUNARIM BEN SPİDER KÖTÜLERİN DÜŞMANI İYİLERİN HİZMETKARI
    usta cahiLLiğimi bağışLa ama au noLuyor ya?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    2806

@spider,

Bilgi için çok teşekkürler. Gerçekten gerekliydi.

selamlar.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2004
    Üye No
    1734

oziselektronik : AU auto update demek yani kendi kendine otomatik keyleri bulma...

New Member
    Giriş Tarihi
    18-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    3186

hocam 6.1.6 versiyonu bulamadı yardımcı olurmusunuz

Member
    Giriş Tarihi
    23-02-2004
    Mekan
    39 Kırklareli
    Üye No
    4058

6.1.4 yazılımını aarıyorum.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    1445

değirmenci ve ggg bu yazılımlar loader yazılımı ise BL618v1_conv.zip bu loader olur mu sizlere,link aşağıda bide burayı dikkatli okuyunuz.

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    1276

ben kitleddim peki illaki servisemi gitmesi lazım

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    382

@sevgili spiderman lütfen kurallara uyalım büyük harf kullanmıyalım.Ayrıca kupatsky 208 ile bl212conv.bin dosyası için söylediklerine katılmıyorum yüz :love: lerce makina denedim arkadaşım klitlenme söz konusu olmamıştır.
    Düzenleyen dune : 02-03-2004 at 21:28

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    1276

hocam ben yanlışlıkla bl212 dosyasını yükledim şimdi cihayla irtibat kuramıyorum nasıl cozerim acaba

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    3427

Spider selamlar merak ettimde bu 616 'yı nereden buldun veya bulabilirim.

Sevgilerimle

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    382

616 ve 618 forumda var

Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2004
    Mekan
    33 Mersin
    Üye No
    2973

Sevgili kamilaa öncelikle Kupatsky 208 ile bl212conv.bin dosyasını tanıt sonra spider in tarif ettiği ğibi yazılımları tekrar yükle büyük olasılıkla düzelecektir düzelmezse servis yolu gözüktü demektir.Kolay gelsin sevgilrimle

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    1276

sevgili yurttas ben kendim flaşı degiştirdim tekrardan yükleme yaptım öyle düzelttim selamlar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    3427

Spider Selam senin dediğin programda yani Kup216user.exe 'de old version yazısının yanında 12345 yazınca altta ki bir mesaj çıkıyor.

(~O^) : This tool help you keep your Set from crashing !

halbuki Kup208.exe programında old version yazısının yanında 12345 yazınca supervisor mode oluyor.

1-Şimdi ilkinde neden Supervisor olmuyor.

2-Ve ikincide de yazdığım gibi supervisor olanda yani Kup208.exe ile orginal yazılımı yani 13-11-2003 recever yazılımını yükleyebilirmiyim...???

3-yada ne yapmalıyım

Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    64 Uşak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    377

soneralp (~O^) : This tool help you keep your Set from crashing ! bu bendede oldu ama tekrar dene daha sonra bu yazı gelmiyor vallahi ben böyle denedim oldu

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    1567

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi spider
    soneralp (~O^) : This tool help you keep your Set from crashing ! bu bendede oldu ama tekrar dene daha sonra bu yazı gelmiyor vallahi ben böyle denedim oldu
    arkadaşım sen 226, 228 ile yaparsan böyle der. Bu işlemi kup 208 ile yapman lazım. Kup 208 forumda sunny programları kısmında var. Kolay gelsin

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı