Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 23 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: admin.ustaların dikkatine. GM 9200-9400 için emu olduğunu iddia eden yazılım?

Starting Member
    Giriş Tarihi
    18-02-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    3182

admin.ustaların dikkatine. GM 9200-9400 için emu olduğunu iddia eden yazılım?

GM 9200-9400 için emu olduğunu iddia eden yazılımı aşağıdaki linkte veriyorlar. bir kontrol edip yüklememiz için öneride bulunur musunuz? teşekkürler :help1:

javascript:popup('goldmaster 9200-9400 Emu ok.zip')
    Düzenleyen seyreden : 28-02-2004 at 13:04

Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1036

yalan

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Buradan duyurulmayan hiçbir yazılımı kullanmayın !

Starting Member
    Giriş Tarihi
    18-02-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    3182

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Bulent Tekcan
    Buradan duyurulmayan hiçbir yazılımı kullanmayın !
    zaten kullanmıyorum da ustam.. siz bi kontrol edip bize bildirseniz.. yakmıyalım makinayı:)

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Bakın Antalyali zaten GM nin en büyük servislerinden biri.O yalan diyorsa zaten benim diyecek birşeyim yok.Kaldıki bundan sonrada merak edip umarım denemezsiniz.

Sevgiler

Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1036

Adamın birisi bu linkte güzelce yazılımı koymuş.Ama yazılım nasıl oluyorsa yüklemeyi cihaza kabul ettiriyor.Ancak yükleme esnasında flasha zarar verdirtiyor.Ve flash yüklemeyi kabul daha yükleme esnasında cihaz error veriyor.......Neden bunu yapmış anlamadım.

New Member
    Giriş Tarihi
    10-02-2004
    Mekan
    08 Artvin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2295

Adamın işi gücü yok bunu hazırlamış galiba neyse antalyalı sen denedin galiba tam bir acıklık getirirmisin

Starting Member
    Giriş Tarihi
    18-02-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3122

Arkadaşlar bu yazılım tam manası ile olmuyor mu.Açıklık getirirseniz memnun oluruz.
    Selamlar

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    7

Arkadaşlar hangi konuya açıklık getirilmesini istiyorsunuz anlamak mümkün değil dosyanın işe yaramaz olduğu Flash'a zarar verdiği açıkca yazılmış daha ne açıklanacak ???

Saygılar...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

yani kısaca cihazınız uçuyormuş... cihazı uçurmak isterseniz o yazılımı yükleyinmi deseydi..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    33 İçel
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3805

sanırsam iç yapı bakımından topfield 3000cim ve goldmaster sat 9400cim birbirine benzer yapıy sahip ve fark sadece flashta olması lazım.yani topfielde emu çıkması demek goldmastera da çıkacagının %90 lık bi habercisidir. :write:

Member
    Giriş Tarihi
    01-03-2004
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    5202

ya ben denedim. denildiği gibi error verdi hemen başında sonra bağladım cihazı tv ye normal olarak çalışıyor ve yazılım eskisi gibi... bi problem göremedim yani. ama bu yazılımın sallama bişeymiş. neden yayınlandığına anlam veremedim.

Awaiting Email
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    407

iyide antalyali madem bu yazılım sahte ve palavra o zmaan goldmaster neden adam gibi bir yazılım çıkarmıyor.Goldmaster sahiplerinini suçu ne Madem GM'nin yetkililerinden birisi sensin ELİNE ÜŞENMEDE BİR EMU YAZ he yok efendim GM lere olmuyo derseniz Gülkerim Çünkü sonuçta bu cihazların içindeki teknoloji aynı yani afirmasına uyan yazılım b firmasınada uyar hale getirebilir.İnsanları uyutmayalım eliniizi çabuk tutun yoksa GM satacak bir müşteriniz dahi kalmayacak tabi hala GM alıp üstüne bilmemkaç dolar veripte İ****o almak isteyen çok akıllılar yoksa...
    Şimdiden kolay gelsin GM çalışanları!!!!!!

Senior Member
    Giriş Tarihi
    04-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    5527

Arkadaşım neden çok acele ediyorsun.Zaten yeni modellerin emu yazılımları var.Neden satamasınlarki.

New Member
    Giriş Tarihi
    10-02-2004
    Mekan
    08 Artvin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2295

Size bir şey söyliyim goldmaster servislerinde cı 9400 emu yazılımları gelmiş ama sadece servislere vermişler. Demek ki önce gm servislerinin cebi dolacak. Bu bilgiyide bir servisten ögrendin. Tabi vermedi.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    987

bilent ve antalyalı hocama.....cumartesi 9400 cı nın yazılımını firmadan aldığım makinadan makinaya attım sorun yok. kendileri çıkardıklarını söylediler. yazılımı alamadım. sadece ilginç ama emuyu makinadan makinaya attım. elimde mevcut.
    hatta. adresini firma ismini yazmıyorum. burayı kullanarak vereceklerini söylüyorlar. şu an siteye girince aktif olmadığını göreceksiniz. 1-2 güne açacaklarını söylediler. yazılımlar bana ulaşınca haber vereceğim. herkese kolay gelsin

Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1036

Evet makinadan makinaya oluyor.Ancak hangi makinayaya sahip olacak kullanıcı.Şu an için zaman alcak ama oda olur.Sanırım uğraşıyorlar.Mkainalarda soft olarak nete verceklermi bilmiyorum.Önümüzdeki günlerde yaparlar.
    1-2 ay içindede bende Gm ye ait bir çok yazılımıda sitemden kaldırıcam.Kendi hallerinde uğraşsınlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    987

antalyalı kod girme çok güzel gm9400 cı da ancak ...5 için 012000 provayderi açınsa save yapmıyor neden biliyormusun. yazlımlar gelince upload edecem.kolay gelsin

Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1036

Goldmaster uydu alıcılarına ait yazılımıları sitemden kadlırıcam dedim yenilerini siteye aktarma yapıcam demedimki.Yanlış anlaşılma olmasın.Adamların sorunlarını ben cevaplamaktan yoruldum.Artık kendileri uğraşsınlar.Herkesin dilinde gm den bıkkınlık var.Ben sadece Gm cihazı olanlara yardım olsun diye site den yazılım yükleme sorunlarınızı hallediyim sıkıntılarınıza yardımcı olayım dedim.Ancak malesef karşıdan olumlu sinyalleri alamıyorum.Gm servisliğini bende bırakıcam.Ama bilgim dahilinde sizlere de yardımcı olmaya çalışıcam.dediğm gibi 1-2 ay daha sizlere yazılımların sorunları hakkında yardımcı olmaya çalışıcam.Ondan sonra bulabildiğiniz yardımlarla devam edicek gm kullanıcları.Kendileri risk almadan kendi istelerinde yazılımları yayınlamak istemiyorlar.
    Sebebinide bilmiyorum.Bende ''sit thir at them''' :) artık
    Onlar için vakit kaybetmek istemiyorum.

Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1036

Yanlız yazılım için tf serisinde flashı söküp değişiklik yapabilirseniz olur.Yoksa gm türü sw de ancak öyle olur.Tf ye dönmesi gerekmektedir.

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı