Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: next 2000 cı plus ve diseq motor yardım lütfen

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    594

Unhappy next 2000 cı plus ve diseq motor yardım lütfen

arkadaşlar haftaya next 2000 cı plus,120 bilsat anten,sharp 0.4 lnb ve diseq motor alıcaktım.ancak başka bir uyducu arkadaş bana 2000 cı plus ile diseq motorun çalışmayacağını söyledi ve ben şimdi iki uydu satıcısının sözleri arasında şaşırdım kaldım.lütfen bir açıklama.herkese kolay gelsin... :badprv:

Member
    Giriş Tarihi
    14-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    2701

Merhaba,
    Ben Sunny 7010 DCI Modelini geçen hafta Aldım.
    120 CM Goldmaster Ofset Anten, Goldmaster 0,4 LNB, Goldmaster Disesq 1,2 Motorla
    Şahane bir şekilde izliyorum.Banada Aynı şeyleri söylemişlerdi. Sana Sunny almanı tavsiye ederim.Saygılar.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi faracrasher
    arkadaşlar haftaya next 2000 cı plus,120 bilsat anten,sharp 0.4 lnb ve diseq motor alıcaktım.ancak başka bir uyducu arkadaş bana 2000 cı plus ile diseq motorun çalışmayacağını söyledi ve ben şimdi iki uydu satıcısının sözleri arasında şaşırdım kaldım.lütfen bir açıklama.herkese kolay gelsin... :badprv:
    arkadaşım sana onu netx2000ci'da diseqc motorun çalışmayacagını söyleyen esnaf sana yalan veya yannış açıklamada bulunmuş.sana ne tavsiye ettigini bilmiyorum ama tıkır tıkır çalışıyor hemde diyer bazı uydu alıcılarındaki gibi bir uyduda ince ayar yapınca diger uyduların ayarlarını bozmuyor.sen başkasına git bence ya bilmiyor,ya yalan söylüyor.

saygılarımla

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi strat
    Merhaba,
    Ben Sunny 7010 DCI Modelini geçen hafta Aldım.
    120 CM Goldmaster Ofset Anten, Goldmaster 0,4 LNB, Goldmaster Disesq 1,2 Motorla
    Şahane bir şekilde izliyorum.Banada Aynı şeyleri söylemişlerdi. Sana Sunny almanı tavsiye ederim.Saygılar.
    arkadaşım faracrasher sizden hangi uydu alıcısını almalıyım diye bir soru sormamış.üstelik burası next sayfası lütfen.....

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    594

herkese teşekkürler

saolun arkadaşlar ben gene next ten vazgeçmem artık haftaya alıyım sistemi,tabii next 2000 cı plus ellerine geçtiyse.bulmak çok zorlaştı bu aralar.yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. :banana:

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı