Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: basit bi soru!!

Starting Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2004
    Üye No
    4674

basit bi soru!!

arkadaşlar ben skystar2 almayı planlıyorum ama çanak lnb filan kısmını biraz araştırdım ama pek anlamadım aldıktan sonra sorun yaşamamak için cebide yakmıcak nasıl bi sistem hazırlayabilirim. ayrıca hem turkçe hemde güzel olan yaqbancı kanalları seyretmek için hangi uyduları tercih etmeliyim.(hotbird ve turksat yeterli olurmu) herkese slmlar bu arada boyle bi site olması super yapanlardan allah razı olsun valla :)

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    6

Merhaba ,

Hotbird ve Turksat uyduları başlangıç için iyi seçenekler.İleride belki Hispasat'ı da düşünebilirsiniz.

Çanak fazlaca sorun olmasa gerek.Nereden yazdığınızı bilmiyorum ama İstanbul ve pek çok il için 90 santimlik çap yeterli oluyor bu iki uydunun alımında.Fiyatlarıda 9 USD ile 70-80 USD arasında değişiyor.
    LNB için de durum farklı değil.11 USD ile 70 USD arasında değişen fiyatlar mevcut.Ayırt edici özellik kalitelerinde.
    Forumu biraz daha gezerseniz , kullanıcılarımızın tercih ettikleri markaları ve şikayetçi oldukları ürünleri görüp daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz.

Aramıza hoşgeldiniz..

Saygılarımla...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık