Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: bunver2001

Starting Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    2769

New Icon3 bunver2001

arkadaslar next 8000 cihazına elle *** girerken internetten tarayıpta buldugum bazı kanalların sifrelerini girmek istedim.sifrelerin girildigi ve sifreleme türlerinin görüldügü ekran geldiginde i**** girdigimde sifresini girecegim kanalın girilecek alanı yok.bunu bu alana nasıl kayıt yapabilirim. :mad: :mad:

New Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    793

YENİ YAZILIM MASTER2 KASIM 21
    ESKİ YAZILIMDA OLDUĞU GİBİ YENİ YAZILIMDA DA ÇALIŞANLAR

1-ORJİNAL ÜYELİK KARTLARI
    VİACCESS 2
    ***VİEW
    ***VİEW PLUS
    SCT
    ULTRABLUE
    DONT PANİC
    I****O 2
    SPİCE PLATINIUM
    CRYPTOWORKS
    DIGITURK
    CONAX
    BULGAR MUX
    NAGRA
    ROM10 CABO/POLSAT/D+ AUTO

2-DİĞER DOSYALAR VE KARTLAR
    FUN6IN1
    ATMEGA163 6IN1
    DS9 PİC2
    BBAİO PİC2
    SIDFUN9
    CONAXİS PİC2
    TİTANİUM POLSAT AUTO
    TİTANİUM NAGRA MANUEL
    TİTANİUM BULGAR PAKETİ
    TÜM NAGRA AUTO FUN ATMEGA DOSYALARI
    VS VS VS

YENİ EKLENEN ÖZELLİKLER

KARTSIZ *** GİREREK ÇALIŞMA 1'Lİ SYSTEMLERDEN VİA-SECA-NAGRA-İ****O BİRÇOK PAKETİ KART GEREKMEDEN AÇABİLİRSİNİZ.

CİHAZIN İÇİNDE DİĞER BAZI CİHAZLAR GİBİ MR VS MODUL YOKTUR. CONAX MODÜLLE VE YAZILIM EMULESİ İLE YAPILIYOR ****** AYRI BİR MENÜDEN KUMANDA İLE GİRİLEBİLİYOR..

EMUYU AÇMAK İÇİN SIRA İLE:
    MENU/SYSTEM AYARLARI/CİHAZ VERSİYONU İÇİNE GİRİN VE KUMANDA İLE 1973 KODUNU TUŞLAYIN YUKARDA CİHAZ VERSİYONU TARİHİ YEŞİL RENK OLUP YANIP SÖNER VE EMULE KARTSIZ SİSTEMİ AÇMIŞ OLURSUNUZ.

*** GİRME MENÜSÜ İÇİN MUTE TUŞUNA SONRA SARI TUŞA BASIN GELEN MENÜ'DE HANGİ SİSTEMİ İSTİYORSANIZ AÇIN PAKET İÇİNE GİRİN DEĞİŞEN KEYİ OKAY'LEYİN VE KEYLERİ 2 ŞER 2 ŞER GİRİN

A.Audio tuşu

B:Guide tuşu

C:Kırmızı
    D:Yeşil
    E:Sarı

F:Mavi

ve numara tuşlarını kullanacaksınız.

EMU KARTSIZ SYSTEM DEVREDE YKEN AYNI ANDA YUKARDAKİ ORJİNAL VE BİRÇOK DOSYAYI AYNI ANDA KULLANABİLİRSİNİZ EMU DEVREDE İKEN KART TAKILINCA HANGİ KANAL ÜZERİNDE İSENİZ İLK ÖNCE KARTTAN O KANAL İLE İLGİLİ *** BİLGİ ALMAYA ÇALIŞIR EĞER ALAMAZSA EMULE'YE GEÇER. NAGRA AUTO DOSYA KULLANANLAR BEN *** GİRMEK İSTEMİYORUM DİYENLER EMUYU KAPATARAK DAHA RAHAT AUTO YAPTIRABİLİRLER KARTLARINA ROM KART KULLANANLARIN KAPATMASINA GEREK YOK.

ÜYELİK KARTLARI İLE DİĞER SYSTEMLER ARASI GEÇİŞLERDE TAKILMA VE AÇMAMA GİBİ GÖZE ÇARPAN BELİRGİN BİR SORUN YOK GÜZEL ÇALIŞIYORLAR İSTEYEN EMUYU KAPATABİLİR FARKETMEZ

VİACCESS-MAGİC-ZETA-SKY-İCE-FREECAM-EURO MODULLERLE UYUMLU ÇALIŞIYOR SORUN YOK ZATEN
    ARTIK SADECE NOZAP İSTEYENLER HARİÇ HİÇBİR MODULE GEREK YOK HEPSİNDEN BÜTÜN MODULLERİN
    YAPABİLECEĞİNDEN DAHA FAZLASINI GÖMÜLÜ VE EMU'SU YLE YAPABİLİYOR. O YÜZDEN YOK BEN 2 MODUL
    AYNI ANDA TAKTIM ÇAKIŞTI DONDU VS GİBİ ŞEYLER SORMAYIN ÇÜNKÜ MODUL KULLANMANIZ ZATEN SAÇMA
    NOZAP KANALI HARİÇ ODA EMU AÇIKKEN SKY VEYA ZETA YLE SORUNSUZ ÇALIŞIYOR NEXTTE SORUN YOK.

UFAK TEFEK DİĞER MENÜLERDE HATALAR OLABİLİR BAYRAM ÖNCESİ VERİLSİN KULLANICILARA DİYE BAZI
    NOKTALAR ATLANMIŞ OLABİLİR. BUNLAR İLERDE DÜZELTİLECEK ŞU AN *** SYSTEMINI KULLANMAYI VE
    BU YUKARDAKİ KART DOSYA ÇALIŞMALARI DENEYİN ŞU AN OTURMUŞ BİR ŞEKİLDE GÜZEL ÇALIŞIYOR HİÇBİR CİHAZDA OLMADIĞI ŞEKLİDE AYNI ANDA KARTLARLA BİRLİKTE. BAZI PAKETLERDE YAVAŞLAMA OLABİLİR POLSAT VS. LERDE. BU NORMALDİR KARTLARLA KULLANMAK İSTEYEN EMUYU KAPATABİLİR YADA HİÇ KARTI OLMAYAN SADECE EMU İLE KULLANABİLİR CİHAZINI..

Starting Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    2769

sevgili dostum keylerin oldugu menüye giriyorum.benim problemin sifrelerin gösterildigi ana menuden birine girdigimde sifrelerin oldugu bir alt menü herhangi birinede girdigimde 16 haneli girecegim bir menü var.ben sifresini girmek istedigim 16 haneli sifre var ama bunu girecegim bir üst menüde girme alanı yok.ayrıca fun 4 kartımda var.ama ben degisen sifreleri elle girmeyi tercih ediyorum.slm

Starting Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Üye No
    1531

benim anladığm kadarıyla bu husus yazılmla ilgili.ya yazılımla onun içinde geliyor ya da modül denen şey zaten bu üst şifreleri içeriyor.****** de bunlara giriliyor.modül yoksa ancak yazılımla gelen bu sınırlı sayıdaki providerler altına *** yazılabiliyor.daha fazlası için harici modül almak gerekiyor.Galiba provider denen şey senin sorduğun şey olsa gerek .

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

Yüklemeden sonra cihazı resetlemediysen reset at. Providerların görülmesi lazım. Hatta test versiyonunda provider ekleme özelliğide var. Kolay gelsin........

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

reset atıldıktan sonra böyle bir olay yok keylerin vs gözükmemesi gibi...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    60 Tokat
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    522

bence yazılımı yeniden at bir dene normalde sorun olmaması lazım

Starting Member
    Giriş Tarihi
    15-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    2769

arkadaslar anladıgım kadarıyla prodiver kayıt etme yazılımla alakalı satcom arkadasın dedigi dogru olabilir.yada prodiver sayısı belli bir yere kadar bendede dolu...böyle olsada silip yazmak gibi bir durum varmı ama kanal kodu kayıtlı demekki o ihtimal dışı.reset atmak su anda cihazı kullanmamda bir sıkıntı olmadıgı için gereksiz zannediyorum.haydut arkadasım yanlıs anlamıs olabilir.ayrıca next 2000 modelinin yeni versiyonu cıkmıs anlatıldıgına göre i**** yerlestirilen cip sayesinde yeni keyleri kendisi bululup cözüyormus ayrıca fiyatı 170 usd bizim next 8000 ise 240 usd civarı farkı ne ?

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı