Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Gizemli Hikayeler

 1. #1
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  16-12-2003
  Mekan
  17 Çanakkale
  Yaş
  48
  Mesajlar
  5,824
  Kan Grubu
  A Rh ( - )
  Üye No
  26

  New Icon5 Gizemli Hikayeler  Doğu Anadolu ya giden şehirler arası bir otobüs gecenin geç saatlerinde yolda bir adamın otobüse binmek amacıyla amacıyla el kaldırıp durmasını istiyor.

  Şöför kapıyı açınca yolcu birazcık beklemesini,ailesini alıp geleceğini söylüyor.O arada şöför kafasını direksiyona dayayıp uyuyor.Aradan zaman geçiyor ve yolcu geri dönmüyor.

  Yolcular sabırsızlanıp yolcunun gelmeyebileceğini söyleyip şöförün hareket etmesini söylüyorlar.Fakat şöförün hareketsiz öylece kalakaldığını görüyorlar ve şöförün öldüğü anlaşılıyor. Sizce bir tesadüf mü?


  Bir kadın evde tek başına yatıyormuş. O kadar çok hastaymış ki kalkıp telefona bile uzanamıyormuş, eşini aramak için.

  Doktor o sırada hastahaneden evine yeni dönmüş.Bir çay yapmış kendine ve balkondan yağan yağmuru seyrediyormuş. Sokakta koşan 6-7 yaşlarında ki ufak kıza takılmış gözü.Ufak kız apartmana girmiş ve doktorun kapısını çalmış. Doktor şaşkınlıkla kapıyı açmış, karşısında üstü yağan yağmurdan sırıl sıklam olmuş ufak bir kız çocuğu duruyormuş. Doktorun sormasına izin vermden ufak kız çocuğu hemen söze atılır ve " Doktor Bey, annem çok hasta ölmek üzere, hemen gitmemiz gerek" der. Tutar doktorun elinden ve eve götürür.

  Kapı çalar, kadın güçlükle yataktan kalkar ve kapıyı açar. Ufak kız ortadan kaybolmuştur. Doktor şaşırır, hasta kadına "Ben doktorum der. Ve içeri girip ilk muanesini yapar. Kadın doktoru eşi gönderdi sanır. Fakat şaşkındır, nasıl haberi olmuştu? Biraz konuşucak gücü bulunca doktora sorar: "Buraya nasıl geldiniz? der. Doktor olanları bir bir anlatır.Siyah kazaklı, kırmızı etekli ufak esmer bir kız beni getirdi, kızınızmış der. Kadın yorgun bedenini zorla yataktan kaldırır ve evet kızımdı der. Köşedeki sandığı açar ve kızının kıyafetlerini oradan çıkarır. Sırılsıklam olmuştur elbiseler. Ve kadın kazağa sarılıp koklayarak ağlamaya başlar. 2 sene önce ağır bir hastalıktan öldü kızım der. Hasta kadın, ıslak elbiselere sarıllır ve " Teşekkürler kızım " der....


  Adamın biri, bi cumartesi gecesi evine dönüyomuş. Birden 15-16 yaşlarında sevimli bi kızın yolun kenarında otostop yaptığını görmüş. Adamın da aynı yaşlarda iki kızı varmış. Hemen arabayı kızın yanına yanaştırmış, "Gece yarısı böyle ıssız bir yerde n'apıyosunuz Allah aşkına? Bu saatte otostop mu yapılır?" demiş.

  Kız, "Uzun hikaye. Rica etsem beni evime götürür müsünüz? Buraya çok yakın. Bu iyiliğinizi ömür boyu unutmam" diyerek arka koltuğa oturmuş. Kızın üzerinde cicili bicili, hoş bi elbise varmış. Evinin adresini vermiş.

  Gerçekten de yakınmış ev. Adam eve vardığında önünde durmuş, "İşte geldik küçük hanım" diyerek arka koltuğa dönmüş ama arkada hiç kimse yokmuş. Gözlerine inanamamış tabi. Hemen arabasından inip evin kapısını çalmış.

  Beyaz saçlı, çok yorgun görünen yaşlı bi kadın açmış
  kapıyı. Adam heyecanla, "Bana inanmayacaksınız ama yoldan küçük bi kız aldım. Bana buranın adresini verdi ama tam geldiğimizde..." Yaşlı kadın adamı susturmuş, "Biliyorum, biliyorum" demiş, "Sonra da ortadan kayboldu di'mi? Bu başımıza ilk defa gelmiyo. Her cumartesi akşamı
  aynı şey olur...

  "Meğer kız bi cumartesi gecesi diskodan dönerken trafik kazası geçirmiş ve oracıkta ölmüş. Şimdi her cumartesi gecesi kazada öldüğü yerden otostop yapıp evine gelmek istiyomuş ama bunu bugüne kadar başaramamış. Kadın bunları anlatırken adamın gözü piyanonun üzerindeki
  kızın fotoğrafına ilişmiş. Evet, kız aynı kızmış ve üzerinde de aynı elbise varmış.

 2. #2
  Honorary Moderator
  Giriş Tarihi
  12-11-2003
  Yaş
  58
  Mesajlar
  3,302
  Kan Grubu
  0 Rh ( - )
  Üye No
  7

  New Icon10

  :puah: Sevgili Troia şimdide alacakaranlık kuşağına mı merak saldın , Çarpılıcan bak dikkat et.!!! :wow:  Sevgiler...
  Düzenleyen maracaibo : 29-02-2004 at 04:09

 3. #3
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  16-12-2003
  Mekan
  17 Çanakkale
  Yaş
  48
  Mesajlar
  5,824
  Kan Grubu
  A Rh ( - )
  Üye No
  26

  Muhahaha üstadım napim. Bir arkadaş mail atmış. Hoşuma gitti. Hiç olmazsa bu konularda kalp kırmayız bari...

  Saygılar...

 4. #4
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  12-11-2003
  Mekan
  34 İstanbul
  Yaş
  53
  Mesajlar
  5,617
  Kan Grubu
  AB Rh ( + )
  Üye No
  8

  bunun gibi bir suru hikayeler vardir. hatta stv de sir kapisi diyede bir program var.

 5. #5
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  06-12-2003
  Mekan
  34 İstanbul
  Mesajlar
  3,826
  Kan Grubu
  A Rh ( + )
  Üye No
  18

  bu akşam vardı yalnız bunları burda okuyunca forumda olanları kaçırıyoruz çok uzun yaw biraz özetlemek lazım :)

 6. #6
  Forum Administrator
  Giriş Tarihi
  15-05-2002
  Mekan
  34 İstanbul
  Yaş
  51
  Mesajlar
  17,512
  Kan Grubu
  A Rh ( + )
  Üye No
  1

  Bişiy değil okuyoruz bizde zıplayacaz hehehe

 7. #7
  Senior Member
  Giriş Tarihi
  27-01-2004
  Mekan
  48 Muğla
  Yaş
  45
  Mesajlar
  634
  Kan Grubu
  0 Rh ( - )
  Üye No
  1024

  Bir hikayede benden;
  Bir kızla bir oğlan birbirlerini çok seviyorlar. Günlerden bir gün oğlan memleketine giderken trafik kazası geçiriyor ve ölüyor. Kız bunu duyunca yıkılıyor ve bir süre sonra oğlanın ailesiyle görüşmeye gidiyor ve onlardan oğlanın kaza gecesi giydiği kanlı gömleği hatıra olarak alıyor. Eve geldiğinde bu hatırayı saklamak için gömleği yıkayıp temizliyor ve baş ucuna koyup yatıyor. Fakat oda ne sabah kalktığında gömlek yine kanlı halde duruyor. Bir kaç kez gömleği yıkıyor fakat yine sabah gömlek kanlı halde. Bu olayı çözmek için yörenin meşhur hocalarından birine gidip durumu anlatıyor. Hoca kalın bir kitaba uzun uzun bakıp diyor ki kızım sen ne yaptın! gömleği momo ile yıkamamışsın kan lekesi böyle ucuz deterjanla çıkmazki.
  :)Muhahaaa:)
  saygılar.

 8. #8
  Advanced Member
  Giriş Tarihi
  16-12-2003
  Mekan
  17 Çanakkale
  Yaş
  48
  Mesajlar
  5,824
  Kan Grubu
  A Rh ( - )
  Üye No
  26

  :puah: :puah: :puah:


Gönderme Kuralları

 • Yeni konu açamazsınız
 • Konuda cevap yazamazsınız
 • Eklenti yapamazsınız
 • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
 •  
 • BB Kodları Açık
 • Smiley'ler Açık
 • Resim Kodları Açık
 • Video Kodları Açık
 • HTML Kodları Kapalı