Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 37 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Tekrar Yuvadayım.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Tekrar Yuvadayım.

Merhabalar TurkeyForum Ailesi.

Söze nereden başlayacağımı bilmiyorum. Bir takım sevdası yüzünden istemeden de olsa birbirimizi kırdık. Dostluğumuzu, kardeşliğimizi, sevgimizi futbol illeti denen oyunun gölgesinde bıraktık. Değer miydi birbirimizi kırmaya? Dostluğun futboldan daha önemli olduğunu unuttuk. İnanın bir gün foruma yazmadım, içim burkuldu, yüreğim sıkıldı, içimi bir sıkıntı kapladı. Aslında sadece spor ile ilgili yazmayacaktım. Ama sevgili CrayzBoy çok ısrar etti yazayım diye. Eğer yazmazsam buradan ayrılacağını, ben de onu takip edeceğimi söyledim. Ama malesef o beni bende onu kararından döndüremedim.

Nasıl olurda Sevgili Bülent hocayı, değerli toprağım ve üstadım Maracaibo'yu, Sevgili Misfortune'yi ,Ozanımız Chute'yi, görüntü ve ses uzmanı Picklocku, sevgili hedoyu, versatileyi, wanted_78'i ve adını sayamadığım diğer dostlarımızı bırakıp, nasıl terkedebiliriz yuvamızı. Sanırım biz en kolay yolu seçtik. Bırakıp gitmek.

Sevgili crayz ve sevgili hedo. Lütfen sizler de inadı bırakıp yuvanıza geri dönün. Bakın ben söylediğim sözü unutup döndüm. Hayatımda daha önce hiç yapmadığım bir şeyi yaptım.

İstemeden de olsa kalplerini kırdığım sevgili Savage'den ve Bülent hocadan sizlerin huzurunda özür diliyorum. Umarım beni anlıyorlardır.

DOST DEDIGIN YUREKTEN SEVER, SERMAYESINI DOSTLUGA SARFEDER, BOYLE GUZEL SEVGILER DUNYALARA DEGER, DUNYALARA DEGECEK DOSTUMA YUREKTEN SEVGILER.

Saygılar...
    Düzenleyen Troia : 26-02-2004 at 13:05

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    116

troya selam,
    iki gündür gerçekten yoğun bir çalışma içinde olduğum için sürekli online olup tüm yazılanları okudum fakat bir türlü iki satır yazı yazamadım gidişinize. olayın kaynağı, sizin kırılmanız vs. hepsi bu forumda her gün eğlence içinde yazıştığımız şeyler. birkaç ay önce haberlerde dinlediğim bir olay var, diyarbakır da bir arkadaşımız arkadaşlarıyla bilardo oynarken bu atışı kaçırırsam kendimi vururum diyor, atışı kaçırınca da laftan geri dönmek olmaz diye çekip vuyuo. bu olaydan alınacak kıssadan hisse şu ki bizler senin arkadaşların olarak böyle saçma bir söz ortaya atıp da tutmadığın için "görüyo musun lan hem gidiyom dedi hem de gitmedi demeyiz" aksine gidersen üzülürüz. bence pm den yazıştığınız için bir anlık birbirinizin gazına geldiniz ve crayz de ortaya güle güle diye topic açınca sen de pm deki sözünden dönemedin ve hepimizi üzdün. iki gün içinde fazla yazamayıp sadece yazıları takip ettiğim için şunu söyleyebilirim ki, sen yokken muhabbet, sohbet, güncel haber kısmı fazla çalışmıyor :) yani senin bu alandan sorumlu devlet bakanı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. bence güle güle ve 6S için anket topic leri silinsin ve sanki hiç böyle yazılar yazılmamış gibi sohbetlerimize dewam edelim. uzatmaya gerek yok. sen bu forumun bir parçasısın benim gözümde ve bu ortam hiçbir zaman bozulmayacak. dağların zirvesinden kopan karlar nasıl büyüyerek ilerler ve dev bir çığ olursa buradaki arkadaşlığımız da öyle büyür ve hiç küçülmez.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Sevgili wanted_78.

Kimsenin "görüyo musun lan hem gidiyom dedi hem de gitmedi" demesinden çekindiğim için değil söylediğim sözün her zaman arkasında durduğumdan böyle birşey yaptım. Msn den bire bir görüştük. Adam keçi gibi inatçı. Tutturdu sen spora birşey yazmazsan ben de burayı terkediyorum diye. Sonrası malum. Güzel sözlerin için ayrıca teşekkür ederim.

Saygılar...

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Ana sen ne zaman gitmiştin yawww :) Yoksam ben bişiymi kaçırdım arada ;)

Sevgiler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Hehehe büyüksün Bülent hocam.

Saygılar...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    782

Usta ;bu çocuklarla işimiz çok walla nasıl adam olacaklar bilmem..!!!neyse birşeyler öğrenecekler daha yol uzun hamde çooookkk uzun.Tilkinin dönüp geleceği yer burası çok görmemek lazım ehhh olur bukadar canım heheheheh.

HOŞGELDİNİZ...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Burayı dükkan bizi de müşteri gözüyle gördüğün sürece yorum falan yapmıyorum Cahit/İzmir.

HOŞBULDUK.
    Düzenleyen Troia : 27-02-2004 at 08:49

Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11

:) :) :) çocuk bahçesimi burası yaw, küslük müslük ne demek ?

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    98

troia çanakkalede ne işiyle uğrasıyorsun .bende ezinedeyimde ...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

heheheh bende kaçırmısım :)..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Hehehe kaçıran kaçırana :)

Sevgili zeki59 ben 657'yim. Memnun oldum.

Ya bu arada yuvaya geri döndüm dedim ama bu gün neredeyse temelli aranızdan ayrılıyordum. Şu an çanakkale'de öyle bir fırtına var ki anlatamam. Bu havalara harbi birşeyler oldu. İklim çok değişti. Çanakkalede şimdiye kadar ne bu kadar çok kar yağmıştı (gökgürültülü) ne de böyle fırtına olmuştu. Çalıştığım odanın pvc pencereleri uçtu, camları patladı. Allahtan dışarı doğru fırladı. İçeri gelse herhalde ölürdüm. Binada buna benzer bir sürü odanın camı patladı. Pencereleri uçtu. Hatta dışarıda duran Opel marka bir arabanın arka camının patladığını gördüm. Kulaklarımız sağır olacak nerdeyse. öyle basınç var ki içeride. İnşallah sağ salim evimize gideriz bu akşam. Her taraf uçmuş, pencere mencere yok. hala çalışıyoruz. Gelip de soran bile yok. Birşeyiniz var mı diye.

Bir de şu var tabi. Üniversite yerleşkesi yüksek kesimde ve fırtınası hiç eksik olmuyor. Böylesine fırtına olan bir yere yapılan binanın nasıl olurda tüm cephesi camlarla çevrili olur. Hiç mi akıl yok? 7 katlı binanın tüm cepheleri cam. Birilerinin hesap vermesi için illaki birilerine zarar gelmesi mi lazım. Ne zaman bunlara son verilecek kestirmek zor doğrusu.

Saygılar...
    Düzenleyen Troia : 27-02-2004 at 16:49

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    7

New Icon7

Hehheheee...Bende kaçırmışım sen ne zaman gittiydin yaaw , İklim gerçekten değişti bunlar daha başlangıç, 10 yıla kalmadan yaşanacak çevre felaketleri ve kitlesel ölümlerin habercisi, neyse boşver...

Yapıldığı yöreye, iklime, jeolojik yapıya uygun olarak revize edilmemiş tektip projelerle yapılan binaların kaderi budur, Son 20-30 yıldır yapılan bütün lise binalarına bak hepsi aynı projeden uygulandığı tektip binalar, hepside daha açılışı yapılmadan en az 20 yerinden çatlamış oluyor (5-6 şiddetinde deprem görse bu kadar hasarlı olmaz)...:badprv:

Yaaw camlar içerden dışarıya doğru patladığına göre biri ya camı yada kapıyı açtı, O sivri zekalıyı yakalasaydınız bari...:pirate:

Sevgiler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    782

Unhappy

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Troia
    Burayı dükkan bizi de müşteri gözüyle gördüğün sürece yorum falan yapmıyorum Cahit/İzmir.

HOŞBULDUK.

Sayın Troia,

Sanırımki yazımı yanlış anladınız yada alıngansınız....ki buranın bir bilgi ve yardımlaşma sorun giderme vs vs yeridir bunu sizde biliyorsunuz sadece atasözüne atıfta bulunarak espiri yapayım dedim,keşke yazmasaydım yawww bundan sonra yazmam,kaldıki siz hoşçalın dediniz ve geriye döndünüz bende bundan mutluluk duydum yinede şu yaşıma rağmen sizden özür dilerim.
    Size bundan sonraki yaşamızda başarılar dilerim..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Sevgili Cahit/İzmir.

Yahu zaten bu olaylardan dolayı hepimizin morali bozuk. Bu atasözü de üzerine iyi gitmedi. Hoşçakalın dedim ve geri döndüm doğrudur. Özür dilemenize gerek yok. Ayrıca özür dilemenin yaşı da yok. Ben özür dilerim sizi kırdıysam. Yazmama gibi birşey duymak istemiyorum artık. Bunların hepsini unutalım. Yeni bir başlangıç yapalım.

Saygılar, sevgiler ...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    03-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    79

Unhappy

Allah Allah yaw 2 gün pc de sorun oldu giremedik neler neler oluyor...

:kalays: :kalays:

Arkadaşlar yapmayın !!!

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Hımmmm 2 günde en az 200 topic demek hehehehe,baya bakacan yaw ;) Genç ve heyecanlı arkadaşlar,birde meşin yuvarlak olunca hobaaaaaa.

Güzeldir,güzeldir,hayat çooookkk güzel.Herkes bıraksın bunları yaşasın,sonra arkaya bakınca anlar herkes......Keşke demeye vakit olmayabilir.

Sevin bakiim birbirinizi.

Ayrıca ben bile kızmadım,gerçi msn de kızdım ama,creyzboy resmen askere gidiyorum dedi ve bende yedim.....Kızdım çünki söylecek kişi yanlış oldu...

Neyseeeee...
    Sevgilerrrrr

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Meşin yuvarlak bitti artık. En azından gönül verdiğimiz takımı içimizden sevicez. Buraya yansıtmayacağız. Ayrıca herkes bilsin ki benim kimseye kırgınlığım yok. Umarım başkalarının da bana yoktur.

Saygılar...

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Alllahahahaha meydan benim yaw o zaman hehehehe

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Hehehhe yok yahu meydanı tamamen size bırakacak değiliz :)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2004
    Üye No
    1787

trio kardesim 658 versıyon cıktı mı ???? sendekı receıverın markası ne ?

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı