Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Nokia 6600 PC Suit Sorunu Bluetooth ile?

Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    1127

Nokia 6600 PC Suit Sorunu Bluetooth ile?

Ustalar lütfen acil yardım,Bluetooth ile PC suit 6600 bağlanmak istiyorum ama bir türlü olmuyor?Bluetooth telefon bağlantısında bir sorun yok dosya alıp gönderebiliyorum,hata internet baglantısı bile kurabiliyorum ama ne yaptıysam olmuyor PC suit i Bluetooth ile telefona baglıyamıyorum.
    Kullandığım işletim sistemi XP Pro,Bluetooth EPOX marka dundal.
    Yardımlarınızı acil olarak rica ediyorum.
    Saygılarımla :kalays: :crashs:

New Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    5959

dostum bak söyleyeceklerimi adım adım yap. sağ alttaki görev çubuğundaki blut. simgesinin özelliklerine gir ve com larına bak. com8 veya com9 gibi. sonra pc suitin özelliklerine gir ve o com numaralarını işaretle. Asıl önemli konu bunları yaptıktan sonra bilgisayarı aç kapa. (blut. takılı olsun) eğer bağlanmazsa bana yaz. yalnız bağlanmak için her seferinde blut. takıp bilgisayarı yeniden açıp kapatacaksın. olay bu. bilgisayar açıkken istediğin kadar tak çıkar tanımaz boşuna uğraşma. takacaksın yeniden başlatacaksın. işte tüm mesele bu. yinede bağlanmassan söyle başka bir şey deneriz.

saygılarımla.....

Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    33

Slm
    Blue tooth chazın ile tek altı tek altı tek sıfır tek sıfır (6600) arasında pair ilmeini yapar iken her ki cihazın (PC ve 6600) pair şifresi aynı olmalı. bazen herşey normal olduğu halde yeniden yetki isityor.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    26-09-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    30865

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Voyager
    Ustalar lütfen acil yardım,Bluetooth ile PC suit 6600 bağlanmak istiyorum ama bir türlü olmuyor?Bluetooth telefon bağlantısında bir sorun yok dosya alıp gönderebiliyorum,hata internet baglantısı bile kurabiliyorum ama ne yaptıysam olmuyor PC suit i Bluetooth ile telefona baglıyamıyorum.
    Kullandığım işletim sistemi XP Pro,Bluetooth EPOX marka dundal.
    Yardımlarınızı acil olarak rica ediyorum.
    Saygılarımla :kalays: :crashs:
    bende aynı derten muzdaribim.nokia yardım servisini aradıgımda ögrendiklerimi aktarayım işletim sistemin xp ise sp1 in yüklü olması lazım imiş.artı dungul markası verdi onları destekliyor imiş.yani oradanda havamısı aldık işin ilgiçi daha önce calıştırdığım bılılnton marka blue toth pc yi formatlayınca calişmamaya başladı

Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11

tüm com port ayarlarını işaretleyin ve makineyi tekrar açıp kapayın görecektir (yazılım olarak eksik bir şey yok ise)

Adviser
    Giriş Tarihi
    04-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1618

mrouter'dan bluetooth portrunu işaretleyin. sonra yine mrouter üzerinde sağ tuşlayıp "bluetooth cihazına bağlan" deyin. çıkan listeden telefonu seçip ok yapın. bir müddet sonra telefon sizden başlansınmı diye okey ister ok der demez bluetooth portu bağlanıyor der ve ardından bağlanır. sonra pc suite çalıştırılabilir.

Not: pc suite açık iken de bunlar yapılabiliyor...Ayrıca service pack 2 yüklü ise bTW yazılımı kurmanıza gerek yok. XP bluetooth cihazının driver'ını kendi yüklüyor. Daha stabil bir driver tavsiye ederim...
    Düzenleyen mosaic : 29-11-2004 at 10:24

Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2004
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    6327

arkadaslar bluetooth driverini nerden indire bilirim bi turlu bulamadım

Advanced Member