Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: Lütfen Yardım

New Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    2605

Lütfen Yardım

Sunny AT-7010 DCI Cihazım Var. Cihazın Sistem Versiyonunu Öğrenerek Emu Yükledim (Doğru Bir Şekilde). Cihaz Normal Bir Şekilde Açılıyor Fakat Televizyona Görüntü Vermiyor. Başka Bir Televizyonda (Scart ve Normal Anten Girişinden) Denedim, Aynı. Yanlış Emu Yüklemiş Olma İhtimalini Göz Önünüde Bulundurarak Emuyu Tekrar Yükledim. Hiç Sorunsuz Yüklendi. Anladığım Kadarı İle Flash Bellekte Bir Sorun Yok ve Yazılımda Yanlış Değil. Kumanda Tuşları Çalışıyor, Cihazın Ön Gösterge Panelinde Kumanda İşlevine Karşılık Gelen Açıklamalar Çıkıyor Fakat Görüntü Yok. Yazılım Güncelleme İşleminden Sonra Yapmam Gereken Ek Bişeylermi Var? Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    382

displayde kanallar ın rakamsal degri görünüyorsa scarttan olabilir normal anten kablo ise giriş yaparsan direkt görüntü gelmez TV de kanal arattığın halde gelmiyormu

New Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    2605

Açtığımda İlk Başta Saat (Sanırım) Çıkıyor. Kumandadanda Açıyorum RondRond (Sanırım) Yazısı Geçiyor ve Init Yazıyor. Daha Sonra. "A.516" Yazıyor. Oda Kanal Numarası Galiba. OK 'a Basıyorum "List" Yazıyor, Menu' ye Basıyorum "Menu" Yazıyor, Kanalları Değiştiriyorum Fakat Görüntü Yok. Kanal Arattırdım Ama Ümitsizliğe Kapılarak Yarıda Kestim.

New Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    2605

Hee Bide İlk Açtığım Zaman "NOCH" ( Sanırım 'Kanal Yok' ) Yazıyordu.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    382

Cihazın favori kanalda kalmış olabilir menuye bas sacrt takılı iken veya yeniden orjinal yazılımı yükle Arkadaşlarlar yazmayı unutmuş sanırım ben yazdım açıklamaya önceden emu yüklemişmiydin yüklememiş isen ilk kez bu yazılımı attınsa ondandır hi bir işlem yapmadan önce 228 ile orjinal emusuz yazılımı yükle açılırsa önce vermiş olduğumuz emuyu ardındanda yeni emuyu yükle

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Üye No
    3402

nobb merhaba ben emu yükledikten sonra ekranda noch yazıyordu ama ben menu'ya ulaşabiliyordum.Makinayı fabrika ayarlarına döndürüp tekrar kanal arattığımda hiç bir sorun olmadı.eğer aynı şey sendede varsa (umarım öyledir) dediğim gibi fabrika ayarlarına döndürüp tekrar dene.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı