Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: Bu forum hakkında

Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1252

Bu forum hakkında

merhabalar,
    6-7 foruma üyeyim, ancak forum yöneticisinin her bişeye müdahale ettiği başka bir forum görmedim...bülent tekcan biraz asosyal olmalısınızki böyle 24 saat forumda oraya buraya laf yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Sizin DT hayranlığınız (ben böyle hissettim) onlarla ticari bağınız olabileceğinizi düşündürtüyor.

Yok topic kitlendi, yok üyelik durduruldu, yok bu konunun bu başlıkla ne alakası var, bu kadar müdaheleci olmayınız haa illa müdahale edecekseniz silin o yazıyı olsun bitsin, burada olup başka forumda olmayan bişey yok, ama burada fazladan hoop öyle yapma hooop böyle yapma...

Sevgili digitürkünüze gelince, batacağı günü iple çekiyorum...

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    270

meglio çok yersiz çok gereksiz bir çıkış yaptın!bülent hocam kusura bakma bunu senin cevaplaman gerekirdi biliyorum hiç olmadık bir yerde hiç olmadık bir topic görünce dayanamadım....affola....

Senior Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    08 Artvin
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1033

meglio dediğiniz gibiyse 6-7 foruma üyeymişssiniz madem bu forumu beğenmiyosunuz gelmezsiniz olur biter ayrıca bi insanı suçlamak o kadar kolay değil ispat edmiyceniz hiç bişeyi buraya yazmayın bi bildiğiniz varsa hepimizle paylaşın ayrıca bizler bülent hocamdan ve diğer hocalarımızdan çok şey öğrendik bence olayı şahsilendirmeyin ve haddime düşmiyerek söylüyorum ama bizide daha fazla germeyin gidin o üye olduğunuz 7-8 forumlarda bilgi alışverişi yapın bülent hocam kusura bakma arkadaşın dediği gibi biz bişeyler yazdık ama napalım görünce insan kendini tutamıyo sevgiler

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    6

Merhaba ,

Kişisel sorunlarınızı PM ile halledin , bu bir.
    İkincisi ise kimse sizi zorla bu foruma üye yapmıyor.Kurallarını baştan bildiğiniz birşeye karşı gelmek sizin aykırılığınızın delilidir.
    Beğenmiyorsanız katılımda bulunmak zorunda değilsiniz.
    Bu forumun üyeleri ve yöneticilerinin Digital Platformlarla Hobi düzeyinin üzerinde bir alakası yok ama , sizin böyle saldırdığınıza göre karşıt gruplarla bir çıkar ilişkiniz olduğu gayet açık.
    Burası çıkarlarınızın savunma arenası değil , bilgi paylaşma yeri.Paylaşacak birşeyiniz yoksa sizin için üzgünüm.

Saygılarımla...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi meglio
    merhabalar,
    6-7 foruma üyeyim, ancak forum yöneticisinin her bişeye müdahale ettiği başka bir forum görmedim...bülent tekcan biraz asosyal olmalısınızki böyle 24 saat forumda oraya buraya laf yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Sizin DT hayranlığınız (ben böyle hissettim) onlarla ticari bağınız olabileceğinizi düşündürtüyor.

Yok topic kitlendi, yok üyelik durduruldu, yok bu konunun bu başlıkla ne alakası var, bu kadar müdaheleci olmayınız haa illa müdahale edecekseniz silin o yazıyı olsun bitsin, burada olup başka forumda olmayan bişey yok, ama burada fazladan hoop öyle yapma hooop böyle yapma...

Sevgili digitürkünüze gelince, batacağı günü iple çekiyorum...
    slm
    demekki orda bülent tekcanın yapacağını modlar yapıyor ve kavga gürültü patırtı oluyor...yazık bu şekilde düşünmenize üzüldüm gerek yoktu böyle bir yazı yazmanıza burası kişisel bir forum değil herkesin okuyup yararlandığı bir şekilde olması için elimizden geleni yapıyoruz..yerli platforumlarla ilgili düşüncemiz forum kurulduğundan beri var değişmedi değişemezde..burda onlarla ilgili yazı yazmak yasak ve yasak kalacak..bülent tekcan ticari bağına gelince onun herhangi bir platforumla ticari bağı olmadığını biliyorum ama gereken cevabı o burayı açıp yazabilir..

bu konunun bu başlıkla ne alakası var a
    gelince mesela atıyorum bir konu açılmış matrix modulle ilgili sonra içine biride demiş yumatu cihazına yazılım nasıl atılır..düşün sene adamın biri yumatuya yazılım atacak diğeride matrixle ilgili bilgi ikisi aynı yerde olursa o forum cümbüşünden nasıl kurtulacaksınız...ikiside ayrı ayrı olsa siz veya diğer kullanıcılar daha kolay ulaşmazmıydınız aradığınız bilgiye..bu karmaşayı önlemek için o tür yazılara izin vermiyoruz..ya siliyoruz veya ilgili bölüme yazın diye uyarıyoruz zaten..kargaşalık olmasın diye yapıyoruz..
    bunu yapmaktanda zevk almıyoruz..onu aç editle kilitle bir sürü zaman kaybı bizim için...o süre zarfında gider yardımı olan birine yardımcı olmak daha iyi olurdu ama maalesef üye arkadaşlar dikkat etmiyor..

ben kilitliyorum burayı cevap vermek için bülent tekcan açabilir..

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Ben bu forumda 2 senedir herkese Sayın diye hitap ederim ancak size ne yazacağımı düşündüm bulamadım...

O nedenle hitap etmiyorum......

Bazı şeyleri hatırlatmayı uygun görüyorum....

1- Siz 6-7 foruma üye olabilirsiniz ancak ben 30'dan fazla foruma üyeyim...
    2- Forumda kaç saat kalacağım sizi ilgilendiren bir konu değil !
    3- Forumda nasıl hareket edeceğime siz karar veremezsiniz ! Kaldıki sizin nasıl hareket edeceğinize ben karar veririm.İtirazınız varsa ki,o okumaya tenezzül etmediğiniz forum kurallarını gidin okuyun,okuyamıyorsanız ben size poster yapıp yollayayım iyice bir okuyun.
    4- Böyle yazılar yazmak içinmi foruma üye oldunuz ???
    5- Assosyallık anlayışınızı merak ediyorum,kaldıki siz ne cüretle bana bu şekilde yazı yazıyorsunuz ? Beni tanıyormusunuz ? İnsanları tanımadan aptal aptal yazılar yazmayın.

6- Ki en önemli olanı,benim kim olduğumu bilen biliyor,ancak sizin gibiler bunu bilmesede olur.Forumda 22 tane moderatör var,bu arkadaşlar geride kalan %98'lik rakamı sizin gibilerden korumak içinde çaba safediyorlar.

Zaten bende Digiturk'te müdürüm onlarda bizim departmandaki ajanlar.......

Ayrıca size ne benim bağımdan bilmemnemden ? Sizin işiniz varsa adam gibi soru sormak ve yanıt almak,ve kurallara uymak.

Başka forumlarda olanlar elbette buradada olacak,genelde buradan alınıp yazılıyor çünki.Ayrıca varsa size kim dedi buraya üye olun ? Üye olmadan zaten forumun heryerini görebiliyorsunuz.

Neyse sizin haddinize bile olmayacak şeyleride öğrendiniz,artık 1 numarasınız.Gidin sğda solda yazdıklarımın haberini verin.

Ancak burada yazı yazmak istiyorsanız adam olun,1 yazınız daha bu şekilde olursa bir daha burayı kullanamazsınız !!!

Hiç kimsenin haddine değil burada huzursuzluk çıkarmak.

Saygılar

Not:Burayı okuyan arkadaşlarda bu yazışmadan dolayı kusura bakmasınlar,benimde bir sabrım var ancak onunda bir sınırı.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı