Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: sunny 7010dcı game

Member
    Giriş Tarihi
    04-02-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    1663

sunny 7010dcı game

arkadaşlar sunny 7010dı game recevere yazılım atamıyorum bana yardımcı olurmusunsuz buna nasıl emi yazılımı atabilirim.lütfen

Senior Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2004
    Mekan
    14 Bolu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3036

dostum bendede aynı makineden var. bu forum sayesinde emu yüklemeyi başardım. ve hotbirddeki bir çok şifreli kanalı izleyebiliyorum. gelelim nasıl emu yükleyeceksin. ilk önce çok zor bulunan rs232 bağlantı kablosu al. sonra linkini tıkla ve 12.01.A5.............. olanı indir. bağlantını yap (rs232) ve receiveri prize kesinlikle takma. hatta receiveri arkadaki anahtardanda kapat.sonra kup226 yı çalıştır, file open dan 12.01.A5.............. bin yazılımını bul. ve receiveri arkadan aç, pirize tak ve yüklemenin tamamlanmasını bekle.Upgrade end yazısını görünce işlem bitmiştir.(game stationlarda flash yanar diye bi söylenti var ama ben denedim yanmadı.) birde receiverin sistem kurma- cihaz özelliklerinde 12.01.A5 yazıyormu? ona dikkat et.
    hade kolay gelsin. emuyu at *** girmeyide sonra anlatırım.

New Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    4715

*** girmeyi anlatır mısın?lütfen ayrıntılı olsun.
    kanala göre *** girebiliyor musun?mesela cnn in keyini grmek istersen ne yaparsın?bunun için tüm listeyi mi gireceksin?

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı